DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.

Moderator: Moderatorzy

 #900207  autor: wedrowycz
 15 gru 2016, 12:23
Witam wszystkich, jestem świeżo po założeniu konta, więc nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział, nie mniej jednak potrzebuję pomocy.
Mianowice sytuacja wygląda następująco, dzwoniono do mnie z pewnego numeru, po odebraniu słyszałem rozmówcę, natomiast rozmówca nie słyszał mnie.
Po rozłączeniu oddzwoniłem na ten numer, natomiast za każdym razem pojawia się komunikat "sieć zajęta" przy próbie oddzwonienia.
Problem ten występuje tylko i wyłącznie przy próbie połączenia czy rozmowy z tym numerem.
Wszystkie inne połączenia przebiegają normalnie.
Ma ktoś pomysł, dlaczego ten konkretny numer sprawia takie problemy?

Pozdrawiam.
 #900210  autor: areksz
 15 gru 2016, 13:05
Czy jest to jakaś infolinia z garnkami badaniami kardio itp?
Początek 618xxx.
Jak tak to zamiast tam dzwonić pisz skargę do GIODO.
Czasami infolinie mają wstawiony numer wirtualny, pokazuję się jak by ktoś z niego dzwonił, na taki się nie dodzwonisz.
 #900213  autor: -Gosc-
 15 gru 2016, 13:21
wedrowycz pisze:Witam wszystkich, jestem świeżo po założeniu konta, więc nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział, nie mniej jednak potrzebuję pomocy.
Mianowice sytuacja wygląda następująco, dzwoniono do mnie z pewnego numeru, po odebraniu słyszałem rozmówcę, natomiast rozmówca nie słyszał mnie.
Po rozłączeniu oddzwoniłem na ten numer, natomiast za każdym razem pojawia się komunikat "sieć zajęta" przy próbie oddzwonienia.
Problem ten występuje tylko i wyłącznie przy próbie połączenia czy rozmowy z tym numerem.
Wszystkie inne połączenia przebiegają normalnie.
Ma ktoś pomysł, dlaczego ten konkretny numer sprawia takie problemy?

Pozdrawiam.
Nie oddzwaniaj nigdy na nieznane/podejrzane numery, oszuści tak działają, puszczają dwa sygnały i czekają aż oddzwonisz. Za dużo masz pieniędzy? Wklep sobie ten numer do guglownicy i coś tam znajdziesz na jego temat. Takich syfów i wyłudzaczy pieniędzy jest masa, najlepiej na numerze z którego korzystasz powyłączaj wszystkie zgody marketingowe i zablokuj numery premium, powinno pomóc:-)
 #900217  autor: wedrowycz
 15 gru 2016, 13:24
Szukałem tego numeru. Nigdzie nie ma o nim żadnych informacji.
Nie jest to infolinia, wydaje się być to numer prywatny - zaczyna się od 735.

Dzięki za odpowiedzi :)