DAJ CYNK
  • Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)
Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)

 #321745  autor: kowcio
 08 mar 2009, 14:19
Ostatnio czytałem w lokalnej gazecie, że w jednej z poznańskich restauracji (całkiem możliwe, że to było KFC) zapomnieli wyłączyć patelnię z kotletem i sobie poszli :lol: po 30 minutach zaczęły się wydostawać kłęby dymu i straż gasiła kotleta :P
Po co ja to piszę? Po to, żebyście sobie uświadomili co w nocy robi się z jedzeniem ;) Rano biorą tryk odgrzeją i sprzedają ludziom jako super świeże jedzonko ;)

 #321944  autor: Forest
 09 mar 2009, 16:06
wtd pisze:A ja byłem w KFC w piątek i byłem mile zaskoczony. Zamykają o 23, ja tam wchodziłem ~22.50, już pogodzony z myślą że dostanę zimnego, starego kurczaka (ale niestety coś jeść trzeba :p) a po tym jak zamówiłem to mi nowego zrobili, co prawda musiałem czekać prawie 10minut ale za to cieplutki był :p
i pewnie Ci za kare napluli do środka :D

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #322065  autor: HerrBata
 09 mar 2009, 23:52
taką akcję z kotletem miałam w moim bloku... Poznańskim bloku zresztą, więc może to specyfika lokalna.

 #322183  autor: kowcio
 10 mar 2009, 17:13
HerrBata pisze:taką akcję z kotletem miałam w moim bloku... Poznańskim bloku zresztą, więc może to specyfika lokalna.
Haa, może jeszcze mieszkasz w okolicy Plazy bądź Pestki? :lol:

 #322280  autor: HerrBata
 11 mar 2009, 00:24
kowcio pisze: Haa, może jeszcze mieszkasz w okolicy Plazy bądź Pestki? :lol:
Tak :-)

 #324845  autor: dechomenon
 23 mar 2009, 14:24
i po co ja jade do Poznania sie najeść..:) ale w picolo np. chyba nie ma takiej tragedii?

a moje przygody to Jarociski grill bar max...robaczek w filecie z frytkiami i surówka...taki biały i czarne oczka miał ehe tak spoglądał na mnie, abym go nie zjadł...i cholera wiecie co przekonał mnie:)

kebab bar w jarocinie, dostaliśmy chyba jakieś resztki jedzenia...5h ból brzucha....

 #352744  autor: Nakham
 16 sie 2009, 07:17
raz jak byłem w mcDonaldzie to byłem świadkiem jak klient kłucił się z obsługą, że w jego fishmac-u była zdechła mucha. Kierownik pytał sie jak go znalazł, a on że zawsze lubi wylizywać ten sos z ryby i przypadkiem zobaczył coś czarnego i się wystraszył z początku...

padłem jak to słyszałem

---------------------------------------------
Witaj w PLAY w czym Ci moge pomoc?

 #385221  autor: krępy
 03 lut 2010, 20:10
ja też w ostatni weenend zajrzałem do tej restauracji po raz ostatni, cały nastepny dzień chawtowalem jak pies, nie chcę się nawet zastanawiać co mi dodali