DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #918725  autor: Endas90
 01 kwie 2017, 12:36
Dzień dobry,

Chciałbym się Was zapytać, czy są możliwości zaoferowania od danego operatora lepszych warunków przedłużających niż oferta standardowa przedłużająca w PLAY (na stronie oraz od konsultantów telefonicznych). W danym momencie mam ofertę:
FORMUŁA 4G LTE UNLIMITED 29,99 + internet bez limitu na zawsze + 5GB dodatkowego internetu za przedłużenie przez internet (w sumie: 100 GB + 25 GB + 5GB = 130 GB do wykorzystania po którym wskakuje tzw. 'lejek') - place 50 zł /m-c

Umowa kończy mi się w połowie czerwca tego roku i przechodzi (tak mi się wydaje) na czas nieokreślony. Konsultant proponuje mi standardową ofertę przedłużającą na internet, czyli ~50 zł /m-c na kolejne 24 m-ce umowy (2 lata) co w moim odczuciu jest przejściem na to samo ... czyli znowu umowa na 24 m-ce i na kwotę 50 zł /m-c. Interesuje mnie zawarcie umowy na czas nieokreślony o podobnych wartościach, ale o mniejszej wartości (zniżka o - 10-20 zł/m-c). Czy jest to w takim etapie możliwa, gdyż jestem informowany przez konsultantów PLAY, że nie ma u nich takiej możliwości? Nie pisałem jeszcze pisma rezygnującego, bo będzie to z mojej strony ostateczność (napiszę w czerwcu).

Poprosiłbym Państwa o odniesienie się do danej sytuacji, czy jest to możliwe?

Przy okazji chciałbym się zapytać, czy przenosząc numer z danego operatora (konkurencyjnego) do PLAY, czy mogę uzyskać zniżkę do oferty SOLO L z wartości 55 zł /m-c do wartości 40 zł/m-c, gdyż jednak chciałbym mieć wszystkie abonamenty u jednego operatora, jeżeli nie będzie to możliwe to jednak pozostałe przejście do NJU mobile, ale to swoją drogą.

Przy okazji nie wiem, czy ma to znaczenie - staż abonamentu internetowego w PLAY to ponad 8 lat (ok 2009 podsianie pierwej umowy).

Pozdrawiam i dziękuję z góry za każde udzielenia odpowiedzi na moje pytania,
Andrzej
 #918735  autor: piotrzet
 01 kwie 2017, 13:36
Swoją drogą jeśli przeniesiesz numer do tmobile z taryfą T3 to net bez żadnego limitu masz za 39,99.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #918737  autor: Endas90
 01 kwie 2017, 14:20
A mógłbyś mi pokazać jakiś dokument stwierdzający tą wartość opłaty z oferty T-MOBILE T3 za 39,99 zł? Bo z tego co widzę na ich stronie to oferta o której mówisz jest za cenę 99,95 zł. Jakbyś mógł mi przesłać jakiś cennik lub dokument stwierdzający to o czym mówisz.

Na PW lub jako komentarz w tym wątku.
 #918738  autor: piotrzet
 01 kwie 2017, 14:25
A czytać umiesz? NIgdzie nie napisałem że taryfa T3 za 39,99 zł tylko o czymś innym.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #919367  autor: JFK2016
 05 kwie 2017, 18:44
Nie wiem po co przedłużać umowy za kilkadziesiąt zł w abonamencie Play internet, jak mamy to samo na kartę w ofercie RBM (darmowe LTE 100GB/m-c, później lejek 2Mbps, które działa na sieci Play), nawet do 10 razy taniej. :)
 #928822  autor: Endas90
 01 cze 2017, 09:02
piotrzet pisze:A czytać umiesz? NIgdzie nie napisałem że taryfa T3 za 39,99 zł tylko o czymś innym.
No to ładną ofertę mi zaoferowałeś - abonament na telefon T3 (79,95 zł) i wtedy mogę dokupić internet bez limitu za 39,99 zł. Co daje łącznie 119,94 zł/m-c według tego co mówisz. Chyba, że jest inaczej, ale nie przedstawiłeś nic więcej.

W tym momencie płace za internet 49,99 zł/m-c + abonament za telefon 29,99 zł/m-c (w niedługi czasie przechodzę). Co daje razem 79,98 zł/m-c i co NAJWAŻNIEJSZE jest w tym momencie na czas nie określony zatem jak znajdę lepszą ofertę, to zakończę obecną umowę.


JFK2016 pisze:Nie wiem po co przedłużać umowy za kilkadziesiąt zł w abonamencie Play internet, jak mamy to samo na kartę w ofercie RBM (darmowe LTE 100GB/m-c, później lejek 2Mbps, które działa na sieci Play), nawet do 10 razy taniej. :)
Mógłbyś mi podać jakiś dokument stwierdzający to o czym mówisz albo warunki lub aneksy umowy o której mówisz? W ofercie RMB nie widzę takiej oferty o której wspomniałeś.

Pozdrawiam