DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #917397  autor: boczi
 23 mar 2017, 08:10
Witam

Przenoszę nr tel do MV,
Przy okazji złożyłem rezygnację na abonament internetowy i tv w plusie/cp.

Zadzwonił do mnie wczoraj konsultant z propozycją:
20gb za 10zł, umowa na 15mc
30gb za 15zł
49gb za 29zł, w lte no limit rzekome

Myślę nad tą opcją 20gb (dobrze jakby można było zmienić pakiet na wyższy jakby mi to przestawało starczać), ale jak dotąd tyle mi starczało.

Przed telefonem konsultanta myślałem o nju na kartę, ale rzeczywiście teraz wychodzi drożej niż Plus, tylko w Plusie lojalka.
Zna ktoś lepszą ofertę? Co byście wybrali?
 #917414  autor: habish
 23 mar 2017, 09:52
Co fajnego jest w MV? Przecież to działa na zasięgu Play.
Widziałeś Nowego Plusha?
Full No Limit + 10GB za 25zł, bez problemu cenę można obniżyć do 20zł. Jeśli 10GB to za mało to możesz dokupić pakiet 5GB za 5zł.
Link: https://www.plushbezlimitu.pl/karta

Co do Internetu to jest jeszcze opcja za 19zł - 40GB + LTE bez limitu.

Gdybyś w przyszłości ponownie chciał kupić TV CP to powyższy Internet za 19zł może być umową uprawniającą w SmartDom, będzie Ci przysługiwał rabat 20zł na I oraz II umowę rabatowaną.
 #918708  autor: mikkel
 01 kwie 2017, 07:57
Podepnę się do tematu coby nowego nie tworzyć.
Mam neta w plusie jako główna umowa + TV/CP w smartdomie więc nie mogę obniżyć abonamentu.
Umowa na net kończy mi się w sierpniu i otrzymałem propozycję 60zł/60GB + lte bez limitu ale w tej cenie nie ma routera. Ten jest w dodatkowych ratach. Teraz moje pytanie, warunki samego netu są ok. ale czy mogę poczekać i powalczyć o ten router? Czy jest chocby cień szansy że przed wakacjami będzie można dostać urządzenie na starych zasadach czyli w ramach tego abonamentu?
 #918724  autor: mikkel
 01 kwie 2017, 12:31
Dzięki,
dzwoniłem do nich i powiedzieli że taką ofertę, na niższy abonament, być może dostanę pod koniec umowy czyli w sierpniu w moim przypadku.
 #920153  autor: iPlus
 11 kwie 2017, 00:56
boczi,

masz w tej opcji za 10 zł no limit LTE po wykorzystaniu 20 GB wliczone w cene? jak tak to bierz od razu, nawet gdyby trzeba było dopłacić 10 zł do no limit LTE gdyby wyszło 20 zł też się opłaca ale ustalmy czy masz to no limit LTE w cenie 10 zł? bo to by znaczyło, że możesz mieć taniej niż w nju 10 albo 20 zł, zależy czy będziesz płacić dodatkowo za no limit LTE czy nie ale ogólnie cene masz bardzo korzystną w Plus,

nju możesz sobie aktywować jako dodatkowa opcja zapasoowa gdyby trzeba było, 3 pierwsze rachunki płacisz po 9 zł czy korzystasz czy nie, potem aktywujesz usługę,że jak nie korzystasz to nie płacisz, nie ma wtedy rachunku i minimalnej kwoty 9 zł, ale jeśli nie korzystasz i nie płacisz rachunku dłużej niż 5 miesięcy to odłączają numer więc dobrze by było nabić jakikolwiek rachunek, żeby nie deaktywowali numeru i dzięki temu w razie problemów z Plus możesz skorzystać z nju albo na odwrót,

w dwóch sieciach jeśli byś korzystał z ofert płaciłbyś 40 zł czyli 29 nju + 10 Plus,

różnice takie, że w Plus no limit jest tylko w LTE ale jest taniej, w nju no limit jest w LTE i 3G ale jest drożej bo 29 zł i lejek 1 mega max po GB, w Plusie chyba lejek jest wyższy bo chyba od 5 mega minimalnie w najniższej opcji jeśli się nie mylę,

może weź obie oferty z czego nju po 3 miesiącach płaciez jak korzystasz, jak nie to nie płacisz max 29 zł, w Plus płacisz na sztywno tyle samo co miesiąc czyli 10 zł ale to mało więc warto brać taką ofertę, bierz jedno i drugie