DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 10 z 73
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 73
 #953988  autor: Karlos20
 03 paź 2017, 21:31
martin87 pisze:Można faktury drukować w salonie za darmo tak jak w salonach play?
W czasie zakupu oferty, konsultant pyta czy faktury mają być wysyłane elektronicznie lub listownie. Cenniik i regulamin oferty nie przewiduje podniesienia opłat abonamentowych za brak e-faktury.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #954053  autor: pakierhakierxd
 04 paź 2017, 09:07
Posiadam od wczoraj i chwalę ;)
jak bedzie tak 30 dni rezygnuje z awaryjnego bardzo adsla :/
max miałem 35 mb i 5 mb upload ale zazwyczaj jest tak
http://beta.speedtest.net/pl/result/6676794152

lipa tylko ze przypadkiem wyslali mi 2 umowy ,2 karty sim i 2 routery B525 ,teraz musze dzis to odeslac ...
wczoraj dostalem ,juz pobralem gre 22 gb bez problemow ;)

Pozdrawiam :)
 #954069  autor: Karlos20
 04 paź 2017, 09:41
Sprawdzajcie też apką WIFI Analyser, czy sieć emitowana przez B525 / B529 nie wpadnie w zakłócenia z innymi routerami w Waszej okolicy budynku/mieszkania - tyczy się domyślnego pasma 2,4 GHz. Jeśli urządzenia obsługują pasmo 5 GHz, polecam wyłączyć 2.4, żeby maksymalnie wykorzystać dobry transfer danych. Ustawcie wolny kanał WiFi, który ma mniej zakłóceń i odczujecie różnicę.
W moim wypadku były zakłócenia i zamiast 60/30 mbit/s miałem zaledwie 10-15 mega. Powyższe kroki spowodowały uzyskanie warunków zgodnych z ofertą.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #954130  autor: Karlos20
 04 paź 2017, 12:50
pakierhakierxd pisze:Nie każde urządzenie obsługuje pasmo 5 ,temu ja mam oba :]
Dlatego polecam WYŁĄCZYĆ pasmo 5 GHz, żeby nie pogarszać warunków możliwych do obsługi deklarowanej prędkości 60 mbit/s.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #954288  autor: Karlos20
 04 paź 2017, 21:21
WybrzezeKosciSloniowej: w salonie miałbyś łatwiej. Wystarczy dowód osobisty i wyrażenie zgody na weryfikację płatniczą (sami to sprawdzają), jest pobierana kserokopia, a następnie niszczona po potwierdzeniu danych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #954310  autor: martin87
 04 paź 2017, 21:59
No mi też kurier chciał ksero, to odesłałem go z tą paczką spowrotem, udostępnianie ksero kurierowi i każdemu po tej drodze, to zbyt ryzykowna zabawa. Skończy się na abonamencie i nie zamawianych kredytach.
Na www nie ma wymienionej ksero kopii dowodu, a sam dowód.
http://www.giodo.gov.pl/259/id_art/9900/j/pl
 #954322  autor: jarekt
 04 paź 2017, 22:24
@martin87, brawo za pogonienie kuriera (oczywiście w sensie pokazania środkowego palca operatorowi).

Mało jest osób, które napalone na umowę/urządzenie w ostatniej fazie się z niej wycofają gdy konsultant/kurier grzecznie i kulturalnie poprosi o dowodzik do skserowania (lub gotowe ksero) i dodatkowo podkreśli, że niby to normalna procedura, przez wszystkich stosowana, niczym nie grożąca i całkowicie zgodna z prawem i wytycznymi operatora i wszelkimi regulaminami).

Jeszcze raz brawo.
 #954365  autor: martin87
 05 paź 2017, 08:10
Na stronie nie ma wśród dokumentów wymaganych żadnego ksera. Jedynie dowód i wyjątkowych sytuacjach jeden z dodatkowych dokumentów np. 3 ostatnie zapłacone faktury u innego operatora. W sumie nagranie z konsultantem, który niby o tym informował (z Play kiedyś brałem wysyłkę, też chcieli xero, a kurier nie chciał żadnego xero) przecież można było by to teraz gdzieś zgłosić, że operator uzależnia nawiązanie umowy wymagając ksero kopii ważnego dokumentu wraz z danymi z niego, które nie są prawnie do tego wymagane.
 #954378  autor: pakierhakierxd2
 05 paź 2017, 10:06
A po co wyłączać pasmo 5 ghz przecież to głupota ;) ,ja szybkości mam takie same z tym i bez czyli max 35 mb i 5 mb upload :) ,jestem zadowolony z neta :] ,ksero dowodu prosili podczas zamawiania usługi skoro się na to zgodziłeś to było trzeba dać,problem robisz.Polaki cebulaki.

Pozdrawiam :)
 #954384  autor: Karlos20
 05 paź 2017, 10:31
pakierhakierxd2 pisze:A po co wyłączać pasmo 5 ghz przecież to głupota
To nie głupota, bo jeśli pasmo jest nieużywane, a urządzenia go nie wspierają, wyłącz je. W przypadku, gdy ktoś ściąga dane z 5 GHz i jesteś też na 2,4 GHz podłączony, obie strony nie dostaną tej samej przepustowości - max 60 mega i mniej musisz podzielić na 2 + zakłócenia na paśmie 2,4.
Poza tym zaoszczędzisz prądu, a prędkości pójdą w górę. Wystarczy trochę pokombinować.
pakierhakierxd2 pisze:ksero dowodu prosili podczas zamawiania usługi skoro się na to zgodziłeś to było trzeba dać,problem robisz.Polaki cebulaki.
W salonie procedura jest szybsza i mniej upierdliwa. Dlatego warto się przejść lub przyjechać do sklepu T-Mobile, przy okazji się przekonać, jaka jest obsługa w salonie.

Jeszcze jedno: dobierajcie do speedtestów odpowiednie serwery. Mam wrażenie, że serwery z Włocławka - Sat Film, czy też Toruń - Petrus (na speedtest.net) celowo zaniżają prędkości, aby zniechęcić do korzystania z T-Mobile.
Przy speedtest.pl i innych serwerach, prędkości są takie, jakie powinny być. Wspomagam się apką NetWorx, która mierzy prędkość transferu danych i zlicza ile GB się zużyło na PC.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #954484  autor: martin87
 05 paź 2017, 16:35
Wydaje mi sie, ze caly haczyk bedzie w FUP, ktore operator bedzie aktywowal dopiero po okresie probnym i nadal bedzie limit tylko nie bedzie zapisu po ilu GB. Na okresie probnym tego nie wlacza bo by ludzie pouciekali, otem tez nie uciekna bo umowa.
 #954504  autor: piotrzet
 05 paź 2017, 18:22
Oferta jest taka sama jak Max która jest od dawna i nie ma lejków po 800 GB więc całkiem sporo tutaj nie sądzę żeby było inaczej. Także nie siej zamętu bo sam nie korzystasz z tego

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #954509  autor: martin87
 05 paź 2017, 18:37
No dziś odebrałem ten pakiet w opcji do 60Mb/s. Tylko to jest umowa na 2 lata jednak, jeśli T-Mobile ma mnie co rusz odcinać od neta, to nieciekawie. A nigdzie nie mogę doczytać kiedy mogę zaliczyć bana
 #954512  autor: piotrzet
 05 paź 2017, 18:43
Dlatego zacznij sciągać i wtedy się wypowiadaj ja mogę powiedzieć że spokojnie max 900 GB i dalej leci więc źle nie jest.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
  • Strona 10 z 73
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 73
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 73