DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #956136  autor: dawidjusz
 15 paź 2017, 22:12
Hej wszystkim jestem tutaj nowy ale przejdę od razu do tematu. Poszukuję internetu na miesiąc a najlepiej do końca tego miesiąca ponieważ wykorzystałem cały limit w orange a nie da się go zwiększyć z tego co dziś patrzyłem... . A więc tak potrzebuje czegoś w granicy 100GB do końca miesiąca, znalazłem taką ofertę ma play za 49 zł ale czy jakaś sieć ma coś podobnego i tańszego czy jest to jedyne rozwiązanie? Jeśli ktoś coś więcej by mógł mi doradzić niż dziś znalazłem to byłbym wdzięczny bo internet potrzebuję tak naprawdę na już. Mój obecny to Internet LTE Biurowy dla firm z limitem 500GB ale włączyła się aktualizacja na cały dzień i są tego konsekwencje.
 #956139  autor: matisi
 15 paź 2017, 22:23
Skorzystaj z oferty Orange na kartę, za rejestrację w salonie (przy podaniu adresu i zgodach marketingowych) dostaje się 100 GB na 30 dni. Koszt startera 5 zł.
Ewentualnie, kupno dwóch starterów w Żabce/kiosku Ruchu, na każdym 50 GB na 14 dni. http://m.telepolis.pl/wiadomosci/-aktua ... 40121.html

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 #956224  autor: dawidjusz
 16 paź 2017, 17:04
Tak jak powiedziałem dziś byłem w salonie orange i przedstawiłem Pani sprawę. Powiedziała że faktycznie jest 100GB dla świeżo rejestrujących więc tak też skorzystałem. Kupiłem kartę za 5 zł i ją zarejestrowałem. Jednak internet na chwilę sie połączył i teraz pisze mi połączony, brak internetu. Ktoś coś?
 #956229  autor: dawidjusz
 16 paź 2017, 18:03
Pytałem Pani w salonie i mówiła że wszystko stanie się automatycznie że wystarczy wsadzić do routera. Jednak wziąłem kartę wsadziłem do telefonu i ją skonfigurowałem automatycznie i sms'y zaczęły przychodzić ze szczegółami oraz jak aktywować te 100GB i oto działa. Dziękuje wszystkim jeszcze raz serdecznie za pomoc bo sam bym pewnie wybrał jakiś shit.