DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #931225  autor: typer111
 13 cze 2017, 20:11
Witam, przeszedłem w Plusie na taryfę JA + na kartę. SKusiło mnie 6 GB internetu. W regulaminie widnieje info, że pakiet który kupiłem nie powinien zostać pobierany transfer za korzystanie z Facebooka. Jednak gdy korzystam z transmisji danych to transfer jest niestety pobierany. Ktoś wie o co chodzi ?
 #931295  autor: rudyy0
 14 cze 2017, 09:40
typer111 pisze:Witam, przeszedłem w Plusie na taryfę JA + na kartę. SKusiło mnie 6 GB internetu. W regulaminie widnieje info, że pakiet który kupiłem nie powinien zostać pobierany transfer za korzystanie z Facebooka. Jednak gdy korzystam z transmisji danych to transfer jest niestety pobierany. Ktoś wie o co chodzi ?

Z tego co wiem, to podobno, jak za pomocą fb wejdzie się na jakieś inne zewnętrzne strony, linki lub jak będziesz oglądał filmiki z YT udostępnione na fejsie to może to pomniejszać twój transfer.
 #988338  autor: aster
 11 kwie 2018, 12:15
Jak wygląda ta oferta w Plusie, w której dają 30GB na rok za doładowanie 30zł?

Czy to nie jest pułapka wymagająca innych, kolejnych doładowań aby utrzymać ważność połączeń wychodzących?
 #988351  autor: marcin19883
 11 kwie 2018, 13:22
aster pisze:Jak wygląda ta oferta w Plusie, w której dają 30GB na rok za doładowanie 30zł?

Czy to nie jest pułapka wymagająca innych, kolejnych doładowań aby utrzymać ważność połączeń wychodzących?
Czytałem o tym wczoraj, po tym jak się dowiedziełem, że jest taka opcja. Musisz kupić starter z tą promocją. Po doładowaniu za 30zł, uruchomi się automatycznie. Dbasz tylko o ważność konta i robisz co chcesz. Np wykujesz nocny transfer.
 #988354  autor: adacomp
 11 kwie 2018, 13:39
30 GB masz na rok, ale RWK na KG nie ma niestety i aby utrzymać KG trzeba doładowywać niestety.
 #988362  autor: TomLee
 11 kwie 2018, 14:25
W plusie na kartę w "prosto na kartę" jest RWK po każdym doładowaniu i można włączyć pakiet cykliczny 3 GB za 5 zł (ważny 30 dni), który będzie schodził z konta.
 #988470  autor: aster
 12 kwie 2018, 10:52
Czyli 30GB ważne przez rok to ściema skoro wymagana są inne opłaty aby można było korzystać z tych "ważnych" gigabajtów.

Transfer nocny fajny za 10zł, pytanie tylko czy co miesiąc trzeba płacić dodatkowe 10zł czy te 200GB będą ważne aż do zużycia?

Natomiast super wygląda oferta telefoniczna "prosto na kartę" z wykorzystaniem jej tylko do internetu za 5zł za 3GB z cyklicznym odnawianiem, do tego lejek zabezpieczający konto główne przed ogołoceniem. Jedyny minus to brak kumulacji niewykorzystanego transferu. Ale ogólnie to 60zł za 36GB ważne przez 12 miesięcy wygląda bardzo zachęcająco.
 #988476  autor: Remington
 12 kwie 2018, 11:14
aster pisze:Natomiast super wygląda oferta telefoniczna "prosto na kartę" z wykorzystaniem jej tylko do internetu za 5zł za 3GB z cyklicznym odnawianiem, do tego lejek zabezpieczający konto główne przed ogołoceniem.
No to w Plushu za te same 5 zł jest 5GB.
 #988492  autor: aster
 12 kwie 2018, 13:03
Pluszu stawia dodatkowe warunki korzystania z tego pakietu i użytkownik musi m.in. "mieć aktywną na koncie jedną z wymienionych promocji: „Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu”, „Internet, rozmowy bez limitu”, „Internet, SMS, MMS bez limitu”, „Plush Internet Promo BS”."

Czyli ten pakiet za 5zł jest rzeczywiście takim dodatkiem niż czymś "wolnostojącym".

W Plus "prosto na kartę" zamiar pewnie był podobny, tylko chciano uprościć wszystko (bo sama taryfa ma być prosta w strukturze) i ten pakiet jest do kupienia bez dodatkowych warunków (oprócz rzecz jasna ważności konta).
 #988702  autor: aster
 13 kwie 2018, 13:37
Racja, myślałem że trzeba ciągle doładowywać konto aby aktywować i utrzymać te promo, ale jest też kod na RWK tak więc 'kod+doładowanie+kod' i wszystko jest gotowe aby aktywować cykliczny pakiet internetowy.