DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #953711  autor: maciek_hehe
 02 paź 2017, 12:03
Witam,
przez kilka ostatnich lat używałem Play Internet na Kartę. Jednak pojawił się Red Bull z nielimitowanym LTE, również moje zapotrzebowanie na Internet w telefonie spadło. Chciałbym zrezygnować z Play Internet na Kartę przechodząc na zwykłą ofertę na kartę lub też MIXa zachowując numer telefonu. Z tego co wyczytałem to Play uniemożliwia zmianę taryfy internetowej na głosową. Czy są jakieś możliwości ominięcia tego problemu?
W dodatku na karcie mam też znaczną sumę pieniędzy. Czy można chociaż 50% zamienić na prawdziwe pieniądze?

Pozdrawiam
 #953813  autor: Karlos20
 03 paź 2017, 04:55
maciek_hehe pisze:Z tego co wyczytałem to Play uniemożliwia zmianę taryfy internetowej na głosową.
Źle wyczytałeś, Play nie pozwala na taką migrację. Pomoże tylko.. przeskoczenie na chwilę do innej sieci na kilka dni i powrót do Play/RBM.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #953908  autor: f0ku5
 03 paź 2017, 16:33
Karlos20 pisze:
maciek_hehe pisze:Z tego co wyczytałem to Play uniemożliwia zmianę taryfy internetowej na głosową.
Źle wyczytałeś, Play nie pozwala na taką migrację. Pomoże tylko.. przeskoczenie na chwilę do innej sieci na kilka dni i powrót do Play/RBM.
Przecież on dokładnie to napisał ;-)
 #953989  autor: Karlos20
 03 paź 2017, 21:33
maciek_hehe pisze:Która z sieci na 100 % pozwala na zmianę z taryfy internetowej na głosową?
Plus pozwala.
Orange (OFNK) i T-Mobile (Frii) mają taryfy o charakterze uniwersalnym.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥