Plus na karte- 2 nowe oferty?

PostNapisane: 13 lis 2013, o 14:19
przez ortax123
Witam!
Na forum Plusa podano informacje, że w drugiej połowie listopada Plus zaprezentuje dwie nowe oferty w Plusie na kartę.
link

Cz ktoś wie może trochę więcej szczegółów na ten temat? Są już jakieś "przecieki"?

PostNapisane: 13 lis 2013, o 19:50
przez Braymer
Raczej nie ma żadnych przecieków, pewnie będzie to jakiś pakiet smsów do wszystkich lub tylko do Plusa i do tego jakaś promocja świąteczna. Ja nie liczyłbym na zbyt wiele, plus raczej nie ma zamiaru zbliżyć się do ostatniej oferty T-mobile na kartę/Heyah czy nawet do Orange Yes.

PostNapisane: 13 lis 2013, o 20:23
przez buba1234
Będzie płatne sprawdzanie stanu konta za 2 grosze, przy czym pierwsze 5 sprawdzeń w miesiącu będzie za darmo. Dadzą też pewnie pakiet nielimitowanych smsów do wszystkich za 13zł/miesiąc.

PostNapisane: 13 lis 2013, o 23:05
przez ortax123
A może Plus wreszcie nas jakoś pozytywnie zaskoczy :D Powinni wreszcie odpowiedzieć na ofertę T-Mobile Free oraz Orange Yes !

PostNapisane: 13 lis 2013, o 23:11
przez buba1234
Ich taktyka jest prosta, iść po najmnijeszej linii oporu i wyciagac jak najwięcej kasy. Widocznie mają tak wiernych klientow, ze sie to oplaca.

Jest spora grupa osób, która nie chce zmieniać sieci, np. moja ciocia. Po prostu nie chce i tyle.
I na takim podejsciu to sie opiera, a jak cos zmienią na lepsze w swojej ofercie to i tak zrobia to w taki sposó, ze bedziecie sie czuli jak żebracy. Tak samo było jak czytałem, z roczną ważnością konta.

PostNapisane: 13 lis 2013, o 23:18
przez słoneczny
Przecież Święta to są najlepsze łowy na abonamenty i mixy. Nikt o z zdrowych zmysłach nie będzie w tym okresie poprawiał oferty prepaid. Dadzą jakąś jednorazową promocyjkę dla karty na odczepnego i tyle.

PostNapisane: 14 lis 2013, o 12:18
przez pavel.997
Ja jednak przeczuwam, że mogą coś zmienić. Przeniosłem jakiś miesiąc temu od nich numer, wczoraj dzwonili, zadawali sporo pytań dotyczących oferty. Ale i tak pozostanę w RBM :-D

PostNapisane: 14 lis 2013, o 14:40
przez marcin1980
Teraz w plusie raczej nic nie odmieni się az tak bardzo póki co maja największe pokrycie LTE i na tym zarabia PLUS kasę. Poczekać trzeba do 2015 roku kiedy to Orange/T-Mobile odpala na swoich masztach LTE i zaczną podbierać klientów dla PLUSa wtedy coś się w PLUSie odmieni może :-)

PostNapisane: 14 lis 2013, o 19:27
przez buba1234
słoneczny napisał(a):Przecież Święta to są najlepsze łowy na abonamenty i mixy. Nikt o z zdrowych zmysłach nie będzie w tym okresie poprawiał oferty prepaid. Dadzą jakąś jednorazową promocyjkę dla karty na odczepnego i tyle.

Niby tak, ale Orange zrobił bardzo mocną promocję dla karciarzy. Chyba część ludzi kupuje dzieciom telefony w sklepach i do tego starter, więc moze oni sie skuszą. Choc o tej promocji to chyba wiedza tylko ci, co o niej przeczytali w necie, bo nie wiem czy są reklamy o niej. Chyba Orange testuje ile jest zorientowanych klientow. :D

pavel.997 napisał(a):Ja jednak przeczuwam, że mogą coś zmienić. Przeniosłem jakiś miesiąc temu od nich numer, wczoraj dzwonili, zadawali sporo pytań dotyczących oferty. Ale i tak pozostanę w RBM :-D

Mam do was pytanie odnoscnie przenoszenia numeru, chcę kogos przenieść z "Plusa na Kartę" do Virgin Mobile.
Numer tej osoby nie jest zarejestrowany, czyli musimy zarejestrować numer w salonie plusa, wtedy od razu wyślemy Virgin przez strone chęć przeniesienia numeru.

I tu pojawia się pytanie: nie chcę aby te dane, które podamy Plusowi u nich zostały [bo niby po co], czy po przeniesieniu numeru Plus ma obowiązek zniszczyć te dane osobowe? W końcu tak jakby rozwiążemy z nimi wszelka wspołpracę.
????

Wydaje się, że powinni to zrobic z automatu, a tu pavel właśnie ku mojemu zdziwieniu napisał, że mają jeszcze po miesiącu jego numer?? I wykorzystuja go dalej do celow marketingowych? Czy mam im podac jakieś pismo przy okazji, aby to zrobili, jaka jest praktyka?
Przy okazji pavel napisz pytania jakie ci zadali i dokładnie co im odpowiedziales. :D

Dzisiaj w radiu słyszałem taki absurd, że oszuści moga wyłudzać kredyty na same dane osobowe innych osób. Na marginesie, co mnie obchodzi bank co udzieli kredytu na same dane bez sprawdzenia zdjęcia z dowodem i podpisu? W ogóle strach podawać swoje dane w tym dzikim kraju.

PostNapisane: 16 lis 2013, o 12:55
przez ortax123
Nowe oferty na kartę zadebiutują na początku przyszłego tygodnia. Ciekawe, co przygotował dla Nas operator.

ps. Gorzej niż obecnie raczej nie będzie- jest to prawie nie możliwe:)

PostNapisane: 17 lis 2013, o 19:44
przez buba1234
Ponawiam prośbę o odpowiedzi na moje pytania powyżej :D

Od użytkownika max4max, może się komuś przyda:

Promocja „29 groszy za rozmowę w Plusie” dla tych, co są w taryfach: Simplus, Plus na Kartę, Twój Profil i Więcej w Plusie.
Kod: Zaznacz cały
http://nakarte.plus.pl/images/Regulamin_29_groszy_za_rozmowe_Plus_na_Karte.pdf

Tylko w taryfie "Plus na kartę" działa 29 groszy za całą rozmowe w Plusie razem z RWK.

Wbijamy kod:
*136*11*05#
- opłata jednorazowa 1,5zł

I mamy za połączenie w Plusie bez wzgledu na ilość minut tylko 29 groszy, przy czym działa z RWK, takze jedna z lepszych ofert na karte z wewnątrzsieciowymi. Tylko, ciekawe kto o tym wie.

Chyba w nowej taryfie "Więcej przez rok" nie da sie tego aktywować, takze nie zmieniajcie taryfy, juz lepiej oplacic te 10zł/rok za RWK w "Plusie na kartę", mozna potraktowac, ze te 10zł/rok jest na tansze polaczenia w Plusie. Do tego w "Plusie na kartę" mamy lejek.

Poradnik dla użytkownikow taryfy "Plus na kartę":

1. Rok ważne konto za 10zł/rok
*136*11*10#

2. Cała rozmowa w Plusie za 29 groszy - opłata jednorazowa 1,5zł
*136*11*05#

3. Nielimitowane rozmowy w Plusie za 6zł/miesiąc
aktywacja przez BOK Plusa - ale nie wiadomo czy jeszcze to działa.

4. Parę dni przed doładowaniem wysłać pusty sms na nr 8072
w ciągu paru dni przyślą informację, że po załadunku dostaniecie jakis bonus typu iles minut do wszystkich.

5. Pakiet jednodniowy 100MB z lejkiem 2zł
dziala w ten sposob, ze jak zaczniecie sciagac np. film avi 700MB to sciagnie wam cały na pelnej predkosci, dopiero po tym właczy sie lejek.

Wada tej taryfy to dalej zbyt szybkie znikanie MB z pakietow neta [przynajmniej jest lejek 32kb/s, więc konta nie sczyści].

Jak znacie jeszcze jakies "ciekawostki" to piszcie.

PostNapisane: 17 lis 2013, o 20:30
przez Markadiusz
buba1234 napisał(a):3. Nielimitowane rozmowy w Plusie za 6zł/miesiąc
aktywacja przez BOK Plusa - ale nie wiadomo czy jeszcze to działa

O! To by mi się przydało dla jednej osoby w rodzinie - bo prawie nie dzwoni, jak już - to do Plusa, a szkoda ładować te 50 zł na 3 miesiące, jeśli tyle samo mogłoby starczyć na ponad 7 miesięcy.
Ktoś wie, czy to aktualne i jak to aktywować przez BOK? Jakiś kod promocji? Bo na takie "proszę o aktywację pakietu bez limitu w sieci" to chyba nie przejdzie. ;)

buba1234, a jaki jest kod do migracji na tą właśnie taryfę Plus na kartę? Bo są 2 albo 3 (nie pamiętam w tej chwili) takie i nie chciałbym zrobić błędu.

PostNapisane: 17 lis 2013, o 20:51
przez buba1234
Ja nie będę próbował tego aktywować, bo u mnie "Plus na karte" jest teraz awaryjnym numerem, ale spróbuj zadzwonic do BOKu Plusa i po prostu zacznij tak:

-Dzień Dobry, prosze o aktywacje pakietu nielimitowanych rozmow w Plusie za 6zł na miesiac.
Ta osoba co napisała mi o tym, własnie w taki sposób to aktywowała. Wiem, bo się pytałem, o to szczegółowo.

I tyle, jak to nie aktywują, to znaczy, że juz to nie istnieje, jak przejdzie to podziel sie na forum tą informacją. Spróbowac nie zaszkodzi.

Tu masz podany kod
Jeśli korzystasz obecnie z innej taryfy Simplus albo z oferty 36.6
lub Sami Swoi lub innej, włącz najpierw taryfę Plus na Kartę krótkim kodem *147*11#. Jednorazowy koszt aktywacji taryfy wynosi 3 zł.
Kod: Zaznacz cały
http://nakarte.plus.pl/prepaid/rok_waznosci_konta.html

Nie wiem czy zadziała, bo ta taryfa chyba jest wygaszana.

PostNapisane: 17 lis 2013, o 21:14
przez Markadiusz
buba1234, no właśnie nie mogę. Na swoim numerze to bym wypróbował, ale na czyimś - nie będę. Muszę mieć pewniaka, bo wtedy nie ma chyba opcji powrotu do Twój Profil a już na pewno nie przywróci się utraconego pakietu minut (darmowe 240 do Plusa po DOŁADOWANIU za 50 zł).

Mimo wszystko - dzięki za instrukcję. :) Może ktoś inny akurat będzie potrzebował.

PostNapisane: 17 lis 2013, o 21:18
przez buba1234
Masz teraz 2 opcje:

1. Zadać w Boku Plusa pytanie pogladowe czy cos takiego istnieje

2. Znaleźć w kiosku jakiś zakurzony starter "Plusa na kartę" i zadzwonic do Boku z niego. Moze też sa na allegro

:D

Ile kasy ma ta osoba na koncie?

PostNapisane: 17 lis 2013, o 23:05
przez marcin1980
buba1234 napisał(a):4. Parę dni przed doładowaniem wysłać pusty sms na nr 8072
w ciągu paru dni przyślą informację, że po załadunku dostaniecie jakis bonus typu iles minut do wszystkich.

Ciekawe ile to minut 20-30 i czy łaczy sie z oferta 20zł do każdego doładowania która przysługuje dla tych co przenoszą numer bo się troche obawiam że te 20zł zabiorą

PostNapisane: 17 lis 2013, o 23:21
przez buba1234
Mam teraz taryfę "Plus na kartę" jako numer awaryjny.
Z tych rzeczy , które napisałem:

1. RWK aktywowałem sobie w styczniu.

2. 29 groszy za cała rozmowe w Plusie - ustawiłem sobie dzisiaj, działa z RWK.

3. 6zł/miesiac za nolimit w Plusie - Nie aktywowałem, bo nie potrzebuję, ale o tym ktos na telepolis mi szczegółowo pisał.

4. Pusty sms na nr 8072 parę dni przed doladowaniem - to dzisiaj testuję więc musze poczekac parę dni :D Pisal o tym na forum cyanoone, moze napisz do niego to będzie wiedział ale pewnie sie bonusy zsumują. jakby istniał regulamin do tych pustych sms to bysmy wiedzieli, moze gdzies u nich jest, zawsze mozesz zapytać się mailowo samego Plusa. :D

5. Opóźniony lejek - Znam to z forum od paru miesiacy, testowałem raz jak mi padł net stacjonanry, a chciałem sobie akurat wtedy film ściągnąć i ściągnąłem bezpośrednio na smartfona.

PostNapisane: 17 lis 2013, o 23:40
przez cyanoone
@up
Z tym pustym sms to różnie bywa raz kilka dni raz godzin :)
Wysłałeś zgode na komunikację marketingową? Wydaje mi się że jest wymagana aby ten numer działał. Moja ostatnia oferta to 250 minut na 30 dni po doładowaniu za 30 zł =D
Pozdrawiam

PostNapisane: 17 lis 2013, o 23:43
przez buba1234
Nie wyslalem im zgody, ale reklamy w tym reklamy papierosow marlboro mi przyslaja, a nie wiedza nawet czy jestem pelnoletni. :smt011

PostNapisane: 17 lis 2013, o 23:52
przez cyanoone
Ja dostaje tylko czasem ustaw hit jako dzwonek. Jak skończy się kasa na koncie to przechodze na taryfe więcej sms i internetu z tym bonusem z doładowania i jeszcze +20% na konto główne, bo wygląda naprawde tanio ;)
Pozdrawiam :D

PostNapisane: 18 lis 2013, o 00:06
przez marcin1980
buba1234 Jakby co napisz tu co ci z tego pustego smsa wyszło

PostNapisane: 18 lis 2013, o 00:11
przez buba1234
Generalny ogólny wniosek jest taki: absolutnie NIE opłaca sie przechodzic z "Plusa na kartę" do "Plusa Więcej przez Rok". Opłaca się zostac w "Plusie na karte" i zapłacic te 10zł/rok za RWK.

@cyanoone
chyba zmienili i nie ma juz 20% na konto główne, jest chyba 30% na promocyjne [tylko do Plusa chyba da sie wykorzystac]. Takze to jeszcze sprawdź.

@marcin
Ja kupiłem starter Plusa w Żabce także ja nie mam tych +20zł do doładowania jak Ty.

Ostatnio to Plus sam z siebie wysyłał komus z mojej rodziny smsy typu" "zasil sie za 30zł, a dostaniesz bonus 100 minut do wszsystkich za darmo" i to było całkiem czesto mozliwe nawet, ze to ten nr 8072. Teraz nie mam jak sprawdzic, bo zawsze to kasowalismy :D Nie było potrzeby załadunku, a marketing na nas słabo działa. :P

PostNapisane: 18 lis 2013, o 00:22
przez marcin1980
Tak rozumiem ale jak ten pusty sms zadziała a jak juz zadziała daj znać ile minut dają i czy oby napewno do wszystkich czy tylko w Plusie do wykorzystania

PostNapisane: 18 lis 2013, o 00:25
przez buba1234
OK. :D

PostNapisane: 18 lis 2013, o 17:29
przez cyanoone
Dla każdego oferta jest osobna ;)
Pozdrawiam ;)

PostNapisane: 18 lis 2013, o 23:22
przez ortax123
Nowe oferty prawdopodobnie pojawią się jutro(na FB pojawiło się info o nowej reklamie)

PostNapisane: 18 lis 2013, o 23:40
przez buba1234
Mozemy postrzelać:

Wariant nibyoptymistyczny:
:arrow: pakiet nielimitowanych smsów do wszystkich za 13zł/miesiąc [plus jako jedyny ich nie ma]
:arrow: zwiekszone pakiety neta i lejek 16kb/s, oraz lepsze rozliczanie neta, bo MB giną w oczach i jest bardzo dużo zdenerwowanych uztkownikow.

ortax ty masz aktywowane RWK i 29gr za całą rozmowę w Plusie?

PostNapisane: 18 lis 2013, o 23:41
przez ortax123
Ja bym chciał:
-nielimitowane rozmowy w Plusie np. za 5 zł/mc
-pakiety minut do wszystkich sieci
-pakiety SMS-ów

PostNapisane: 18 lis 2013, o 23:48
przez buba1234
NIe widziales co napisalem, jest nolimit w Plusie za 6zł/miesac tylko trzeba aktywować go przez BOK PLusa, tyle tylko nie wiadomo, czy to jeszcze działa. Mógłbys to sprawdzić i nam napisać. Ja tego nie aktywuję, bo mi niepotrzebne.

PostNapisane: 19 lis 2013, o 00:06
przez ortax123
Mam Plus na kartę Więcej przez rok- w tej taryfie nie ma takiej usługi :(

PostNapisane: 19 lis 2013, o 00:09
przez buba1234
Wlasnie napisalem poradnik z ktorego wynika ze nie oplaca sie przechodzic do tej taryfy, bo to w istocie "Mniej przez Rok" jak to porownac z taryfą "Plus na karte"

Mam RWk i 29gr za całą rozmowe w plusie i lejek w pakietach a to tylko moj numer awaryjny

:D

Kupiłeś starter, czy się przeniosłeś? Przyznaj sie :P

PostNapisane: 19 lis 2013, o 02:47
przez darkangel
ortax123 napisał(a):Mam Plus na kartę Więcej przez rok- w tej taryfie nie ma takiej usługi

Tego nie ma w usługach i promocjach nigdzie, to trzeba dzwonić przykładowo pod 2601 i prosić konsultanta by Ci włączył taką usługe/pakiet (w BOK mają właśnie niektóre swoje pakiety takie nie oficialne)

Z tym że nie wiem czy to jeszcze aktualne.
Zadzwoń, dowiedz się i zdaj relacje na forum ;)

PostNapisane: 19 lis 2013, o 18:36
przez ortax123
buba1234 napisał(a):Kupiłeś starter, czy się przeniosłeś? Przyznaj sie :P

Kupiłem starter.

ps..Nowe oferty Plusa pojawią się jutro :D

PostNapisane: 19 lis 2013, o 20:20
przez cyanoone
Wczoraj puściłem sms i dziś mam w ofercie 60 minut do doładowania za 30 zł.
@buba1234
Dostałeś swoją ofertę? Mam bonus 20% na doładowanie z post paid :p
Pozdrawiam ;)

[ Dodano: 2013-11-19, 20:21 ]
Minuty do wszyskich oczywiście =D

PostNapisane: 20 lis 2013, o 20:42
przez marcin1980
ja za 10 dni wysle takiego smsa 60minut do wszystkich jak mi to super oferta bo akurat 60-70min wygaduje

PostNapisane: 20 lis 2013, o 20:55
przez buba1234
Dzisiejsza promocja "0zł w plusie" w taryfie, którą trzeba ładować 50zł co 3 miesiące, czyli średnio 16,67zł na miesiac. Warunki na przedłużenie abo bez telefonu w Plusie to 20zł/miesiac za 500 minut do wszystkich + nolimit w Plusie.

Poprawcie mnie jeżeli cos pokreciłem:
1. nie jesteśmy w Plusie
2. kupujemy dowolny starter np. t-mobile rejestrujemy go.
3. idziemy do salonu Plusa przenosimy do nich numer na najtanszy abonament bez telefonu na czas nieokreslony
4. po miesiącu zgłaszamy chęc przejscia na umowe na czas okreslony, lub składamy wypowiedzenie i czekamy aż odezwie się dział utrzymaniowy i negocjujemy te 20zł/miesiac.

Jeszcze jedna ciekawostka, ktos wkleił cytat z regulaminu [oryginału nie widziałem wiec lepiej sprawdzcie]

O waznosci konta
Regulamin promocji „ZMIEŃ TARYFĘ NA PLUS NA KARTĘ WIĘCEJ W PLUSIE”

Abonent, który przed zmianą taryfy posiadał promocyjny okres ważności konta na usługi wychodzące wydłużony na zasadach regulaminu promocji „Rok Ważności Konta” lub „Promocji do doładowań w taryfie Plus na Kartę Więcej przez Rok” po zmianie taryfy będzie miał ustawiony okres ważności konta na usługi wychodzące zgodnie z cennikiem taryfy Plus na Kartę Więcej w Plusie nie krócej niż 30 dni od dnia zmiany taryfy.

edycja:
Czyli zmieniamy co 14 dni taryfy kodami np. mamy taryfe "Wiecej w plusie" po 14 dniach przechodzimy do innej taryfy Więcej np. "Wiecej przez rok", czekamy az aktywują nową taryfę i zmieniamy z powrotem na "Więcej w Plusie" :P i znowu mamy 14 dni itp. itd. co 14 dni.
Plus ma najbardziej obrosła kodami oferte na karte, cóż kto kodami wojuje ten ma problem z kodami. Chyba chodzi o waznosc startera, ktory nie byl doladowany w tym wypadku, czyli 15 dni.

W praktyce mamy bezterminowa ważność konta, a nolimit w Plusie w sumie wyniesie 3zł+3zł=6zł na miesiąc.

edycja 2: a nie, jednak zobaczylem, ze tam jest oplata za zmiane taryfy 3zł :( wyszłoby gorzej bo 3zł+3zł+3zł=9zł/na 14 dni, albo miesiac.

p.s.
W taryfie "Więcej Internetu i smsów" pjawił sie nowy pakiet nolimit w plusie za 9zł/30 dni.

PostNapisane: 21 lis 2013, o 22:04
przez Chochlik
buba1234 napisał(a):p.s.
W taryfie "Więcej Internetu i smsów" pjawił sie nowy pakiet nolimit w plusie za 9zł/30 dni.

Dzięki za to Stary :)

PostNapisane: 21 lis 2013, o 23:14
przez buba1234
Dziwne, ze nikt o nim nie napisal.

PostNapisane: 21 lis 2013, o 23:31
przez marcin1980
cyanoone napisał(a):Wczoraj puściłem sms i dziś mam w ofercie 60 minut do doładowania za 30 zł.

Co wpisać w treści tego smsa

PostNapisane: 21 lis 2013, o 23:39
przez buba1234
60min.*0,29zł/min.=17,40zł

sms pusty

PostNapisane: 21 lis 2013, o 23:58
przez marcin1980
Dobra puściłem smsa zobaczę co z tego wyniknie a i już jestem biedniejszy o 50zł zapomniałem że nie wykupiłem pakietu internetowego i w parę chwil net zeżarł mi kasy że ohoho :mrgreen:

PostNapisane: 22 lis 2013, o 00:23
przez buba1234
wlasnie dlatego nie bede w Plusie, zle rozliczaja net analogicznie pakiety w t-mobile orange i paly schodza o wiele wiele wolniej. Teraz internet to podstawa, wiec do plusa nie ide.
jeszcze jakby mieli lejek ale go wykasowali z nowych taryf....

napisz co robiles na necie w te pre chwil

PostNapisane: 22 lis 2013, o 00:36
przez marcin1980
buba1234 napisał(a):napisz co robiles na necie w te pre chwil

Chciałem zaktualizować rozkład linii autobusowych nawet nie wiem ile ta aktualizacja ważyła, trudno przeboleje drugim razem przejde się na spacer i załączę darmowe wi-fi jest u jednego z ludzi na mojej wsi nie zabezpieczone :D

PostNapisane: 22 lis 2013, o 01:24
przez buba1234
W jakdojade? u mnie to na lejku szybko leci, bo to bardzo malo danych.

50zł hmmmm tam jest spora stawka na 100kB chyba. Jaka ty masz taryfe Wiecej interetu i smsow?

PostNapisane: 22 lis 2013, o 10:03
przez marcin1980
Mam PNK RWK plus dostaje 20zł do każdego doładowania za przeniesienie numeru ale tylko pierwsze 12 doładowań.
A aktualizacja była do MobileMPK mi ta aplikacja wystarcza

PostNapisane: 22 lis 2013, o 13:40
przez ortax123
Witam! Czy ten pusty SMS na 8072 działa też w taryfie "Więcej przez rok". Jest szansa na jakieś pakiety minut? Zależałoby mi na pakiecie 50/100 minut do Plusa, co miesiąc.

W treści tego SMS- mamy wpisać pusty SMS czy po prostu SMS ma być bez treści(w moim telefonie nie mogę wysłać SMSa bez treści - Xperia L)?

PostNapisane: 22 lis 2013, o 23:08
przez marcin1980
ortax123 napisał(a):Witam! Czy ten pusty SMS na 8072 działa też w taryfie "Więcej przez rok".

Mam PNK RWK i wczoraj wysłałem smsa i nic nie przyszło raczej nie działa ale to dopiero 24 godziny upłyneło
buba1234 hmm cos źle mi naliczyli bo miałem 9zł za doładowanie internetowe w Plusie i teraz patrze a tu 7.26 a te 50zł co pisałem zostało jakby zwrócone i znowu jest tak jak powinno być :-)

PostNapisane: 23 lis 2013, o 11:49
przez ortax123
Gdybyś dostał jakiś bonus daj znać.

PostNapisane: 23 lis 2013, o 19:31
przez buba1234
Kiedys uruchomilem pakiet 500MB i jak sprawdzalem MB to znikały, a potem część wracała, ale i tak wszystko za szybko sie ulatniało nawet jak uwzglednic to przywrocenie. Takie cos tylko w tej sieci.

PostNapisane: 10 sty 2014, o 23:22
przez ortax123
Wysłałem już kilkadziesiąt SMS-ów na 8072 i jakoś nie dostałem jeszcze żadnej promocji minut czy SMS-ów(Plus na karte więcej przez rok). Zadzwoniłem też raz do bok i powiedzieli, że w tej taryfie nie ma możliwości włączenia pakietu minut lub SMS-ów.

Jest jakiś sposób abym dostał cykliczny pakiet 100 minut do Plusa za 10zł?

ps. Dostał ktoś z Was sms-a z promocjami(8072) w styczniu?

PostNapisane: 11 sty 2014, o 01:00
przez buba1234
No mi tez na 2 fony nic nie przyszło mozliwe, ze faktycznie trzeba wyslac zgode na komunikacje marketingową

Ze strony Plusa:
Zgoda SMS na komunikację marketingową

Dowiedz się więcej o zgodzie na komunikację marketingową

Dowiaduj się pierwszy o wszystkim! Wyraź zgodę na komunikację marketingową drogą elektroniczną!

Dowiaduj się jako pierwszy o promocjach, usługach, bonusach do doładowań oraz zniżkach na połączenia i smsy. Dzięki temu będziesz mógł aktywować usługi, które pozwolą ci taniej rozmawiać i smsować.

Dodatkowo będziesz wiedział o konkursach i loteriach, w których do wygrania jest mnóstwo nagród rzeczowych, pakietów minut, smsów i doładowań na telefon. To naprawdę świetna zabawa!

Jak wyrazić zgodę na komunikację marketingową?

Wyślij bezpłatną wiadomość o treści ZGODA na nr 8027
Twoja zgoda zostanie zarejestrowana w sposób automatyczny

Do tego u mnie na starterze jest inny numer, sms o tresci ZGODA na nr 8000

[ Dodano: 2014-01-11, 01:05 ]
ortax123 napisał(a):Wysłałem już kilkadziesiąt SMS-ów na 8072 i jakoś nie dostałem jeszcze żadnej promocji minut czy SMS-ów(Plus na karte więcej przez rok). Zadzwoniłem też raz do bok i powiedzieli, że w tej taryfie nie ma możliwości włączenia pakietu minut lub SMS-ów.

Jest jakiś sposób abym dostał cykliczny pakiet 100 minut do Plusa za 10zł?

ps. Dostał ktoś z Was sms-a z promocjami(8072) w styczniu?

W taryfie wiecej internetu i smsow masz pakiet nolimit do Plusa za 9zł/miesiac, albo taryfa wiecej w plusie doaldowanie 50zł i bonus nolimit minut lub smsow w plusie za darmo na 90 dni.

W Wiecej przez rok masz 5 numerow w plusie za 10zł/miesiac

PostNapisane: 11 sty 2014, o 10:02
przez ortax123
Wysłałem te zgody- zobaczymy, czy teraz będę dostawał jakieś fajne promocje minut lub sms-ów.

[ Dodano: 2014-01-15, 18:05 ]
Czy w tym tygodniu ktoś dostał już jakieś SMS-y z ofertami od 8072?

ps. Mam taryfę Więcej przez rok, czy jest jakaś możliwość abym włączył pakiet 100 minut do Plusa za 10 zł? Jeśli tak to co muszę zrobić?