DAJ CYNK
  • Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.
Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.

Moderator: Moderatorzy

 #302115  autor: Worczynski
 06 gru 2008, 21:50
Samsung E250, najlepszy telefon pod Słońcem. W pierwszym miesiącu zrobiły się plamy na wyświetlaczu, a w drugim padło wszystko. Żyć nie umierać, cieszyć się, że to taki dobry telefon. Moim zdaniem nie warto go kupować, ani tym bardziej mysleć o fotografowaniu nim. Niestety, lepiej dołóż do J700. nie rozczarujesz się tak mocno, jak w wypadku tego telefonu.

Jazz do łez:)

 #302292  autor: Mika
 07 gru 2008, 18:33
albo ja jestem ślepa albo niewiem gdzie się wciska żeby kliknąc na POMÓGŁ.. o.0 Jestem tu nowa ^^ ale czy ja wiem.. teraz mam większy dylemat... oczywiście popatrze jutro na inne telefony... sie zobaczy czy ten J700 będzie w ofercie.. a ma on to wszystko co E250?

 #302293  autor: vinc
 07 gru 2008, 18:35
Mika pisze:albo ja jestem ślepa albo niewiem gdzie się wciska żeby kliknąc na POMÓGŁ..
To może tylko osoba, która założyła temat ;)

Obrazek

 #302294  autor: Mika
 07 gru 2008, 18:39
no chyba :D Ten Samsung wygląda na lepszy.. ale czy tez ma taką opjcę "przyozdabiania" zdjęć z sepie,ramki,cliparty itp? ;D ^^ I czy wiadomo czy ten telefon J700 będzie dostępny od poniedzialku w orange?

 #302295  autor: vinc
 07 gru 2008, 18:44
Mika pisze:czy tez ma taką opjcę "przyozdabiania" zdjęć z sepie,ramki,cliparty itp?
Jakbyś przeczytała dokładnie test to byś wiedziała.
Mika pisze: I czy wiadomo czy ten telefon J700 będzie dostępny od poniedzialku w orange?
To nie miejsce na taką dyskusje.

Obrazek

 #302305  autor: Mika
 07 gru 2008, 19:07
ok już teraz wiem że ma... :) Dowiedzialam się tego z innej stronki to na tej jakos cięzko mi się bylo doczytać ;D Czyli jak będzie taka możliwość do J700... dzięki Wam wszystkim.. naprawdę bardzo mi pomogliście :) Jutro dam znać jaki wybralam... ^^

PS.Ale chyba wezme E250 za zlotówkę, a w czerwcu jak mamie się umowa skonczy to oddam jej ten moj E250, a sobie wezme jakiś inny, np. J700 ^^ A jak wezme telefon za zlotówkę to od razu pójde se jakies nowe buty kupić, bo oczywiscie mamusia stawia ^^ Mam nadzieje że mi nie dadzą "bana" ani ostrzeżenia za tą notkę ;D ^^ Pozdrawiam ;*

 #302349  autor: kowcio
 07 gru 2008, 20:12
J700 jak i każdy inny telefon ma taką opcję :P teraz to jest standard ;)
Ja bym radził Ci od razu kupić J700, później mamie toż możesz kupić J700 i nie będzie problemu. Uwierz mi.

 #302355  autor: Mika
 07 gru 2008, 20:24
no niby tak.. ale ja wymagająca nie jestem xD te telefony róznią się tylko tym, ze E250 ma 0.3 MP a J700 1.3 Mp . A cena o stówe drozszy.. więc chyba wole miec ten za 1 zeta i do tego zasponsorowane przez mame buty oryginalne jakies adidaski xD no ale jeszcze zobacze ^^ moze jakis inny wezme o.0

 #302359  autor: kowcio
 07 gru 2008, 20:39
Tak, ale zdjęcia 0,3 MPx są strasznie małe, więc na kompie zapomnij o oglądaniu ich :P Wiem co mówię.
Nieprawda, J700 ma trochę lepszą baterię, lepszej jakości wyświetlacz, dużo lepiej wykonany jest, nie pada w nim taśma od wyświetlacza (w E250 jest to raczej nieuniknione, więc z gwarancji pewnie skorzystasz...), oraz telefon nie jest tak delikatny jak E250- jak spadnie, to nic się z nim nie stanie. Ale ostateczny wybór należy do Ciebie. Jakbyś chciała zauważyć, wszyscy odradzają Ci ten telefon.

A zdjęcia 1,3 MPx już są piękne ;) przynajmniej w porównaniu do 0,3 MPx, które są wielkości miniaturek :lol:

 #302360  autor: Mika
 07 gru 2008, 20:43
nawet dobra przeróbka programem nic nie da? Aha i jeszcze jedno.. oglądalam na jakies stronce przyklady zdjęć i byly duze i ladne :D Bo chodzi mi przede wszystkim o autoportrety i na n-k :D

 #302364  autor: kowcio
 07 gru 2008, 21:01
Ale jakość marna.. Naprawdę... Programem nic nie zrobisz, na zdjęciach będą tzw. szumy, czyli takie kropki, szczególnie w pomieszczeniach o słabym oświetleniu. Jeśli myślisz o aparacie, to bez wahania odstaw E250, kompletnie się nie spisze, będziesz żałowała. Jest to aparat VGA, ale są też inne telefony, w których taki sam aparat ma o wiele lepszą jakość. Także ja bym odpuścił sobie ten telefon, szczególnie przez to jeszcze że ma słabą baterię, oraz jest (nie ukrywajmy tego) jedynym Samsungiem awaryjnym.

 #302366  autor: Mika
 07 gru 2008, 21:09
no dobra... może i masz rację.. masakra... jutro wybiore w ślepo telefon.. zapisalam sobie na kartce jakie musi mieć funkcje... Może znajde jakiś inny fajny... ;) dzięki za rade.. i slyszalam że też przy ladowaniu się wyświetlacz świeci caly czas... to musi zżerać baterię.. życzcie mi powodzenia jutro abym jakiegoś badziewia nie wziela :D ^^

 #302367  autor: lozo111
 07 gru 2008, 21:11
e250 to już przeżytek. nie opłaca zię kupować takiego starego modelu , jeśli są lepsze.

Nokia 5130, Philips Ozeo, Manta MOB-60, SE T630i, SE K310i, Samsung SGH-L760, Samsung SGH-i600, SE K800i, SE Z520i, HTC Artemis, Motorola V3r, Nokia E51, Sagem myX5-2v, Nokia N80, Nokia C5-00, Dell Venue Pro i inne :)

 #302369  autor: vinc
 07 gru 2008, 21:15
Jeszcze raz i to ostatni powtarzam to nie jest temat odnośnie wyboru telefonu. Mika jak masz pytania dotyczące wyboru telefonu to zadawaj je w odpowiednim do tego dziale, czyli Jaki Telefon Wybrać

Obrazek

 #302377  autor: Mika
 07 gru 2008, 21:33
brrr... każdy mi odradza tego E250 a ja taka przekonana bylam do niego o.0 no nic... Napewno wiecie co mówicie.. Test telefonu wygląda wspaniale... gorzej w praktyce widoczniej ;/ no nic.. i tak dzięki.

 #307994  autor: Pb
 04 sty 2009, 12:54
Mika pisze:brrr... każdy mi odradza tego E250 a ja taka przekonana bylam do niego o.0 no nic... Napewno wiecie co mówicie.. Test telefonu wygląda wspaniale... gorzej w praktyce widoczniej ;/ no nic.. i tak dzięki.
O bOsHe... xD ;s ;*
No widzisz,myliłaś się,wcale nie jest taki słitaśny xD ;p ;* ^^ ;( . :roll:
Miałem kilka razy ten model w ręce,nic szczególnego,na dodatek słaba bateria i średnie wykonanie (slider szybko trzeszczy). Lepiej dorzucić trochę do J700,mocniejsza bateria,lepszy wyświetlacz,aparat,bateria...w sumie lepsze wszystko. A droższy wiele nie jest. Wiem,co mówię,bo często mam kontakt z tym modelem. Dla mnie i tak jest zbyt "wypasiony" ale wybierając pomiędzy E250 a J700,wolałbym raczej zainwestować w J700 (pewnie i tak bym tego nie zrobił :smt005 ).
xD ;p ^^ ;* o.O.