DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #927098  autor: masseter
 21 maja 2017, 14:21
Można poczekać z doładowaniem, dopóki są ważne połączenia przychodzące. Wydaje mi się, że niedawno jeszcze nie było SD. Zaraz włączę u siebie i zobaczymy, jak to będzie działać. Nie spodziewałbym się skracania ważności i innych haczyków, nic takiego w Playu nie występuje.
honorr pisze:Ta stara taryfa jest fajna, ale chyba lepiej zrobić myk z RWK w RBM5?

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=88319
Wychodzi mniej więcej o połowę taniej, ale traci się możliwość korzystania ze starej taryfy RBM7. Gdyby wyłączyli DIL w RBM5 albo przechodzenie RWK, nie da się już wrócić. No i zdarzają się kłopoty z dostępnością kart RBM.
Zamiast 10 zł na miesiąc wychodzi 5 z haczykiem (trzeba utrzymać 30 zł na koncie i włączać co miesiąc pakiet 25 MB).
 #927104  autor: juniper
 21 maja 2017, 14:47
Są 2 możliwości... namigrują ludzi do RBM5 i potem wyłączą tam DIL-a, albo wyłączą DIL-a na RBM7. W tym pierwszym przypadku byłoby pozamiatane, a w tym drugim czyli w obecnej taryfie zawsze pozostaje mi możliwość migracji... no chyba, że ani tu ani tu nie wyłączą i chodziło tylko i wyłącznie o uwalenie handlu Januszom bo to rzeczywiście była komedia, która z całą pewnością przyczyniła się do zawalenia parametrów netu. Dobrze wiem jak działał dawniej i co się stało jak Janusze zaczęli działać na wielką skalę.

A ja właśnie dalej się zastanawiam czy ładować czy pozwolić zawiesić wychodzące. Tylko żebym nie przesadził bo może coś się pozmienia na koncie jak wygaśnie ważność wychodzących? No poza tym stracę posiadane 4zł z głównego, a to zawsze coś jest.

Bardzo jestem ciekaw czy masz SD w panelu. Jeśli planujesz włączyć to tym bardziej. Ja to już prawie kliknąłem ale trochę się waham bo za dobrze wygląda. Może sprawdzę regulamin dokładnie najpierw.
 #927107  autor: masseter
 21 maja 2017, 14:59
Środki na koncie głównym nie przepadają, dopóki są ważne połączenia przychodzące. Mam SD, właśnie włączyłem. Konto dalej ważne 150 dni od doładowania, DIL włączony, nic się nie zmieniło. Wieczorem sprawdzę, czy faktycznie działa.
 #927109  autor: juniper
 21 maja 2017, 15:08
O, to ciekawe jeśli nie przepadają. Czyli właściwie nic mi nie grozi chyba... bo przecież nie zlikwidują mi dostępnych usług albo DIL-a tylko dlatego, że nie było doładowane na czas.

Rewelacja z tym SD. Ja sobie czytam regulamin właśnie:

https://www.redbullmobile.pl/sites/defa ... 2_2015.pdf

Tylko po co są tam osobno, płatne 6 i 11zł, pakiety "no limit" do Play i RB? Wciąż węszę haczyk. Oby tak nie było, że nie da się potem DIL-a włączyć bo może aktywowany działa do końca, a później będzie lipa...

Jeszcze miałem podejrzenia, że włączenie SD może wymusić zmianę taryfy bo spotkałem się z takim "pakietem wiązanym" kiedyś ale już nie pamiętam czego dotyczył.
 #927116  autor: goldenmen
 21 maja 2017, 15:36
SD i DIL jest od dawna w tej taryfie i nic sie nie wyklucza nic nie dzieje.
Po prostu SD jest na zasadzie opcji *188# na 10 lat innych taryfach tez jest SD na 10 lat