DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #960472  autor: Slodowy
 10 lis 2017, 19:42
Witam,

Zawód ? Kierowca.

Szukam najlepszego internetu do korzystania za granicą, w UE, prepaid. Mogę żonglować kartami, jest mi to obojętne. Później może ona trafić do kosza. Chodzi o to, aby po 4 msc. nie doliczało dodatkowych opłat. Sieć obojętna.

Pytanie: Jak za najbardziej korzystną cenę uzyskać jak największy pakiet transmisji ? W jaki sposób ? Bonus, dodatkowe opcje.

Adam
Ostatnio zmieniony 10 lis 2017, 19:44 przez Slodowy, łącznie zmieniany 1 raz.
 #960483  autor: adziu82
 10 lis 2017, 23:12
5 złotych = 257 MB.
Nic nie ugrasz więcej. Im większy pakiet wykupisz, tym więcej będziesz miał.
Np za 30 złotych, gdzie w kraju masz no limit na rozmowy/SMS za granicą masz około 1,5 GB.
Żonglować możesz, owszem. Ale numery muszą być na różne osoby, i wtedy jedną masz w kraju robiąca sztuczny ruch ( ciekawe kiedy zmienia regulamin, jak wiele osób tak robi ) i zalogowaną w jak najdłuższym czasie do krajowego nadajnika, a druga w roamingu.

RawStyle
 #987011  autor: aster
 04 kwie 2018, 00:24
Używa ktoś może internet mobilny nju często za granicą?

Zastanawia mnie czy przyczepiliby się jeśli ktoś by w każdym miesiącu korzystania z netu za 29zł spędził jeden tydzień za granicą i wykorzystał przydział 1,87GB w roamingu UE.

Czy takie coś przejdzie?
 #987562  autor: aster
 06 kwie 2018, 19:38
Dzięki. :)

Rozumiem, że korzystając z roamingu w UE można polegać na darmowym przydziale do wykorzystania w UE (jak np. 1.87GB w nju) lub kupując specjalny pakiet transferu do wykorzystania w roamingu UE.

Czy jakaś firma ma specjalne pakiety, które wychodzą taniej/bardziej się opłacają w przeliczeniu na GB niż ten darmowy przydział 1.87GB za 29zł w nju?