DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

 #124753  autor: wendzior
 17 lis 2006, 14:30
body pisze:
Rogal pisze:Była to pierwsza wygrana nad Belgią od ponad 20 lat!
To Beldzy tacy dobrzy byli czy my tacy słabi? :lol:
tez wlasnie nie wiem :D.
Polacy rozegrali bardzo dobry mecz (i to drugi pod rzad :) )
chociaz w ostatnich minutach bardzo sie balem o Boruca, jednak poradzil sobie chłopak.
ciekawe co by było jakby na bramie stał Kuszczak. jakby wpuscil takiego mentosa (u nas w klasie sie mowilo tak na stzrelenie bramkarza bramki)jak z Kolumbia :P

dzisiaj ide pograc na hale :) jak sie ciesze - noga to najlepszy sport :D
nie chce sie chcwalic ale plywanie tez jest fajne i wygralem mistrzostwa gimnazjum klas I :P:P na 25m mialem 17.34 :)

 #124872  autor: Irek
 17 lis 2006, 21:22
IreQ, 2 razy Ci się wysłało ;-) Jednego posta można usunąć.
Dokładnie tak to jest jak się z telefonu pisze. :)

"And one more thing..."

 #125021  autor: Przemek
 18 lis 2006, 08:24
No no nie spodziewałem się. Widać jak wielką rolę odgrywa trener. W meczu z Portugalią pokazał jak mają grać boczni obrońcy (Golański i Bronek) a teraz środek pola zdominował Dudka, który normalnie jest jednym z większych nieudaczników w polskiej lidze i Sobolewski, któremu ostatnio nie idzie. Wprowadził też do zespołu nowych graczy, pomyślcie jakby zachował się Rasiak gdyby był na miejscu Matusiaka :o wszyscy go skreślili po 2 meczach, a tu proszę jaka niespodzianka. Podoba mi się, że gość wie co ma robić i nie patrzy na to co mówią media w porównaniu do jego poprzednika :evil:

 #131937  autor: Paramarimbo
 11 gru 2006, 10:00
Matusiak jest the best

C-60 > C-75 > 6230i