DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #927270  autor: kotlecik
 22 maja 2017, 14:07
Dzień dobry
co myślicie o takiej sytuacji : mam abonament t-mobile 25 gb na miesiąc. W zeszłym miesiącu skorzystałem z promocji darmowe 20 gb .Wczoraj wchodzę na konto mój t mobile sprawdzam wykorzystany limit i okazuje się,że jest powiększony o 20 gb.I tu pytanie czy skoro pokazuje m i,że mam do wykorzystania 20 gb więcej niż powinienem to faktycznie po wykorzystaniu abonamentowych 25 gb nadal będę mógł korzystać z internetu skoro pokazuje mi ponad 45 gb do wykorzystania ? czy może to błąd systemu i tylko pokazuje to co było w poprzednim miesiącu. Normalnie nie pytałbym czekałbym co się stanie ale mam do końca okresu rozliczeniowego tylko 600 mb a jeszcze 3 dni więc boję się ryzykować i oszczędzam internet.Może da się sprawdzić smsem pozostałe gb ? tedy miałbym pewnośc,że to nie jest błąd systemu.
 #927411  autor: darekka
 23 maja 2017, 09:42
Pamiętaj, żę 20GB z UWALNIANAI NETU schodzi jako pierwsze-jak się skończy to dopiero pobierać będzie z abonamentowego pakietu.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D