DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 5 z 73
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 73
 #951275  autor: matek451
 19 wrz 2017, 09:16
Najbliższy BTS LTE800 T-mobile na górze Dybówka i zasięg pewnie z niego. BTS z LTE1800Networks i LTE2600 z agregacją tych pasm przy Magazynowej 7 w N. Sączu. Ja też sądziłem ze do tej oferty tylko b525, B529 , moze sprzedali mu ofertę MAX za 79,99 z DWR-921? DWR-921 nie posiada żadnej zaawansowanej diagnostyki sygnału i wyboru pasm LTE, nie agreguje pasm LTE. To muzeum w stosunku do B525 bo taki bierze się za 1 zł w tej ofercie bez limitu za 45/55 zł/m-c.
 #951277  autor: iphoneski
 19 wrz 2017, 09:36
piotrzet pisze:Dziwaczne promocje a nikt inny tego nie ma całkiem dobre podejście twoje ;)
Tylko pytanie dlaczego nie ma. Moim zdaniem lepiej duży pakiet neta, potem lejek z możliwością odblokowania prędkości, a nie jakieś super video. Np. dla mnie ta usługa jest bezużyteczna przez brak eleven, ipla sport, albo TVN 24 z aplikacji.
 #951278  autor: marszalek1
 19 wrz 2017, 09:38
Tak mam sygnał z tego najbliższego, i szału właśnie nie ma-a co do tych z agregacją to złapie je, dodam że góra zastawia. Na pewno mam opcje za 55zł, pytałem o ruter to powiedział że ten też jest ok. Ide wynienić jak nie będą chcieli to rezygnacja-trzeba coś pisać czy wystarczy iść oddać wszystko i po sprawie.
 #951281  autor: iphoneski
 19 wrz 2017, 10:29
Dla mnie eleven tylko w ich aplikacji. Po 1 wygodniejsza w użyciu, po 2 wole zapłacić na rok i z głowy, a po 3 w ipli bywają problemy z airplay w transmisjach live. Dlatego zamiast super video dla mnie wygodniej zdjąć lejek za 20 zł i mieć wszystko a nie tylko kilka serwisów.
 #951291  autor: Kryniczanin
 19 wrz 2017, 11:37
Własnie widać jaką mają sieć skoro nawet nadajniki play są zapchane. Gdyby tak mieli dawać na wszystko odpowiedź to gdzie w play jest coś podobnego do supernet video?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

T-Mobile ma jedną przewagę - więcej pasma. Technicznie sieć T jest lata świetlne za Play. Play robi miazgę z T spójnością, konfiguracją i jakością sieci.

A co do supernet to dałeś idealny przykład jakie to T jest obłudne.

W maju wielkie chwalenie się supernetem
T-Mobile wraz z nową usługą umożliwia oglądanie wideo z YouTube, Netflix, Vevo, TVP Stream, TVP Sport, Player, Showmax, VOD.pl czy Chili Cinema bez limitów
A w czerwcu wycofywanie się cichaczem z usługi u strategicznego partnera.
ZMIANY W PAKIETACH PLAYER

Informujemy, że z dniem 26 czerwca 2017 r. dla wybranych ofert JUMP w T-Mobile przestajemy świadczyć usługi związane z dostępem do pakietów START, KIDS oraz MULTI. Powyższe pakiety zostaną wyłączone automatycznie po zakończeniu najbliższego cyklu rozliczeniowego.

Informujemy, że kanały LIVE w ramach pakietów KIDS i MULTI przestaną być dostępne z dniem 26 czerwca 2017 r. Jeżeli nie chcesz kontynuować subskrypcji pakietów KIDS i MULTI, możesz ją anulować w dowolnym momencie wysyłając SMS na bezpłatny numer 8717 o treści PLAYER ANULUJ.

Informujemy, że z dniem 26 maja 2017 r. nie będzie możliwe aktywowanie nowych pakietów KIDS i MULTI przez Klientów T-Mobile. Jeśli już posiadasz aktywny pakiet KIDS lub MULTI, będziesz mógł nadal oglądać dostępne w nim materiały.

Informujemy, że z dniem 26 czerwca 2017 r. subskrypcja pakietu SPORT dla Klientów T-Mobile nie będzie dostępne w sprzedaży. Jeśli posiadasz aktywny pakiet SPORT, możesz oglądać dostępne w nim materiały do końca opłaconej subskrypcji. Pakiet SPORT zostanie wyłączony automatycznie po zakończeniu najbliższego cyklu rozliczeniowego.
Tak wygląda cała różowa obłuda.
 #951294  autor: piotrzet
 19 wrz 2017, 11:52
Kryniczanin pisze:
Własnie widać jaką mają sieć skoro nawet nadajniki play są zapchane. Gdyby tak mieli dawać na wszystko odpowiedź to gdzie w play jest coś podobnego do supernet video?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

T-Mobile ma jedną przewagę - więcej pasma. Technicznie sieć T jest lata świetlne za Play. Play robi miazgę z T spójnością, konfiguracją i jakością sieci.

A co do supernet to dałeś idealny przykład jakie to T jest obłudne.

W maju wielkie chwalenie się supernetem
T-Mobile wraz z nową usługą umożliwia oglądanie wideo z YouTube, Netflix, Vevo, TVP Stream, TVP Sport, Player, Showmax, VOD.pl czy Chili Cinema bez limitów
A w czerwcu wycofywanie się cichaczem z usługi u strategicznego partnera.
ZMIANY W PAKIETACH PLAYER

Informujemy, że z dniem 26 czerwca 2017 r. dla wybranych ofert JUMP w T-Mobile przestajemy świadczyć usługi związane z dostępem do pakietów START, KIDS oraz MULTI. Powyższe pakiety zostaną wyłączone automatycznie po zakończeniu najbliższego cyklu rozliczeniowego.

Informujemy, że kanały LIVE w ramach pakietów KIDS i MULTI przestaną być dostępne z dniem 26 czerwca 2017 r. Jeżeli nie chcesz kontynuować subskrypcji pakietów KIDS i MULTI, możesz ją anulować w dowolnym momencie wysyłając SMS na bezpłatny numer 8717 o treści PLAYER ANULUJ.

Informujemy, że z dniem 26 maja 2017 r. nie będzie możliwe aktywowanie nowych pakietów KIDS i MULTI przez Klientów T-Mobile. Jeśli już posiadasz aktywny pakiet KIDS lub MULTI, będziesz mógł nadal oglądać dostępne w nim materiały.

Informujemy, że z dniem 26 czerwca 2017 r. subskrypcja pakietu SPORT dla Klientów T-Mobile nie będzie dostępne w sprzedaży. Jeśli posiadasz aktywny pakiet SPORT, możesz oglądać dostępne w nim materiały do końca opłaconej subskrypcji. Pakiet SPORT zostanie wyłączony automatycznie po zakończeniu najbliższego cyklu rozliczeniowego.
Tak wygląda cała różowa obłuda.
Kto kłamie to widać. I tą osobą jesteś ty. Po 1 w usłudze supernet video jest dostęp do playera a po 2 o usługach których piszesz nikt nie gwarantował dostępu dłużej niż 3 miesiące a te oferty były ponad 2 lata temu więc i tak sporo czasu dłużej niż to co było w regulaminie. Także skończ pisać bzdury. Co do sieci play widać jaka świetna nikt nie ma tyle narzekań co oni i nie chodzi o RK tylko ich sieć własną

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #951299  autor: iphoneski
 19 wrz 2017, 12:21
@piotrzet zrobił ci coś ten play? Tam, gdzie są twoje wpisy jest jad na fioletowych. Play ma nową sieć, swierzo tworzoną, dlatego technicznie moim zdaniem jest lepszy od t-m, choćby w kwestii przesyłania masy danych przez nią. Problem play to nadajniki, nie wszędzie są, chociaż teras jadę z Bydgoszczy do poznania i wymuszony zasięg play trzyma ładnie. Trochę więcej dystansu, mniej zapalczywości i wszystkim będzie żyło się lepiej.
PS. To nie jest temat o play, także może damy sobie tutaj spokój, żeby nie robić bałaganu?
 #951302  autor: piotrzet
 19 wrz 2017, 12:31
Gdyby była prawda to bym nie komentował ale jak ktoś pisze bzdury to nic nie poradzę ja nie twierdzę że play nie jest nową na świerzo tworzoną siecią tylko jak to faktycznie wygląda. Bo niestety ale do T-Mobile to im daleko i prędkością i zasięgiem. Mówię o skali całego kraju jakby co

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #951304  autor: iphoneski
 19 wrz 2017, 12:38
piotrzet pisze:Gdyby była prawda to bym nie komentował ale jak ktoś pisze bzdury to nic nie poradzę ja nie twierdzę że play nie jest nową na świerzo tworzoną siecią tylko jak to faktycznie wygląda. Bo niestety ale do T-Mobile to im daleko i prędkością i zasięgiem. Mówię o skali całego kraju jakby co
Z zasięgiem mogę się zgodzić w części, z prędkością to już nie. Tam, gdzie play zrobił 2600 na 20 mhz i 2100 na 10 mhz to spokojnie prędkościami może zjeść takie t-m na śniadanko. Mam karty wszystkich, obecnie nie mam tylko Orange bo zgubiłem i robię sporo km po Polsce. Tam gdzie play ma zasięg jest to dobra sieć, jak rozbudują jeszcze na cały kraj to może być ciekawie.
 #951306  autor: lordbyd
 19 wrz 2017, 12:49
Pozwolę sobie wtrącić się w dyskusję o jakości sieci.
Testuję Play od tygodnia i jestem pozytywnie zaskoczony, że w budynkach czy piwnicach a nawet podczas zwykłego spaceru telefon często loguje się do U900.
W Orange czy T-Mobile nie doświadczyłem tego tak często, a w żelbetowych budynkach telefon trzymał się szczątkowego U2100 mimo dobrego sygnału U900.
W Play jest zupełnie inaczej.
Co do zasięgu to nie ma co porównywać - tutaj N! jest bezkonkurencyjny.
 #951308  autor: iphoneski
 19 wrz 2017, 12:55
piotrzet pisze:Tzn jakie te prędkości niby? Bo jakoś w każdym speedteście play to ostanie miejsce
Ostatnio dworzec Poznań główny: t-m 11 Mb/s, play 37 Mb/s. Plus podobnie do play. Musisz mi wierzyć na słowo, nie dam odnośników, bo testy robione na teście od Netflix. Dworzec Szczecin podobnie Play szybciej, ale tu t-m jakieś 14, play 19. Plusa router padł wtedy, także nie mam wyniku.
Ale nie wszędzie tak jest. Ostatnio Bory tucholskie plus 11, t-m 27, play brak lte.
 #951309  autor: habish
 19 wrz 2017, 12:56
piotrzet pisze:Gdyby była prawda to bym nie komentował ale jak ktoś pisze bzdury to nic nie poradzę ja nie twierdzę że play nie jest nową na świerzo tworzoną siecią tylko jak to faktycznie wygląda. Bo niestety ale do T-Mobile to im daleko i prędkością i zasięgiem. Mówię o skali całego kraju jakby co
Ale Play nie jest nową, świeżo tworzoną siecią, nie daj sobie tego wmówić.
 #951310  autor: piotrzet
 19 wrz 2017, 13:00
Co jak co to robią tak jak by inne sieci stawiały od nowa albo modernizowały bierzące. Kwestia tego czy nie idą po kosztach i jak to będzie wyglądać. Obecnie jest tak że są najsłabsi czy się coś zmieni zobaczymy

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #951311  autor: matek451
 19 wrz 2017, 13:09
Ale to nie jest temat o zasięgu T-mobile czy Play tylko o usłudze internetu no limit z konkretnymi lejkami na prędkość. Konsultanci T-mobile informują klientów jaka prędkość jest do uzyskania w konkretnej lokalizacji, z reguły informują że do 20Mb/s. Oferta jest nowa, ruch sieciowy w T-Mobile póki co zdecydowanie najmniejszy. Czas pokaże jak to będzie w przyszłości. Na dzień dzisiejszy Play w miastach gdzie ma zmodernizowaną sieć opartą o cztery pasma LTE jest w stanie świadczyć taką usługę na podobnym poziomie jak T-Mobile. Tam gdzie nie ma zasięgu nie ma w ogóle tematu. Pytanie tylko czy przedstawi taką ofertę, za ile i w oparciu o jaki sprzęt. Kolego , Play nie ma zasięgu ogólnopolskiego ale jak stawia nową stację lub modernizuje to od razu robi to porzadnie, to nie jest Plus. 3 pasma LTE to standard, nawet na wsiach. Do tego LTE2600 w miastach. T-Mobile póki co w lokalizacjach wiejskich ma tylko 10MHz pasma w LTE800 i na takich terenach raczej nie zagwarantuje DL do 60Mb/s w usłudze internet bez limitu.
  • Strona 5 z 73
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 73
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 73