DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #948817  autor: pakierhakierxd
 03 wrz 2017, 12:52
Dostane ta oferte jako nowy klient ?
obecnie mam kabel netia 15 mb i 1 mb uploadu ale wkurza mnie ten upload bardzo i jak mam cos przeslac to przesylam na mobilnym ;)

Place 70,90 ;) a to w T-Mobile podobnie bo 69,99 ;-)

a bez sprzetu taka sama cena ? ,ja teraz testuje rbm darmowe lte przez darmowe lte e3372 + dwr 116 i jest calkiem znosnie 15 mb i 2-3 mb upload najczesciej ;)

Pozdrawiam :)
 #948882  autor: elcrack
 03 wrz 2017, 19:44
tomek1355 pisze:Tzn jutro jade po sprzet karte i umowe ale na ta chwile dogadany jestem na B525S, czy polecasz cos innego ze sprzetow dostepnych w ich ofercie?
Możesz podać na priw adres punktu gdzie to załatwiłeś ?
 #948892  autor: tomek1355
 03 wrz 2017, 20:31
Ja mam pytanie bo nie wiem czy sie nie znam czy co:
Problem odnosnie routera. Dostalem B525s za 9zl natomiast albo ja sie nie znam albo cos jest nie tak: pierwsza roznica w brandowanym modelu to brak gniazda tel i gniazda USB (USB byl dla mnie istotny a zobaczylem to dopiero w domu). Drugi problem to ten brandowany soft jest jakis slabiutki, niewiele tam jest wlasciwie w ustawieniach routera. I nie wiem czy ja sie nie znam czy trzeba jakos agregacje LTE wlaczac samemu czy wlacza sie automatycznie. Efekt jest taki ze LTE z agregacja 800m od nadajnika daje mi 30-40mbps DL !w porywach!, regularnie to 10-15mbps co nie zadowala mnie w zadnym stopniu... Nie wiem czy nie lepiej zwrocic wszystko, wziac router ze sklepu zwyklego + internet bez sprzetu. Ktos mial do czynienia z brandowanym routerem B525 od T-Mobile?
Moja lokalizacja to bts Brzezinska 244, Łódź. Orientowałem się w innym wątku na forum i wychodziło na to, że agregacja na T-Mobile w mojej lokalizacji jak najbardziej.
Byłbym wdzięczny za pomoc
 #948896  autor: matek451
 03 wrz 2017, 20:47
Ale to norma w T-Mobile. Oni od dawna psują routery Huawei zaślepiając porty RJ 11 i USB a brandowane FW jest ubogie. A co do prędkości to wyraźnie napisałem ze trzeba zrobić testy wszystkich operatorów zanim podpisze się umowę na abonament. Prędkości są zmienne i niegwarantowane. Masz 14 dni na testy. Zapoznaj się z http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f ... &start=165 Tam masz APK do zarządzania B525, pozwala wymuszać pasma LTe i konkretne agregacje na B525. Pokazuje parametry sygnału i dane BTS-a.
 #949002  autor: elcrack
 04 wrz 2017, 15:22
Odnośnie umów z T-M to umówiłem się na rabaty z konsultantem, wysłał mi oddzielnego maila z tymi warunkami (żadne oficjalne pismo), ale powiedział że na umowie wszystko jest standardowo zapisane (bo takie umowy wysyłają do wszystkich i nie mają indywidualnych umów).

Teraz moje pytanie, czy tak jest w rzeczywistości czy ktoś mnie tu robi w konia ?
Rozmowy sobie też zarejestrowałem.
 #949017  autor: blade1230
 04 wrz 2017, 18:07
Mnie niestety konsultant zrobił w konia. Miała być aktywacja za 0 zł a przyszła faktura z aktywacją 49,99zł. Miało być po 6 miesiącach 69,99 jest 79,99 :/ Oczywiście poszła reklamacja. Do tego wg Ustawy pierwsza umowa nie może być dłuższa niż 24 miesiące.
 #949312  autor: s4bjtsod0
 06 wrz 2017, 12:53
Właśnie odbyłem długą rozmowę z informacją handlową i to wszystko - jak zostałem poinformawany - nie jest już możliwe. Czy ktoś mógłby proszę podzielić się wskazówkami jak albo z kim to załatwiać?
 #952515  autor: patrix-83
 24 wrz 2017, 15:59
machello169 pisze:Witam,

mam pytanie odnosnie internetu mobilnego w T-Mobile.
Mianowicie maja ofertę ,, dla specjalnych klientów '' Bez limitu pakietowych.

Trzeba zrobic pewien myk, mianowicie poprosic o dwie uslugi
1: usluga karta rozmowy telefoniczne bez limitu 25 zl
2: usługa internet LTE bez limitu 39 90 zł.

Tej oferty nie znajdziecie na stronie T-mobile.
Znajomy korzysta aktualnie z owej oferty wykorzystuje po ~~ 1000 gb miesięcznie i wszystko działa z pełną predkościa.
Czy nie ma tu zadnego haczyka w umowie?
Cały czas płaci stałą kwotę 79.95
Czy ktoś wie czy ta oferta za 79,99zł z rabatem 50% przez cały okres umowy gdzie płaci się 39,99zł za nielimitowane GB bez limitu prędkości z routerem na 24 miesiące jest jeszcze dostępna?

Od razu mówię że nie piszę o tej nowej ofercie internetu domowego 20/60mb/s tylko o starej ofercie bez limitu prędkości i danych zrabatowanej do 50% o której tu mowa w wątku przy posiadaniu już jakiejś usługi w T-mobile.