DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
 #958659  autor: beatka01
 31 paź 2017, 08:23
Mam pytanie. Posiadam smartfon LG G2 oraz ofertę play na kartę RWK. Mam też drugi telefon (taki zwyklaczek, stara komórka, bez internetu) z kartą play Nic nie przepada. Chciałabym na chwilę (powiedzmy 1 dzień) włożyć tę drugą kartę do LG G2. Czy to nie spowoduje jakichś trwałych zmian w ustawieniach telefonu, utraty zapisanych plików, zdjęć, sms-ów itd? Tzn. czy po włożeniu z powrotem "starej" karty telefon będzie działał jak zwykle, nic nie zniknie??

I drugie pytanie. Czy mogę tę ofertę Nic nie przepada zamienić na Rok ważności konta? Pani w salonie twierdziła, że tak. Niestety próbowałam i wyskoczył komunikat, że spelnienie tego żądania ni jest możliwe. Faktycznie w regulaminie zmiany na RWK nie wymieniają oferty Nic nie przepada.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 #958671  autor: bobiwr
 31 paź 2017, 10:21
beatka01 pisze:play Nic nie przepada
To play OdNOWA. Zamiana kart powinna przejść bez bólu pod warunkiem, że masz takie same kontakty w obu słuchawkach i... takie same rozmiary kart....
Zmiana z Play odNOWA na RWK - jeżeli nie jest możliwa wprost to przez przejście na inną ofertę.
Np. przejdź na zwykłą Play Na Kartę i z niej na pewno można przejść na Play RWK.