DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
 #900650  autor: kaspeed
 18 gru 2016, 15:36
Mieszkańcy kolejnego Miasta protestują przeciwko budowie nadajnika Sieci komórkowej Tym razem Orange.

Bełchatów :

http://www.ebelchatow.pl/content/w-spra ... ocholicach


Mnie to dotyczy dosyć poważnie bo niestety albo stety sygnał gdzie jestem jest tak słaby że jestem za budową tego obiektu.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #901405  autor: asziatko
 23 gru 2016, 18:45
Co można napisać w temacie protestu stacji bazowych... są, były i będą takie protesty. Czym są one uwarunkowane to niech każdy sobie sam na nie odpowie.

Przykładem może też być stacja która była już wybudowana i postawiona z całym sprzętem i oprzyrządowaniem w Tarnowie w lokalizacji ul. Racławicka 14 (Dach Budynku).

Oficjalnie została zlikwidowana. W tym rejonie jest ciężko o zasięg Plusa i będzie. Są zaniki sygnału czy będzie to pasmo GSM czy 3G/HSDPA.

Inny protest co można przeczytać na TELEPOLIS.PL to Szczecinie przeciwko PLAY.

W Kontakcie,
Artur
 #901432  autor: plk. Mortimer
 23 gru 2016, 23:22
asziatko pisze:Co można napisać w temacie protestu stacji bazowych... są, były i będą takie protesty. Czym są one uwarunkowane to niech każdy sobie sam na nie odpowie.
Protestuja ze strachu, gniewu i zawisci. Ot, cala tajemnica.
 #901434  autor: asziatko
 23 gru 2016, 23:37
plk. Mortimer pisze:Protestuja ze strachu, gniewu i zawisci. Ot, cala tajemnica
Nic dodać nic ując, takie są fakty. I dodał bym też tutaj że brak wiedzy na temat działania stacji bazowych, nawet tej podstawowej, a wypowiadają się nie mając żadnych podkładek i dowodów na to czy na tam to.

W Kontakcie,
Artur
 #901437  autor: -Gosc-
 23 gru 2016, 23:47
asziatko pisze:
plk. Mortimer pisze:Protestuja ze strachu, gniewu i zawisci. Ot, cala tajemnica
Nic dodać nic ując, takie są fakty. I dodał bym też tutaj że brak wiedzy na temat działania stacji bazowych, nawet tej podstawowej, a wypowiadają się nie mając żadnych podkładek i dowodów na to czy na tam to.
Ja bym dodał do tego że ci protestujący zwyczajnie nie mają rozumu, oni nie mają pojęcia w jakim oni świecie żyją i co im szkodzi. Sami często zatruwają jedni drugich spalinami, paleniem śmieci, brakiem segregacji odpadów. Ale BTSa widzą, on stoi, ktoś ma z tego tytułu jakieś pieniądze, oni nie mają więc protestują - typowa zawiść i prostactwo. A już jak pojawi się jakiś nawiedzony "ekspert" który dodatkowo robi im wodę z mózgu to już zaczyna się spirala strachu...
 #901470  autor: asziatko
 24 gru 2016, 12:27
-Gosc- dobrze napisane, głównie tu chodzi też o kwestie finansowe że ktoś ma za wynajem działki/terenu/parceli pod stację bazową, a sąsiad już nie, i zaczyna się wojna to trzeba "podkopać" pod nim żeby on też nie miał skoro ja nie mam.

Kłania się tu psychologia tłumu - nie mam ja nie mają inni. To samo tyczy się protestujących - protestują inni protestuje i ja.

A co jak działa, co jak funkcjonuje to nie mają bladego pojęcia.

Takich przypadków można mnożyć, naprawdę. Wrzucają nawet jeden z portali z filmikami można naleźć masę filmików z akcji protestacyjnych o stację bazowe.

Tu mamy idealny przykład wypowiedzi https://youtu.be/xSykfleCzI4?t=13s. Jak by nie było Pan nawet nie wie o czym mówi, co chcę przekazać. Skoro twierdzi że ma być stacja to od kiedy stacja postawiona na budynku sieje pod stację?. Notabene jeden z drugim będzie pod stacją to co mu wadzi stacja na bloku, dwa to Pan mówi że ma być w bloku
w tym budynku
a nie na bloku.

Dla przykładu ja podam że mieszkam zaraz obok stacji Plusa która patrzy dosłownie w mój blok.

Powiem więcej, obok jest stacja T-Mobile na której jestem zalogowany - na NodeB. I teraz dochodzą takie "kwiatki" że w dwóch miejscach w pokoju jest przecięcie wiązki i jak Plus ma sygnał rewelacyjny to T-Mobile ma tragiczny i z 3G/HSDPA od razu wpada E. W bloku. Co za tym... .

Jest to skupisko bloków i jest stacja. Co z tego że mogę przez lornetkę popatrzeć sobie na sektorówkę czy też na parabolę bo cały BTS/NodeB jest w wieży kościelnej,

W Kontakcie,
Artur
 #902390  autor: kaspeed
 30 gru 2016, 09:23
Z tego co wynalazłem info to sprawa ma głownie wymiar a jak by inaczej w tym kraju:
Polityczny. Dwóch panów usiłuje się wybić jako ci co uratowali dzielnicę przed złem.

Maszt stoi sektorów naliczyłem 5 w tym 1 -1,5 sektora w moim kierunku? Na dziś maszt pusty bez radiolii Ciekawe czy będzie w ramach N!

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen: