DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #930656  autor: Majek7
 10 cze 2017, 18:36
Cześć, chciałbym zasięgnąć opinii odnośnie opcji, z której chciałbym skorzystać podczas mojego wyjazdu za granicę na 10 dni miedzy 24 czerwca a początkiem lipca. Jadę na Węgry, toteż jeżeli mam kartę red bull mobile w taryfie RBM5 (jako backupowy net mam darmowe nielimitowane 'lte'), to mając aktywny ten pakiet DIL i np pakiet 500mb neta (co miesiąc sobie aktywuje ten pakiet 600MB za 5zł, by DIL byl aktywny), mogę skorzystać podczas wyjazdu i zgodnie z regulaminem PLAY widocznym pod linkiem https://blogplay.pl/wp-content/uploads/ ... oaming.pdf
patrząd na ten wiersz praktycznie na samym dole, gdy rozpatrują oferty Red Bulla na kartę, z tego 1GB neta? Wiadomo jak to będzie rozliczane, dojdzie do pakietu 1GB do wykorzystania w Unii czy niestety nie wiadomo jeszcze?
 #932472  autor: Majek7
 18 cze 2017, 12:11
@kaspeed dzięki za link, czyli jakbym w play RKW zakupił pakiet za 20PLN te 6GB w kraju, to powinienem w roamingu otrzymać ten 1GB jeżeli dobrze rozumiem? I ten 1GB jest oddzielnym transferem czy pomniejsza ten transfer krajowy 6GB?

Przy okazji napisałem priv, jak możesz zerknij.

Pozdrawiam
 #932608  autor: kaspeed
 18 cze 2017, 19:40
Pomniejsza transfer krajowy. Takie same zapisy masz w regulaminie Orange,PLAY i A2

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen: