DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
  • Strona 8 z 12
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

 #510287  autor: kerim36
 20 paź 2011, 19:11
Gadulski,
przeca kolega Seba133, jako "swiezak" z kompleksem nabija bezsensownie posty - widac na innych forach dostal bana i przyszedl na telepolis

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #510294  autor: Gadulski
 20 paź 2011, 19:28
kerim36, a to nie dobrze... Prosiłbym kolegę Seba133 o wypowiedzi wnoszące coś do dyskusji...

Obrazek

 #510380  autor: slawnokia
 21 paź 2011, 02:01
A w Skoczowie pisze:

Obrazek

:D :lol: :shock: :smt006

Może kolega Seba133 poczytałby trochę wcześniejszych postów w temacie CI Orange i innych sieci.
Ja tylko tyle mogę dodac,że całe moje zainteresowanie CI swój początek ma właśnie dzięki wcześniejszej IDEI.

Wtedy jeszcze w Erze CI nie było.
Mój kolega miał w tej sieci telefon (rok 2000 może?). I chwalił się strasznie,że mu nazwy miejscowości pokazuje.

 #511555  autor: wiertolot
 26 paź 2011, 21:16
Do usługi CELL INFO ORANGE nic nie mam mocno do zarzucenia,ale mają straszne niedokładności w faktycznym oznaczniu nadajników i źle ta usługe pokazuje:
np.w miejscowości SARNAKI-gmina Sarnaki,powiat Łosice,woj.mazowieckie,
usługa CELL INFO pokazuje na wyświetlaczu telefonu napis PLATEROW,miejscowość oddaloną o ileś kilometrów,gdzie nawet nie ma nadajnika Orange!!!!!
natomiast w miejscowości MIELNIK-gmina Mielnik nad Bugiem,powiat Siemiatycze,woj.podlaskie,
usługa CELL INFO pokazuje na wyświetlaczu napis SARNAKI,też oddalone o ileś;
natomiast w miejscowości ADAMOWO-gmina Mielnik nad Bugiem,powiat Siemiatycze,woj.podlaskie,gdzie jest nadajnik,
usługa CELL INFO pokazuje na wyświetlaczu napis MIELNIK,gdzie również jest nadajnik;

Takich niedokładnosci jest więcej to jest tylko przykład i czy nie mogą cooś w tej kwesti zrobić,zeby to poprawić i te nazwy miejscowości w tym CELL INFO pokazywały z większą dokładnoscią i szczegółowością,gdzie są faktycznie nadajniki ,a nie miejscowości o ileś kilometrów oddalone......?I są takie błędy w oznaczeniach.
Proszę o pomoc w tej kwesti.Dziękuję z góry.Pozdrawiam

 #511709  autor: joxar1
 27 paź 2011, 16:50
Zachodniopomorskie:

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

 #520179  autor: Gadulski
 04 gru 2011, 13:34
Słynne "0" nadal pojawia się z pikokomórki w centrum miasta :)


Obrazek

Obrazek

 #525599  autor: slawnokia
 03 sty 2012, 00:23
Słynne "O" można zobaczyc w Orange jadąc z Bielska w kierunku Kęt, w rejonie miejscowości Kobiernice:

Obrazek Obrazek

Pozostałe nazwy z tej trasy:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Brak CI Orange między Kętami a Oświęcimiem.

 #525723  autor: Patryk_
 03 sty 2012, 18:42
Słynne "O"
Nie "O" tylko "0" :) - tak, nowa stacja w Kobiernicach emituje takie CI, podobnie jak większość nowo odpalonych stacji, ale także tych które święcą już jakiś czas, np. Międzybrodzie Bialskie - od pół roku "0".

 #532489  autor: joxar1
 03 lut 2012, 16:08
Jeden z Nowogardu :D :
Obrazek

Pozdrawiam :D

 #532774  autor: slawnokia
 05 lut 2012, 01:48
Patryk_
Racja, nie "O", a zero.
W sumie ciekawe, dlaczego od razu nie wpisano poprawnego CI :?:

Zero w CI pojawia się także ze stacji z Bielska i Żywca:

Obrazek

Kilka screenów z Podbeskidzia:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

 #532878  autor: Gadulski
 05 lut 2012, 16:39
joxar1 pisze:Czy to zero jest też emitowane z innych stacji bazowych?
Tak, jest kolejna stacja bazowa we Wrocławiu emitująca "zero" (0).

Stacja przy ul. Strzegomskiej 2 (LAC 47013, CID 4420[1, 2, 3, 4, 5, 6])

Możliwe, że owe zera są tymczasowe i po wymianie sprzętu na wszystkich bądź wiekszości stacjach na Huwai wszystkie zera zostaną zamienione na nowe, bardziej dokładne nazwy niż tylko nazwy miast np. "WROCLAW" :)

Obrazek

 #532971  autor: ezaq
 05 lut 2012, 20:53
"0" to podobno domyślne Cell Info na sprzęcie Huawei. Osobiście spotkałem się z takim na kilku stacjach Playa i na jednej Orange.

 #533844  autor: FABIANO
 09 lut 2012, 22:39
wiertolot pisze:Do usługi CELL INFO ORANGE nic nie mam mocno do zarzucenia,ale mają straszne niedokładności w faktycznym oznaczniu nadajników i źle ta usługe pokazuje:
np.w miejscowości SARNAKI-gmina Sarnaki,powiat Łosice,woj.mazowieckie,
usługa CELL INFO pokazuje na wyświetlaczu telefonu napis PLATEROW,miejscowość oddaloną o ileś kilometrów,gdzie nawet nie ma nadajnika Orange!!!!!
natomiast w miejscowości MIELNIK-gmina Mielnik nad Bugiem,powiat Siemiatycze,woj.podlaskie,
usługa CELL INFO pokazuje na wyświetlaczu napis SARNAKI,też oddalone o ileś;
natomiast w miejscowości ADAMOWO-gmina Mielnik nad Bugiem,powiat Siemiatycze,woj.podlaskie,gdzie jest nadajnik,
usługa CELL INFO pokazuje na wyświetlaczu napis MIELNIK,gdzie również jest nadajnik;

Takich niedokładnosci jest więcej to jest tylko przykład i czy nie mogą cooś w tej kwesti zrobić,zeby to poprawić i te nazwy miejscowości w tym CELL INFO pokazywały z większą dokładnoscią i szczegółowością,gdzie są faktycznie nadajniki ,a nie miejscowości o ileś kilometrów oddalone......?I są takie błędy w oznaczeniach.
Proszę o pomoc w tej kwesti.Dziękuję z góry.Pozdrawiam
No mi się też to nie podoba w Orange. Mieszkam w gminie X a CI pokazuje mi Y z BTS-a oddalonego 200 metrów od domu, przy czym miejscowość a zarazem gmina pokazująca mi się na wyświetlaczu jest oddalona dość odlegle. Chyba już bardziej dokładniej by to wyglądało gdyby CI nadawało z BTS-a takie w na jakiej stoi gminie, a nie jak jest dotychczas że wyświetla miejscowość odległą tylko dlatego że gdzieś tam minimalnie sygnał sięga już innej gminy. Ale przechodzi także przez moją gminę a mimo to wyświetla tą dalszą. Dlaczego tak jest :?: (mówię w tej chwili o Orange)

 #533850  autor: aquick
 09 lut 2012, 22:55
Będąc w Miłosławiu (powiat wrzesiński) na zachód od BTS Orange, który stoi w centrum miasta, wyświetla się CI SRODA WIELKOPOLSKA. Spowodowane jest to pewnie tym, że jadąc z Miłosławia w kierunku zachodnim granica miasta jest także granicą powiatów średzkiego i wrzesińskiego (stoi ta charakterystyczna niebieska tablica). Do samej Środy
w linii prostej jest z jakieś 12 km. W pozostałych kierunkach BTS emituje CI MILOSLAW.

Obrazek

 #534705  autor: Seba133
 13 lut 2012, 20:33
Orange w Skomlinie. Zdjęcie jest robione aparatem więc może być trochę niewyraźne i krzywe.
Obrazek

http://dxwielun.c0.pl/index.php

 #534713  autor: joxar1
 13 lut 2012, 20:52
Seba133 pisze:Zdjęcie jest robione aparatem
Powiedz mi tylko po co ze zdjęcia na siłę w paincie robisz "screena"? (to samo się tyczy obrazka w temacie o T-Mobile). Pokaż po prostu zdjęcie, a nie jakieś przeróby :D

To jest tak ordynarnie przerobione, że aż patrzeć nie mogę...

(Nie mam, broń Boże, nic do tego, że chcesz pokazać CI, ale moim zdaniem po prostu weź aparat/komórkę w dłoń, zrób zdjęcie tegoż CI na innym telefonie i pokaż)

 #534928  autor: Seba133
 14 lut 2012, 17:39
joxar1 pisze:Pokaż po prostu zdjęcie, a nie jakieś przeróby
Może z tym zdjęciem trochę przesadziłem, ale postaram to naprawić :(

PS. Wszystkich przepraszam za to zamieszanie z CI Play. Nie wiedziałem jaka jest sytuacja , ponieważ wcześniej nie interesowałem się tą siecią. Wybaczycie ? :cry:

http://dxwielun.c0.pl/index.php

 #534933  autor: FABIANO
 14 lut 2012, 17:59
Seba133 pisze:
joxar1 pisze:Pokaż po prostu zdjęcie, a nie jakieś przeróby
Może z tym zdjęciem trochę przesadziłem, ale postaram to naprawić :(

PS. Wszystkich przepraszam za to zamieszanie z CI Play. Nie wiedziałem jaka jest sytuacja , ponieważ wcześniej nie interesowałem się tą siecią. Wybaczycie ? :cry:
Wybaczymy i głowa do góry kolego :-).
I dalej możesz wstawiać zdjęcia z cell info Orange, bo po to między innymi jest poświęcony ten temat. Czekamy na następne :-)

Pozdrawiam :smt006

 #534949  autor: joxar1
 14 lut 2012, 19:14
FABIANO pisze:I dalej możesz wstawiać zdjęcia z cell info Orange
Jasne ;) Nie zniechęcaj się moją uwagą, po prostu raziło mnie to w oczy.

 #535012  autor: slawnokia
 15 lut 2012, 01:20
U mnie nie wyświetla żadnego zdjęcia w poście seba133

Wy też tak macie ?
  • Strona 8 z 12
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12