DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
  • Strona 2 z 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

 #325951  autor: borax11
 27 mar 2009, 20:40
Świętujmy !
Napisałem do PLUSA wprost że ich NAD MORZEM w Krynicy Morskiej jest bezsensowne i o dziwo zmienili na Krynica Morska
Nawet nie w tydzień !
Brawo plus

 #326469  autor: 121167
 30 mar 2009, 16:08
borax11 pisze:Świętujmy !
Napisałem do PLUSA wprost że ich NAD MORZEM w Krynicy Morskiej jest bezsensowne i o dziwo zmienili na Krynica Morska
Nawet nie w tydzień !
Brawo plus
Do kogo napisales? Znam wiecej bezsensownych CI ale moje maile znikaja bez sladu

 #326499  autor: thonka
 30 mar 2009, 17:18
krajan.fm pisze:Co do ciekawostek - w metrze w Barcelonie dawna Amena wyświetlała nazwy stacji.
Ukrainski kyivstar tez tak mial w kijowskim metrze jak jeszcze lapal zasieg na stacjach ;) ukrainski life (astelit) o ile mnie pamiec nie myli mial tylko numery kierunkowe, ukrtel nie wyswietlal mi nic ciekawego...
w Irlandii korzystalem z vodafone i niespecjalnie CI chcialo cokolwiek wyswietlac...

plusowe 'nad morzem' mnie kilka razy zaskoczylo kiedy bylem w Koszalinie (gdzie morze, a gdzie Koszalin).

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #326511  autor: kwistas
 30 mar 2009, 17:42
Plus to plus jego CB nie jest dokładne można powiedzieć że tragiczne, Era ma najlepsze Cb choć lubi się nie wyświetlać, według mnie Orange ma dobre CI, bo każdy nadajnik jest nazwany i nazwa jest cały czas wyświetlana.

 #326532  autor: Kaczy
 30 mar 2009, 18:49
thonka pisze:kiedy bylem w Koszalinie (gdzie morze, a gdzie Koszalin).
Raptem 8 km w linii prostej. To nie jest tak źle w porównaniu do tekstów, że Szczecin leży nad morzem :)
Z ciekawostek na plaży w Kołobrzegu (przy molo) CI Orange wyświetla Ustronie Morskie.

...::: Made for loneliness :::...

 #326587  autor: borax11
 30 mar 2009, 21:04
121167 pisze:Do kogo napisales? Znam wiecej bezsensownych CI ale moje maile znikaja bez sladu
Napisałem do [email protected] xD i miły Pan Sławomir Guzxxxx napisał że
Kod: Zaznacz cały
Uprzejmie informuję, że przesłane sugestie odnośnie Cell info zostały przekazane do działu nadzoru sieci. Dziękuję za zainteresowanie tematem.
i po kilku dniach od tej wiadomości widnieje Cell Info Krynica Morska zamiast NAD MORZEM .
A treść tej wiadomości to
Kod: Zaznacz cały
Witam,
Proszę MI wyjasnic dlaczego dzisiaj(tj. 23.03.09) ok.7.00 rano nie bylo zasiegu waszej sieci w Krynicy Morskiej.... I tak do 8.00.
Czy cos Panstwo modernizuja ?
Nie mogę rowniez korzystac z 3G Bo jakos raptownie zniklo I nie mozna sie polaczyc.
Prosze MI wyjasnic cala sytuacje - czy cos sie psuje czy WY cos modernizujecie ?
Prosze rowniez zmienic to bezsensowne(bez urazy) Cell Info z NAD MORZEM na Krynica Morska lub Krynica Morska- Zefir dla BTSu na Zefirze I na OSP na Krynica Morska - OSP Bo NAD MORZEM to jest troszkę nie odpowiednie, gdyz na wieży na Lesniczowce pisze Piaski.
Prosze o wyjasnienie tej calej informacji I zmienienie cell info na zaproponowane.
PS. Przepraszam za brak polskich znakow I ew. Bledow , gdyz korzystam z programu IncrediMail

Pozdrawiam 
Ostatnio również zalogowałem się do Rosyjsikego Beeline z Krynicy to Cell Info brzmiało
Kod: Zaznacz cały
Mamonovo
Super miejscowości mają mamonowo :smt005

[ Dodano: 2009-03-30, 21:09 ]
plusowe 'nad morzem' mnie kilka razy zaskoczylo kiedy bylem w Koszalinie (gdzie morze, a gdzie Koszalin)
No to u mnie z Zefira ul. Żołnierzy wyświetlało NAD MORZEM i z OSP ul. Gdańska ( koło policji).
A Era w Krynicy to Krynica Morska i Mierzeja Wiślana.
A Orange Krynica Morska - tak - z tak jak napisałem nie z DUŻYCH tylko normalnie Przykładowa Nazwa :P

[ Dodano: 2009-03-30, 21:11 ]
121167 pisze:kogo napisales? Znam wiecej bezsensownych CI ale moje maile znikaja bez sladu
To trzeba było napisać tak jak ja czyli dodać słowko Prosze rowniez zmienic to bezsensowne(bez urazy) Cell Info z NAD MORZEM na Krynica Morska lub Krynica Morska

 #326618  autor: Gadulski
 30 mar 2009, 22:10
A w Poznaniu w okolicach ulicy Wierzbięcice Cell Info w sieci Era to:

Obrazek

pojawia sie też nazwa rzeki :)

Obrazek

Wiecej screenów z Poznania i nie tylko już niebawem na www.btsy.eu :) Zapraszam :-)
Ostatnio zmieniony 30 mar 2009, 23:04 przez Gadulski, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek

 #326619  autor: kowcio
 30 mar 2009, 22:22
Gadulski pisze:pojawia sie też nazwa rzeki :)
:oops: Czesto w domu mam taki napis, w szkole z resztą też :-D
Gadulski pisze:A w Poznaniu w okolicach ulicy Wieźbięcice Cell Info w sieci Era to:
Bo tam mają swoją porządną siedzibę, nie dziwię się :D Gadulski, byłeś w Poznaniu? ;)

Aha, i nie "Wieźbięcicie", tylko Wierzbięcice :lol: :mrgreen:

 #326629  autor: Gadulski
 30 mar 2009, 22:46
kowcio, a gdzie napisałem: "Wierzbięcicie"???
Tak, wczoraj byłem cały dzień w Poznaniu :) Bardzo ładne miasto :-) Kupiłem bilet ulgowy całodniowy i jeździłem tramwajami od pętli do pętli :) Screenów trochę jest :D

Duze wrażenie wywarło na mnie CH Stary Browar - bardzo ładne pod względem architektonicznym :) Cell Info też ciekawe (we Wrocławiu nie spotykane) "Centrum Handlowe" :D
Nazwa "Hotel" z okolic Hotelu Polonez przy al.Niepodległości też została przeze mnie uchwycona :)

Z tyłu tego hotelu jest inny Hotel a na nim kilka anten, ale widziałem też pusty wysiągnik... Tak samo po drugiej stronie w oddali był strunobetonowy słup chyba bez anten...

Obrazek

 #326631  autor: kowcio
 30 mar 2009, 22:53
Gadulski pisze:kowcio, a gdzie napisałem: "Wierzbięcicie"???
No właśnie nie napisałeś Wierzbięcice tylko wieźbięcice :P Ja tam słyszałem tylko o Wierzbięcicach, z resztą mieszkam bardzo blisko tej ulicy i często jadę przez nią tramwajem więc chyba jednak się nie mylę ;) Mogłeś wpaść na kawkę :mrgreen:
Gadulski pisze:Duze wrażenie wywarło na mnie CH Stary Browar - bardzo ładne pod względem architektonicznym :)
No chłopie klasa sama w sobie, chyba za coś dostali nagrodę "Najlepsze Centrum Handlowe Świata" w 2005 roku :D

Jak będę miał E51, znajdę jakiś program do robienia screenów to obiecuję, że także pojeżdżę cały dzień po swoim mieści i "natrzaskam" erowych screenów :)

 #326633  autor: Gadulski
 30 mar 2009, 23:03
kowcio, juz widzę!!! Edytuje wszystkie posty ze źle napisaną nazwą! Dzięki za dostrzeżenie błędu :) Daj znać jak gdzieś przeoczę...

Ja z PKP udałem się na Most Dworcowy następnie Królowej Jadwigi do ul. Wierzbięcice pod Biuro Regionalne Ery potem wsiadłem do tramwaju 10 i tak to sie zaczęło :))))

Na kawkę umówimy sie następnym razem :) Na pewno jeszcze przyjadę, bo miasto robi wrażenie :-)

Trzymam za słowo i czekam na screeny :P

Pozdrawiam.

Obrazek

 #326706  autor: rogmaniek
 31 mar 2009, 14:02
Gadulski: To ja jeszcze dodam tylko, że ten zajefajny strunobetonowy słup jest wybudowany na, tzw. Dębcu, na tzw. maszcie oświetleniowym chyba byłego stadionu Lech. Dokładną lokalizację zobaczysz sobie na BTS-y w Wielkopolsce, w tym także zdjęcia. Ten maszt, jak tam byłem i fotki robiłem :mrgreen: , wygląda tragicznie, a więc już najwyższy czas na nową konstrukcję :-D . Są tam zainstalowane stare anteny, takie "trumienki", jakże charakterystyczne dla wcześniejszych stacji bazowych PTC. Ten słup bardzo "ładnie" jest widoczny w dużej części miasta. PTC w okolicach Poznania, ma także wiele takich konstrukcji. Z resztą, jak w wielu miejscach naszego pięknego kraju. Np. na, tzw. Morasku na takim wzniesieniu mają także zajefajny strunobetonowy słup, pomalowany na biało czerwono, a takie najbardziej lubię :-D Co ciekawe, nie ma na nim anten sektorowych. Jednak jest to dla PTC, bardzo ważna lokalizacja, bo jest na tej konstrukcji wiele radiolinii. Inne takie super wyglądające konstrukcje widziałem z bliska i upamiętniłem, np. we Wrześni (ul. Objazdowa 1) czy w Koninie (ul. Przemysłowa 77). Cóż, ale beton nic nie pomoże na działanie DT w PTC, na pewno wiecie, co mam na myśli, a więc pożegnałem się z operatorem, jeszcze niby, Eruni :(

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #326765  autor: asziatko
 31 mar 2009, 19:21
Witam,

Zdarzają się też i takie błędy w nazwach jak ta poniżej

Obrazek

Z czego to wynika - czy z wina jest po stronie Operatora czy telefonu to przyznam się że nie wiem. Taką sytuację zauważyłem któryś raz z kolei w Tarnowie. W tym przypadku jest 14 białych kwadracików + 6 literowa nazwa Tarnow.

W Kontakcie,
Artur

 #329112  autor: bledos
 13 kwie 2009, 21:05
Wczoraj zauważyłem ciekawą rzecz: wrzuciłem swoją starą, rzadko używaną SIM Play'a do Nokii 6310. Na wyświetlaczu ukazała się nazwa operatora - Plus (co mnie akurat jeszcze nie zdziwiło - coś się wie w temacie ;) ), a poniżej, zamiast Play, jak dotychczas, ukazało się "Zasięg iPlus 3G"... Widać + zależy również na klientach konkurencji :D

 #329152  autor: darnok
 13 kwie 2009, 23:48
bledos pisze:Wczoraj zauważyłem ciekawą rzecz: wrzuciłem swoją starą, rzadko używaną SIM Play'a do Nokii 6310. Na wyświetlaczu ukazała się nazwa operatora - Plus (co mnie akurat jeszcze nie zdziwiło - coś się wie w temacie ;) ), a poniżej, zamiast Play, jak dotychczas, ukazało się "Zasięg iPlus 3G"... Widać + zależy również na klientach konkurencji :D
Dwa dni temu widzialem cos takiego samego w okolicach Wawy. Ale to info bylo skierowane do wszystkich - nie tylko abonentow Play w roamingu - z poziomu CB nie da sie zreszta tego roznicowac.
A plus daja taka info w lokalizacjach w ktorych niedawno odpalil UMTS i chce skusic obecnych abonentow na zakupi iPlusa - skoro juz im dostawil 3G.

 #331820  autor: satcom
 26 kwie 2009, 16:19
Mieszkam pod Warszawa i mam to samo, zarówno na telefonie w plusie jak i w Play. Wygląda na to, że jest to szersza akcja.

 #331825  autor: Pawrzes
 26 kwie 2009, 17:18
W Warszawie w Alejach Jerozolimskich w pobliżu biurowca Jerozolimskie Company House II będąc w zasięgu Plusa można zobaczyć takie Cell Info:

Obrazek


;)

Pozdrawiam

 #331833  autor: Kaczy
 26 kwie 2009, 18:27
W Warszawie w International Business Center na Armii Ludowej w Orange wyświetla się IBC :)

...::: Made for loneliness :::...

 #332259  autor: GND
 28 kwie 2009, 19:33
W angielskim orange wyświetla się prefiks lokalnej sieci stacjonarnej.

 #332543  autor: kowcio
 30 kwie 2009, 13:28
[center]Obrazek[/center]

Takie coś można ujrzeć w CH Stary Browar w Poznaniu, w sieci Orange. Jest to jedyny wyjątek CI w Orange ;) Tak to "POZNAN" towarzyszy w całym mieście...
  • Strona 2 z 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11