DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
 #986130  autor: kozien70
 28 mar 2018, 23:24
Pawrzes pisze:Nowość: Umidigi A1 Pro - LTE na dwóch kartach SIM w budżetowym ale nieźle wyposażonym smartfonie za około 340 zł! http://www.umidigi.com/page-umidigi_a1pro_overview.html :-)
Mistrzostwo! Kupiłbym, żeby przekonać się, czy obsługuje VoLTE w N! :mrgreen:
To wcale nie takie nierealne. Ktoś pisał już w wątku o VoLTE o jakimś kompletnym chińskim No name, na którym bryka VoLTE pomarańczowych.
Trochę teraz takich Dual Sim Dual VoLTE powinno się pojawić dzięki tym tanim nowym SoC Mediateka.
 #986148  autor: harys
 29 mar 2018, 08:07
Minusem tego procka jest brak obsługi CA.
Ja kupiłem wczoraj w tym samym celu ulefona na helio p23, też niby z dual 4g i 2CA. Też trochę liczę na VoLTE
 #986161  autor: kozien70
 29 mar 2018, 09:57
@harys - który model Ulefone? Power 3?
marcin19883 pisze:Najnowsze snapki 835, 845 obsługują na obu slotach SIM LTE/3G/2G. Oczywiście w stanie czuwania. Zawsze trzeba wybrać, co ma się łączyć z netem
Nie. Tylko Snapdragon 845 ma na obydwu slotach LTE jednocześnie.
Snapdragon 835 ma starszy modem, który na jednym slocie ma LTE/3G/2G a na drugim tylko 3G/2G.
 #986172  autor: ST
 29 mar 2018, 10:26
kozien70 pisze:Na razie zapisałem się do przedsprzedaży :mrgreen:
Dam znać, jak sprawy się potoczą.
Też się zastanawiam, choć upust może być iluzoryczny jeśli nasz kochany fiskus doliczy cło i watę ;-)

Opcja z Ali z wysyłką ze Słubic byłaby kusząca, ale to pewnie nie tak szybko...
 #986176  autor: harys
 29 mar 2018, 10:32
kozien70 pisze:Daj znać, jak wygląda temat CA i LTE na obydwu slotach. No i VoLTE ;-)
Wczoraj kupiony, jeszcze ciągle jest szansa że jutro bedzie
ST pisze:
kozien70 pisze:Na razie zapisałem się do przedsprzedaży :mrgreen:
Dam znać, jak sprawy się potoczą.
Też się zastanawiam, choć upust może być iluzoryczny jeśli nasz kochany fiskus doliczy cło i watę ;-)

Opcja z Ali z wysyłką ze Słubic byłaby kusząca, ale to pewnie nie tak szybko...
Cła nie ma. Tylko VAT.
Ale te przedsprzedaże mają to do siebie że się przeciągają. Znając UMI to raczej na dziś istnieje z 5 testowych modeli i rendery promocyjne