DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #999746  autor: Jawa92
 20 cze 2018, 13:19
Witam. Posiadam Huawei Mate 10 Pro, więc wiadome jest, że ma 2 sloty na kartę sim. Mam abonament w t-mobile i 20gb internetu, niestety ostatnimi czasy braknie mi transferu :mrgreen: Potrzebuję fajnej oferty do 30 zł na miesiąc z bardzo dobrym internetem lte. A najlepiej mieć kartę sim, móc ją załadowywać jakąś kwotą i kupowaniu w dobrej cenie tyle internetu ile potrzebuję. Nie narzekam na internet t-mobile, ale zawsze może być lepiej :lol: Potrzebuję super zasięgu i super transferów. Znalazłem fajną ofertę, ale nie wiem czy przyślą mi kartę sim (czy na tym to polega i będzie działało w telefonie) i jak z zasięgiem http://tlp.is/hrt. Interesują mnie raczej pakiety 20gb w górę. Z góry dzięki za propozycje i pomoc! :)
Ostatnio zmieniony 20 cze 2018, 13:37 przez Jawa92, łącznie zmieniany 2 razy.
 #999784  autor: Karlos20
 20 cze 2018, 17:53
Jawa92 pisze:Dzięki. A jakieś inne propozycje?
Od lat ma identyczną ofertę nju mobile, 29 zł za 40 GB, a wraz ze stażem pakiet rośnie, po roku masz za tą samą cenę 100 GB, różnica jest taka, że w Plush masz po wyczerpaniu danych żałosny lejek 32 kbps, a w nju to 1 mbps. W Plush musisz smsa wysłać, aby mieć 1-miesięczną przerwę na płacenie abo, w innym wypadku za nieużywanie karty zapłacisz pełne abo, a w nju bez zbędnych zabiegów wyłączasz kartę i np. nie korzystasz z niej przez 5 miesięcy, to przez 5 miesięcy nie ma za nią żadnych opłat, czyli nie otrzymasz faktur (po 6m abo w nju zmienia się w kartę, więc warto z tej karty co nieco korzystać).

Tańsza alternatywa to prepaid a2mobile z pakietem "Niewyczerpalny Internet" za 9,90 zł, z 3-poziomowym lejkiem, po wykorzystaniu danych: full do 5 GB, od 5 do 10 GB - do 3 mbps, do 15 GB to już 1 mbps, a po 15 GB marne 0,5 mbps. Przywrócenie ustawień transferu kosztuje 5 zł.
Jawa92 pisze: Mam abonament w t-mobile i 20gb internetu, niestety ostatnimi czasy braknie mi transferu
Nie masz czasem w tej ofercie lejka 1 mbps i możliwości dokupienia paczki danych, aby przywrócić prędkość? Możesz też dopłacić za pakiet SuperNet Video DVD / HD, wtedy za oglądanie wybranych treści video (nawet mecze na MŚ w piłce nożnej, które cholernie dużo GB zjadają) nie konsumują GB z abo.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #999807  autor: Jawa92
 20 cze 2018, 19:59
A jak z zasięgiem w nju? Właśnie przez mecze tyle gb mi ucieka ostatnio :D a co z pakietem ue w nju? Mam chyba lejek, ale w lajku nie da sie korzystać z niczego, chyba nawet messenger nie daje rady. Sprawdze ten super tv :)
 #999831  autor: Karlos20
 20 cze 2018, 21:29
Jawa92 pisze:A jak z zasięgiem w nju?
nju to Orange - w wielu miejscach wygląda podobnie jak w T-Mobile, choć to nie jest reguła.
Jawa92 pisze:a co z pakietem ue w nju
W ramach oferty jest przyznawany pakiet 1,87 GB do zużycia w roamingu UE, dopiero po ich wykorzystaniu jest opłata zgodna z cennikiem. Pakiet zjada GB krajowe, tak jest wszędzie.
Jawa92 pisze:Sprawdze ten super tv
Jeśli masz aktualnie lejek, to dodatkowa opcja nie spowoduje podniesienia prędkości neta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #999836  autor: piotrzet
 20 cze 2018, 21:52
A na co głównie idą ci te dane? Bo jeśli są to aplikacje typu YouTube, Netflix i tym podobne to w T-Mobile masz za 15zł transfer dla tych apek bez limitu i bez pomniejszania pakietu danych. Jeśli używasz do chmur czy innych rzeczy to moim zdaniem najlepszym wyborem będzie NJU Mobile.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #999859  autor: Karlos20
 20 cze 2018, 23:15
Warto te 15 zł wydać, tylko warto pamiętać, żeby nie było włączonego lejka, bo nie widziałem, żeby w SuperNecie "bez limitu danych" (20 GB z lejkiem 1 mbps) był dodatkowy pakiet na przywrócenie pełnej prędkości.
Ja w Play mam może pakiet jednorazowy, ale 10 zł to dodatkowe 10 GB jest lekarstwem na 1 mega po 10 GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1000365  autor: pakierhakierxd
 24 cze 2018, 07:31
Możesz sobie teraz kupić starter play na Kartę włączyć darmowe 10 gb co MC i do września będziesz mieć coś takiego , dodatkowo.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)