DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
 #955128  autor: micgol
 09 paź 2017, 14:19
Witam

Szukałem na forum ale problem, który wydawała się podobny nie został rozwiązany.
Może mój przypadek będzie łatwiejszy.
Potrzebuję pomocy w rozwiązaniu problemu, a mianowicie potrzebuję skorzystać z usługi któregoś z operatorów działającego w Polsce - dowolnego( karta, abonament), który umożliwi przekierowanie połączeń na nr. białoruski.
Niestety z tego co się dowiedziałem podobno żaden nie umożliwia tego.
Czy według was tak to się kończy czy jest jednak jakaś możliwość?
 #955995  autor: zwariowany.kurczak
 14 paź 2017, 23:02
z komórki na jakiś VoIP i dalej na zagraniczny.. inaczej się nie da.. np. Halonet - da rade przekierować zagranice.. "+49" tylko 0049... i działa..

czyli masz koszty, przekierowanie z komórki do stacjonarki VoIP i dalej za min. zagranice...
są oferty - chyba play formuła na kartę - że masz przekierowanie w limicie, a dalej już z konta w Halonet będzie od min. liczyć.. technicznie się "da" - w praktyce, za granicą, aplikacja VoIP na telefonie i odbierasz PL stacjonarny numer za granicą? wtedy masz koszt na poziomie 30zl/mc...
Ostatnio zmieniony 15 paź 2017, 14:42 przez zwariowany.kurczak, łącznie zmieniany 1 raz.
 #956060  autor: Remington
 15 paź 2017, 13:00
Potwierdzam, działa z Halonetem.

Koszt można ograniczyć podając telefonującemu od razu numer stacjonarny otrzymany od operatora VOIP, niech dzwoni na ten nr, a nie na komórkowy, w który za przekierowanie musielibyśmy płacić.