DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #958714  autor: stasikk
 31 paź 2017, 15:02
Witam, Chciałem zapytać jaki internet mobilny wybrać. Oferta na kartę. Będzie używany w okresach świątecznych i wakacyjnych głownie do oglądania telewizji. Którą ofertę wybrać. I co z routerem, może lepszym rozwiązaniem był by zakup np na allegro a nie u operatora. Będzie używany w Barlinek woj, zachodniopomorskie.
 #958732  autor: pakierhakierxd2
 31 paź 2017, 16:13
Redbull mobile jesli masz zasieg play lte najlepszy 50zl /3 mce no limit neta po 100 gb 2 mb ;)
ja uzywam jako glowny abonamentu tmobile ostatnio pobralem za 55zl mies 700 gb bez zadnych lejkow ;)

Pozdrawiam :)
 #958737  autor: grzesio0401
 31 paź 2017, 16:38
jeśli priorytetem jest cena a mniej ważne wygoda obsługi i jeśli masz zasięg Play to potwierdzam jak wyżej. Możesz też sobie obniżyć cenę do 5zł/mc/100GB, trzeba
- Zamówić darmowy starter VirginMobile - rejestracja odbywa się przy odbiorze u kuriera(może być inny starter z wyjątkiem Play, RBM, Fakt)
- Iść do salonu Play i przenieść do RBM7MNP(nie w każdym punkcie będzie dostępne, można dzwonić po salonach i pytać)
- Jak już przeniosą, na Play24 założyć konto do numeru Redbull na który przeniesiony został numer, zalogować się i aktywować bonusy za rejestrację, poczekać aż przyznadzą RWK(bonus).
- Na Play24.pl zmigrować do RBM5 Na kartę
- Przelewem zasilić konto(minimum 30 zł) optymalnie 75zł
- Włączyć DIL na Play24.pl(pamiętać o włączaniu co miesiąc)
- Po trzech miesiącach włączyć autoodnawiającą się paczkę 600MB internetu(5zł/mc)

jest o tym wątek na tym forum
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=86074

Jeśli chcesz bezobsługowo to dobrym wyborem będzie nju internetowy
http://www.njumobile.pl/oferta/internetowy
płacisz maksymalnie 29zł/mc ale gdy nie korzystasz nie płacisz.
 #1029034  autor: pakierhakierxd
 28 paź 2018, 16:49
Przepadnie jak ważność połączeń przychodzących chyba się skończy.
Możesz ja wykorzystywać na rozmowy,sms,mms,pakiety neta,premium sms i takie tam na wszystko.
Tak możesz wykorzystywać na pakiety neta te ponad 200zł tylko musisz utrzymywać wychodzące.

Dowiedz się czy jeśli byś przeszedł na
https://www.redbullmobile.pl/oferta/na-karte/siema-pl
z rokiem ważności konta czy kasa by przeszła,powinna z konta głównego.
chyba że koniecznie ci za 40zł no limit potrzebny.
Router polecam B525 a mobilny używam E5732 i chwalę no może poza zasięgiem wifi jego ;p (ale to mobilny) -to wiadomo że gorszy.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2018, 03:42 przez Morvius, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Wymoderowano. Post pod postem. Przyjacielu czy mógłbyś w końcu zaprzestać śmiecenia na forum?
 #1029038  autor: stasikk
 28 paź 2018, 17:12
Dzięki za odpowiedź. Właśnie doładowałem konto za 50 zł i przedłużyło mi ważność o kolejne 100 dni. Zaglądam na play24 pl i mam możliwość zmiany taryfy na inną min, RBM SieMa na Kartę. Z neta korzystam 4 razy w roku po około 2 tyg. Regularnie co 3 miesiące. Myślę ze 50 giga na te 2 tygodnie używania mi wystarczy. Czyli do rozładowania skarbonki polecasz siema o ile przy zmianie taryfy kasa przejdzie? A jak się dowiedzieć czy przejdzie?
 #1029041  autor: stasikk
 28 paź 2018, 17:21
Zakładając że kasa przejdzie przy zmianie taryfy na Siema Pl, doładuje konto za 5 zł przez co uzyskam RWK, to potem przez rok mogę kiedy chcę wykupić ze zgromadzonej kasy pakiet 50 giga za 30 zł? Było by to dla mnie idealne rozwiązanie. Czy mam rację?
 #1029586  autor: stasikk
 29 paź 2018, 21:28
:D Na dotychczasowej taryfie wszystko śmigało cud malina, TV internetowa super, ściąganie dużych plików też bardzo szybko, byłem na prawdę pod wrażeniem jak odpaliłem tego DILA rok temu. Jęli migracja na Siema Pl nie zmieni dotychczasowych zasad co do dostępu do LTE to będzie super. Bo do nadajnika Play mam naprawdę blisko :D
 #1029588  autor: iphoneski
 29 paź 2018, 21:43
Zmiana taryfy nie ma z prędkościami nic wspólnego, chyba, że taryfa albo pakiet ma regulaminowe ograniczenia, ale to nie w tym przypadku także spokojnie.