DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
  • Strona 57 z 193
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 193
 #921066  autor: MDataa
 16 kwie 2017, 07:46
rudymax pisze: Sprawdzam dokładnie jak mi się wydaje i nigdzie tego nie widzę. W nagłówku jest: OBOWIĄZUJE OD 01.07.2016 DO ODWOŁANIA. W treści też tego nie widzę. Co jest?
Obrazek
 #921067  autor: adik
 16 kwie 2017, 08:04
a ma ktoś starą wersję regulaminu żeby porównać co się zmieniło w stosunku do starego regulaminu, poza zmianą w nagłówku ?

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #921083  autor: rudymax
 16 kwie 2017, 10:20
U mnie link prowadzi nadal do starego regulaminu czyli bez tego, co @MDatta wkleił podkreślone na czerwono. Korzystam z chroma, sprawdziłem na firefox'ie i edge'u - to samo. Użyłem trybu incognito, bez zmian. Zapewniam, że nic nie piłem :). Nie potrafię tego wyjaśnić. Korzystam z internetu mobilnego Orange, ale to chyba nie powinno mieć znaczenia. Sposób podany przez kolegę @jarekt również prowadzi mnie do starego regulaminu (sprawdziłem ten sposób jeszcze wczoraj, a ponowiłem próbę przed chwilą). Siła nieczysta :) Jedyna korzyść, to możliwość ściągnięcia i zapisania starego regulaminu, co właśnie zrobiłem.
 #921094  autor: 3G
 16 kwie 2017, 10:57
Może ciastka? :)

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #921099  autor: rudymax
 16 kwie 2017, 11:08
3G pisze:Może ciastka? :)
Tak myślałem, dlatego użyłem trybu incognito i kilku różnych przeglądarek. Są jednak na świecie rzeczy o których się fizjologom nie śniło :)
 #921120  autor: rudymax
 16 kwie 2017, 13:23
jarekt pisze:Użyj normalnego trybu. U mnie w trybie incognito również otwiera się "Twój" :) regulamin z 1.07.2016r.
Trybu incognito użyłem dopiero po wcześniejszych próbach w normalnym trybie na trzech przeglądarkach, teraz używam w normalnym trybie i nadal to samo. Widocznie coś przeskrobałem i mam szlaban :) Na razie wystarczy, później jeszcze sprawdzę z jakiegoś linuxa live.
 #921158  autor: jarekt
 16 kwie 2017, 18:25
No niby tak ale nie wierzę, że system przeprogramowano. To musi być jakiś babol. Ale z drugiej strony: w końcu to regulamin i można się na niego powołać!
Ja tego w praktyce jeszcze nie sprawdziłem ale w Play24 nie ma DILa w RBM7MNP (ani wczoraj ani dzisiaj). Ale np. pakietu "10za5" też nie ma w Play24. Pojawia się w Play24 dopiero gdy go aktywujesz kodem (albo przez infolinię). Być może też tak jest z DILem w RBM7MNP od 14.04.2017r.
Ale ja dalej w to nie wierzę. No ale jest regulamin.

---edit---
Aby sprawę nieco rozjaśnić: do momentu niby oficjalnego wyłączenia DILa w RBM7MNP, regulamin DILa wskazywał 3 taryfy w których jest DIL:
#1 "RBM na Kartę" (RBMnK albo RBM1) - 150dni/50zł i brak RWK w BzR (w Play24 taryfa zgłasza się jako "RBM na Kartę";
#2 "RBM na Kartę II" (RBMnKII albo RBMII albo RBM2 albo RBM5) - 100dni/50zł i brak RWK w BzR (w Play24 taryfa zgłasza się jako "RBM na Kartę 5" stąd jeden ze skrótów to RBM5);
#3 "RBM na Kartę Edycja Specjalna" (RBMnKES albo RBM7MNP) 150dni/50zł i RWK w BzR (w Play24 taryfa zgłasza się jako "RBM na Kartę 7 MNP").

Po oficjalnym usunięciu DILa z RBM7MNP, z regulaminu usunięto taryfę #3 czyli "RBM na Kartę Edycja Specjalna".
To, że "RBM na Kartę Edycja Specjalna" to RBM7MNP można też było odczytać z regulaminu przeniesienia (MNP) do RBM (do właśnie RBM7MNP jak to się wtedy działo i cały czas obecnie dzieje) - w regulaminie tym (MNP) użyta była nazwa "RBM na Kartę Edycja Specjalna" a nie RBM7MNP.

No i teraz z powrotem (od 14.04.2017r) pojawiła się w regulaminie DILa taryfa #3 czyli "RBM na Kartę Edycja Specjalna" czyli RBM7MNP.

---edit2---
PS. Obecny regulamin MNP - ważny od 03.02.2017 - porzucił nazwę RBMnKES i zamiast niej wprowadził nazwę RBM7MNP (taka jaka widnieje w Play24 od wielu lat, a w zasadzie od początku RBM) - tak samo jak to zrobiono w regulaminach BzR w RBM w czerwcu 2016 roku.
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2017, 19:21 przez jarekt, łącznie zmieniany 2 razy.
 #921159  autor: 24bis24
 16 kwie 2017, 18:47
są dwa wyjścia wykorzystać 200zł i 20 gb ale to potrwa albo doładować 50 zł telefon na infolinię aby włączyli ręcznie

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #921160  autor: jarekt
 16 kwie 2017, 18:55
Jest jeszcze jedna sprawa: od momentu wprowadzenia BzR (w czerwcu 2016 roku) w regulaminach BzR pojawiła się pierwszy raz nazwa RBM7MNP zamiast RBMnKES (tej nazwy w ogóle nie było).
Można się zastanawiać więc dlaczego tej nazwy nie użyto w tym nowym regulaminie DILa?
Może aby zachować zgodność z poprzednimi wersjami regulaminów DILa?
A może taryfa RBMnKES to obecna nazwa jakiejś jeszcze innej taryfy i to w niej przywrócono DILa a nie w RBM7MNP?

A może przywrócono 14.04.2017r nazwę taryfy #3 w regulaminie i samego DILa w RBM7MNP bo DILa w RBM7MNP wyłączono wcześniej niezgodnie z prawem/regulaminem (bez ogłoszenia tego wcześniej - było wiele skarg do UKE/UOKiK w tej sprawie) i Urząd naciskał na P4 w tej sprawie i się dogadali, że nie będzie kary dla P4 jak DILa w RBM7MNP przywrócą?
 #921298  autor: 24bis24
 17 kwie 2017, 16:49
podobno RBM na kartę edycja specjalna to stara 9 informacja od Pani z infolini
a po dzisiejszym telefonie do BOK RBM Pan poinformował, że edycja specjalna to karta co można było zamówić jako darmową na stronie operatora :D

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #921914  autor: pavesi
 21 kwie 2017, 06:29
Mam pytanie , przeniosłem numer do red bull obecnie taryfa to RBM na kartę 7MNP
Mam tutaj opcję bonus za przeniesienie numeru z tym że mnie interesuje taryfa opcją LTE czyli muszę zmienić taryfę RBM na kartę 5..
Moje pytanie Jak zmienię ofertę na 5, bonus będę mógł aktywować po zmianie oferty czy muszę teraz ten bonus włączyć w 7-mce a następnie zmienić ofertę na 5-tkę ?
Jeżeli teraz włączę bonus to czy po zmianie oferty pozostanie Rok ważności konta ..?
 #922064  autor: Gregrin
 22 kwie 2017, 09:38
pavesi pisze:mnie interesuje taryfa opcją LTE czyli muszę zmienić taryfę RBM na kartę 5..
pavesi pisze:Moje pytanie Jak zmienię ofertę na 5, bonus będę mógł aktywować po zmianie oferty czy muszę teraz ten bonus włączyć w 7-mce a następnie zmienić ofertę na 5-tkę ?
Jeżeli teraz włączę bonus to czy po zmianie oferty pozostanie Rok ważności konta ..?
Bonusu za przeniesienie nie włączysz po zmianie taryfy.
"Bonus za przeniesienie numeru -200 zł i 20 GB nie zostanie przyznany jeśli Użytkownik, przed aktywacją bonusu zmieni Ofertę Red Bull MOBILE na kartę 7 MNP, na inną." https://www.redbullmobile.pl/sites/defa ... 022017.pdf (ps jest jeszcze jeden regulamin ale nie wiem jaka jest miedzy nimi różnica https://www.redbullmobile.pl/sites/defa ... 2.2017.pdf)

Czyli musisz uruchomić bonus w 7 i jak już się aktywuje przejść do 5. W praktyce RWK powinien zostać (nieregulaminowo) ale przepadną bonusowe złotówki i net. Złotówki przepadają również nieregulaminowo i o to można napisać reklamacje.

PS. Tak sobie poszperałem w regulaminach i jest jeszcze regulamin przeniesienia do RBM (I lub jak kto woli 7 -bez MNP) https://www.redbullmobile.pl/sites/defa ... -09-11.pdf
W teorii powinni w takim razie przenosić do tej taryfy jednak w salonie nie ma możliwości wyboru. Ciekawe jak zareagują na reklamacje :D
 #922486  autor: honorr
 24 kwie 2017, 16:02
Mam pytanie odnośnie rozliczania połączeń danych. Zauważyłem, że od dwóch dni ubywa mi MB z pakietu. W modemie mam ustawioną opcję "tylko LTE".
Korzystałem z modemu w lutym i rozliczało wszystko jako połączenia bezpłatne.

EDIT: już ogarnięte, zapomniałem włączyć DIL :mrgreen: .
  • Strona 57 z 193
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 193
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 193