DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #928288  autor: shevchenko1987
 28 maja 2017, 16:38
Henio013, na stronie podane jest, że oferta kosztuje 79,99 zł. Skąd więc podawana przez Ciebie wartość 69,99 zł?

Mam pytanie co do tej oferty. Chciałbym wziąć taryfę T3 (bez urządzenia) i Internet MAX (bez urządzenia - mam swój sprzęt). Czy w takim układzie opłata za internet nadal wynosi 39,99 zł? Czy mniej?

iPhone 15 Pro | MacBook Pro 14" 2023 | Apple Watch Ultra 2 | Apple TV 4K 2021
 #928291  autor: piotrzet
 28 maja 2017, 18:32
Musisz mieć T3 nie ma znaczenia z telefonem czy bez. Internet możesz mieć tylko z urządzeniem innej opcji nie ma.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #928303  autor: shevchenko1987
 28 maja 2017, 19:40
Dzięki, piotrzet. Czy Huawei B525s jest jeszcze dostępny w salonach T-Mobile? Posiadam B618s, a tego B525s bym najwyżej spieniężył by obniżyć cenę abo :wink:

Na stronie niestety zostały same relikty przeszłości na których zarobić dużo się nie da.

iPhone 15 Pro | MacBook Pro 14" 2023 | Apple Watch Ultra 2 | Apple TV 4K 2021
 #928359  autor: shevchenko1987
 29 maja 2017, 08:28
T-Mobile włącza jakieś dodatkowe usługi na które trzeba uważać? Granie na czekanie, itp.?

iPhone 15 Pro | MacBook Pro 14" 2023 | Apple Watch Ultra 2 | Apple TV 4K 2021
 #928442  autor: Henio013
 29 maja 2017, 20:12
shevchenko1987 pisze:Henio013, na stronie podane jest, że oferta kosztuje 79,99 zł. Skąd więc podawana przez Ciebie wartość 69,99 zł?

Mam pytanie co do tej oferty. Chciałbym wziąć taryfę T3 (bez urządzenia) i Internet MAX (bez urządzenia - mam swój sprzęt). Czy w takim układzie opłata za internet nadal wynosi 39,99 zł? Czy mniej?
No więc tak, nie ma u mnie możliwości załozenia internetu stacjonarnego więc zadzwoniłem do t-mobile bo ich nadajnik LTE jest najbliżej (jakies 3 km w lini prostej przez las). Spytałem się jakie mają w tej chwili oferty proponowała mi tą co jest średnia na stronie. Z racji ze duzo kożystam z internetu to zaproponowała ten internet max. Powiedziałem jej ze wszystko jest fajnie tylko cena duza bo to 79,99 zł mi niezbyt pasowało szczególnie. Więc powiedziała że da mi rabat 10 zł i bede płacił abonament 9,99 i rate za router 60 zł. Razem wyszło 69,99zł. Do tego powiedziała mi że moge w ciagu 14 dni zrezygnować z usługi i im odesłać router i nie płacić nic za ten okres, jedynie za kuriera do nich.
No i sie zgodziłem na te 69,99 zł.
Nastepnie wysłałem jej maila na adres który podała ze skanem dowodu i rachunkami. Zadałem jej jeszcze pytanie o ten okres próbny 14 dni, więc oddzwoniła do mnie po 5 minutach potwierdzając ze na pewno jesli zrezygnuje nic nie zapłacę. Dodała też ze "dorzuci" mi brak opłaty aktywacyjnej która wynosiłą 49 zł.
No i teraz płace juz za abonament. Przez pierwsze 6 miesiecy płaciłem -9 zł. (0,5 gr abonament, 0,50 gr rata i -10 zł rabat). W 6 miesiecy uzbierało mi sie -54zł. Kolejny abonament wyniusł więc tylko 15,99zł, no i od tego czasu przychodzi mi abonament za 69,99 zł.

Więc skoro mi jako nowemu klientowi to zaproponowała, to mogą innym to proponować, trzeba sie tylko o to zapytać.

Edit:
A i jeszcze był dodatek jakiegoś dysku w chmurze ale z tego zrezygnowałem bo chyba 5 zł kosztowało.
 #934671  autor: Azazell
 27 cze 2017, 10:57
Panowie mam ogromny problem, mój internet stacjonarny działa bardzo ale to bardzo słabo. I bedę od niego odchodził. Niestety w moim miejscu zamieskania nie mogę mieć nic innego dlatego pozostaje mi jedynie internet mobilny.

Obecnie testuje od 3 miesięcy Play Internet na karte czyli zasilam za 45zł aby mieć bez limitu. Spoko to działa i jest to na razie moja jedyna alternatywa. Z drugiej strony zastanawiam się czy jest coś lepszego ? Nie musi to być Play.

Internet służy mi do pracy w domu, a także do normalnego prywatnego użytkowania np przeglądanie stron itp. Granie po sieci rzadko. Jedynie chyba najwięcej będą mi pożerał transfer gdy oglądam filmy i seriale na Netflixie lub Kodi. Dlatego tak rozglądam się za jakąś alternatywą dla tego obecnego Play Internet na kartę. Coś byście polecili ?

Dlatego Najlepiej oferty bez limitu. oczywiście wiem, ze są one i tak ograniczone ale im wiecje GB na miesiąc tym lepiej :)
 #934679  autor: piotrzet
 27 cze 2017, 11:24
A T-Mobile? Działa? Tam za 79,99 nie ma żadnego limtu korzytasz ile chcesz

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #934832  autor: hoegaarden
 27 cze 2017, 19:50
Sprawdź jakie masz nadajniki w okolicy na btsearch.pl i potestuj też innych operatorów tj. prędkość o różnych porach dnia, pingi itp.. Sprawdź też ile zwykle "przepychasz" gigabajtów na miesiąc. Może 100 GB w zupełności Ci wystarczy. Ze swojej strony mogę jeszcze polecić Orange, za 59,91 PLN masz 210 GB internetu (w strefie domowej) i router z agregacją (ZTE MF286).
 #935879  autor: Azazell
 01 lip 2017, 15:51
btsearch.pl jak tutaj zlokalizować nadajniki? Mieszkam w Szczecinie na ulicy Traugutta (Dzielnica Pogodno) i kurcze nie idzie znaleźć ;/Prosiłbym o pomoc

T-Mobile kusi mnie tą ofertą bez lejka.. ALe wolałbym coś brać bez abonamentu bo mam się wkrótce wyprowadzić do innego mieszkania bo obecnie właśnie sprzedaje jedno mieszkanie i szukam innego. Do roku chciałym się przeprowadzić. A tam gdzie prawdopodobnie będę to jest orange swiatłowód i UPC. Dlatego coś przez rok musiałbym użytkować bo nie idzie nic robić w tej durnej NEtii.

Dlatego obecnie jadę na Play internet na karte bez limitu za 45zł na miesiąc. CHyba wydaje mi się wciąż najlepszą opcją. Sam już nie wiem

Myślę również o jakimś ruterze nie drogim bo jednak mój smartfon jest dobrym zameinnikiem ale jednak nie daje mi tyle wygody a najlepsze połączenie z PC daje kabel Dlatego taki ruter byłby super.. Teraz tylko jaki Zasięg nie jest ważny aż tak hm.. Macie pomysł ?
 #936709  autor: kaspeed
 05 lip 2017, 12:40
Napewno nie ma sensu brać Orange bo tam masz lejki techniczne>Jeśli tmobile ma to samo to blado widze sprawy mobila.Napewno mi 60gb dziennie wyssane juz 2x nałozyło lejek do 10mega. T też tak stosuje?

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #938351  autor: Euronymous
 12 lip 2017, 18:50
Czytam ten wątek i zastanawia mnie, skąd bierzecie ten "no limit", skoro w pkt 3.2.6 „Internet lte 4g – modem/router na raty przez 24 miesiące w t-Mobile/TMUB" stoi jak byk:
"Po przekroczeniu przez Abonenta korzystającego z usługi „LTE bez limitu danych” 100 GB transmisji danych w technologii LTE w Cyklu Rozliczeniowym, prędkość transmisji ulegnie obniżeniu do końca tego cyklu i będzie wynosić nie więcej niż 2 Mb/s w przypadku danych pobieranych oraz nie więcej niż 2 Mb/s w przypadku danych wysyłanych. Ograniczenie to nie będzie miało wpływu na prędkość transferu danych poza usługą „LTE bez limitu danych”.
 #938361  autor: piotrzet
 12 lip 2017, 19:24
Euronymous pisze:Czytam ten wątek i zastanawia mnie, skąd bierzecie ten "no limit", skoro w pkt 3.2.6 „Internet lte 4g – modem/router na raty przez 24 miesiące w t-Mobile/TMUB" stoi jak byk:
"Po przekroczeniu przez Abonenta korzystającego z usługi „LTE bez limitu danych” 100 GB transmisji danych w technologii LTE w Cyklu Rozliczeniowym, prędkość transmisji ulegnie obniżeniu do końca tego cyklu i będzie wynosić nie więcej niż 2 Mb/s w przypadku danych pobieranych oraz nie więcej niż 2 Mb/s w przypadku danych wysyłanych. Ograniczenie to nie będzie miało wpływu na prędkość transferu danych poza usługą „LTE bez limitu danych”.
A umie czytać? Ta opcja nie dotyczy opcji MAX w tabelce masz. Tego internetu dotyczy opcja
Internet Bez Limitu punkt 3.1 do 3.1.3

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #938370  autor: Euronymous
 12 lip 2017, 20:11
Zatem mają również niedoszkolonych konsultantów, gdyż rozmawiałem z dwoma i obaj mówili, że limit jest - właśnie po przekroczeniu 100gb.
Z tego zaś co mówisz, wyglądałoby, że limitu jednak nie ma, bo "Internet bez limitu" to nie to samo co "LTE bez limitu danych". Dzięki za zwróceniu uwagi na ten niuans nazewniczy.
 #938372  autor: piotrzet
 12 lip 2017, 20:17
Bo konsultanci sami nie wiedzą co mają. Sam korzystam z tej opcji i po 100 GB nic nie zwalania i w regulaminie jest to samo

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png