DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
 #1159843  autor: KC-KARLOS
 03 lis 2023, 20:31
DEVI_UI: pięknie :)
Na jaką zmieniłeś taryfę?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1159844  autor: DEVI_UI
 03 lis 2023, 20:36
PNK 2.1, nowsza, ale jestem bezpieczny, że nagle mnie nie emigrują wyłączając starsze. W dodatku zmieniłem przez apkę, bo zupełnie nie miałem czasu na bawienie się w USSD, a szybki net był potrzebny. Sytuacja podbramkowa :)
 #1159845  autor: KC-KARLOS
 03 lis 2023, 20:52
DEVI_UI: pamiętaj o krótkiej ważności konta po migracji (14 dni), no i w zamian za doładowanie wpada trochę GB. Jest tam Stan Darmowy (włączysz go przy minimalnym stanie 0,01), darmowy lejek 32 kbps poza pakietami i dostęp do RK Orange.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1159847  autor: DEVI_UI
 03 lis 2023, 21:44
Jak chodzi o ważność konta to pokazuje do 4 grudnia. Wcześniej było do 1 grudnia, więc może coś pozmieniali?
Warto wiedzieć, dzięki za te informacje!
 #1159850  autor: KC-KARLOS
 03 lis 2023, 22:29
DEVI_UI: jeśli będziesz mieć aktywne pakiety cykliczne odnawialne, przy zapewnieniu kasy na koncie, to ważność będzie się przedłużać, abyś mógł z pakietu korzystać. Najważniejsze, że nie masz już starodawnych ograniczeń.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1159851  autor: DEVI_UI
 03 lis 2023, 22:33
No tak, przecież aktywowałem od razu pakiet L, który tę ważność przedłużył. Jak najbardziej logiczne, zagapiłem się.
Swoją drogą ciekawi mnie czemu przy przenoszeniu numeru nikt tego nie analizuje? Konsultanta za biurkiem nie obchodzi to, że taryfa ma ograniczenia. Co więcej, to nikt nie był na tyle kompetentny, żeby na czacie zapytać o posiadaną taryfę/ nawet poinformować, jaką taryfę klient posiada i skąd ograniczenie prędkości. Ale to jeszcze trzeba wiedzieć i wychodzić poza szablonowy schemat działania.