DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 3 z 98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 98

 #140584  autor: Irek
 10 sty 2007, 15:40

"And one more thing..."

 #140691  autor: zik
 11 sty 2007, 09:04
Pawrzes pisze: I jeszcze jest planowany: Zaklady Azotowe im.Mościckiego - Budynek F-61 Wydziału Kwasu Stężonego :)
Ten już działa , sprawdziłem organoleptycznie :) Cell info "Azoty" , "Kwiatkowskiego" trzecie nie wiem, na przemian z "Tarnow"
 #150009  autor: Gadulski
 04 lut 2007, 22:05
Do ziku: mieszkam we Wrocławiu ale byłem nieopodal Ślęży koło Wrocławia (a pytałeś co jest napisane w okolicach np. gór) więc w Erze jest napisane: Sleza 718m n.p.m-Sulistowiczki, a pod Warszawą widziałem kiedyś jak była napisana nazwa hurtowni "MAXIMUS" oczywiście w Erze i to dużą czcionką ;) Mam prośbę: czy ktoś może opublikować wykaz btsów wraz z cell info sieci Era we Wrocławiu i okolicach?? Pozdrawiam.

Obrazek

 #150056  autor: Pawrzes
 05 lut 2007, 00:44
Sleza 718m n.p.m-Sulistowiczki
:o Świetnie dokładna nazwa - brawo Era! :D
Mam prośbę: czy ktoś może opublikować wykaz btsów wraz z cell info sieci Era we Wrocławiu i okolicach??
Niewiem czy ktos taki się znajdzie... Jedynie wykaz BTSów jest na stronie www.btsearch.pl ale nie wszystkich...

Pozdrawiam

 #150355  autor: tymis
 05 lut 2007, 20:26
Pawrzes pisze:wykaz BTSów jest na stronie www.btsearch.pl
Chyba chodzi o stronę www.btsearch.org

Każda sieć ma plusy i minusy, chodzi o to, żeby te plusy nie przesłoniły minusów...

 #150381  autor: Irek
 05 lut 2007, 21:36
I jeden i drugi adres jest poprawny.

"And one more thing..."

 #150382  autor: zik
 05 lut 2007, 21:42
Ciekawe czy zatem na np. Kasprowym cell info to "Kasprowy Wierch 1985m n.p.m. - Tatry" ?
Był ktoś z komórką Ery w Tatrach?

PS. W Erze "Sleza 718m n.p.m-Sulistowiczki"
W Oranż "SOBOTKA"
W Plusie "Dolnoslaskie" :)
 #150824  autor: Gadulski
 06 lut 2007, 23:23
Nie ma czegoś takiego w Plusie jak "Dolnoslaskie" jest forma "Dolny Slask". Forma ta wystepuje również w Erze :D
O Orange wiem niewiele, bo w ogóle mi się nie podoba cell info w tej sieci... Brak pomysłu na cell info i duża czcionka to główne wady Orange...
Ktoś jeszcze może przytoczyć ciekawe nazwy z Ery???
A może wystosować jakieś pismo z pomysłem na cell info do Orange??? Co Wy na to?? Macie jakiś pomysł?? Może jak będzie nas więcej to coś wskóramy ;) A wiemy, że w Orange cell info najbardziej kuleje... Pomożecie?? :lol: Pozdrawiam gorąco. 8)

Obrazek

 #150867  autor: Pawrzes
 07 lut 2007, 00:17
Gadulski pisze:Ktoś jeszcze może przytoczyć ciekawe nazwy z Ery???
droga nr 1 ; Niecka Wloszczowska
Kalwaria Zebrzydowska-Brody/E462 ; Malopolska
Ostatni Grosz ; Czestochowa
Skocznia ; Zakopane
Barwinek-przejscie graniczne ; Beskid Niski

Wewnątrz siedziby PTC w Al.Jerozolimskich 181 w Warszawie widziałem:

OOP Era ; Warszawa (skrót od Ochota Office Park)
i
.Showroom ; Warszawa
Gadulski pisze:A może wystosować jakieś pismo z pomysłem na cell info do Orange??? Co Wy na to?? Macie jakiś pomysł?? Może jak będzie nas więcej to coś wskóramy A wiemy, że w Orange cell info najbardziej kuleje... Pomożecie??
Już wiele osób pytało o to tą sieć i zawsze jest stardardowa odpowiedź że nic nie planują i jest dobrze tak jak jest. A to pewnie dlatego że nazwy ulic w miastach można zobaczyć w płatnej usłudze "co?gdzie?ktorędy?" oraz "Gdzie jesteście" ale po jej przetestowaniu w Łomiankach otrzymałem lokalizację "Znajdujesz się w okolicy: WARSZAWA" a w Mrągowie "Znajdujesz sie w okolicy: MRAGOWO w poblizu miasta OLSZTYN" a w Muszynie-Zdrój "Znajdujesz sie w okolicy: MUSZYNA w poblizu miasta NOWY SACZ" :|

[ Dodano: 2007-02-07, 00:33 ]
Nad jeziorem Zegrzyńskim niedaleko stolicy w naszych sieciach zobaczymy:

Orange: NIEPORET , SEROCK , WIELISZEW
Plus: Nad Zegrzem , Mazowieckie
Era: Jez.Zegrzynskie ; Mazowsze , Zegrze ; Mazowieckie (taki "Plusowy" wyjątek w Erze ;) ) , Zegrze Polnocne ; Mazowsze , Zegrze Poludniowe ; Mazowsze

Pozdrawiam

 #151190  autor: zik
 07 lut 2007, 21:28
z tym Plusem to sie nie zgodzę, ma najgorsze cell info
za stroną http://www.ufo2001.g6.pl/index4.html

...Po moim artykule część lokalizacji doczekała się poprawy CI lub została ona wreszcie zrobiona. Niestety jadąc ostatnio przez Polskę z przerażeniem odkryłem że problem z CI jest globalny w Plusie. Przejechałem 9 województw i po raporcie z CI stwierdziłem że w około 50% BTSów w ogóle nie ma CI (i to w wielu dużych miastach np.: Poznaniu), w 30% jest prawidłowa a w pozostałych 20% jest beznadziejne CI w stylu: Wielkopolska, Mazowsze, Malopolska czyli informacje nic nie mówiące. Może Plusowi byłoby łatwiej na każdym nadajniku uaktywnić CI np.: Polska a może Europa. Chyba to by nam , użytkownikom wystarczyło...



a co do Ery. Poprosiłem ich o zmianę cell info miejscowości koło Tarnowa, bo wyświetlało niezbyt dokałdnie ".Ladna", a teraz po zmianie jest ".Skrzyszow, Ladna" bo zasięg z G. Św. Marcina "świeci" i na Skrzyszów i na Ładną. ERA to se umie to cell info mieć najlepsze :)
PS. Cell info zmienili kilka dni temu ale jednak kropkę dali przed nazwą miejscowości.

 #151594  autor: Pawrzes
 08 lut 2007, 23:57
Wczoraj otwarto w Warszawie Centrum Handlowo-Rozrywkowe "Złote Tarasy" i Era, Plus, Orange mają w min pikokomórki (Era ma też z nich UMTS) które emitują nazwy:

Era: Zlote Tarasy ; Warszawa
Plus: Zlote Tarasy
Orange: ZLOTE TARASY

Pozdrawiam

 #151725  autor: D@rio
 09 lut 2007, 14:45
Pawrzes pisze:Wczoraj otwarto w Warszawie Centrum Handlowo-Rozrywkowe "Złote Tarasy" i Era, Plus, Orange mają w min pikokomórki (Era ma też z nich UMTS) które emitują nazwy:

Era: Zlote Tarasy ; Warszawa
Plus: Zlote Tarasy
Orange: ZLOTE TARASY
fajnie tam jest? Co tam mają ciekawego?

Obrazek

 #151818  autor: Kaczy
 09 lut 2007, 19:05
Rzekomo to największe Centrum Handlowe w Polsce. Większa niż Arkadia. :|

...::: Made for loneliness :::...

 #151879  autor: zik
 09 lut 2007, 22:54
Ja byłem wczoraj w Galerii Krakowskiej. Cell info w Erze normalne "Dworzec" i nazwy okolicznych ulic.

 #151891  autor: MarcinK
 10 lut 2007, 00:04
Panowie, koniec offtopa, to nie temat o centrach handlowych :wink:

 #155770  autor: Szalony
 22 lut 2007, 08:37
Odnosnie Ery to u siebie ostatnio mi wyllaczyla Era cell info :? od kilku dni mam pusty wyswietlacz :mrgreen: zauwazylem takze ze Era potrafi z jednego bts dawac rozne cell info :!: Np u mnie mam Aleksandrow Lodzki i okolice Lodzi i Beldow i Wysoczyzna Laska :!: :!: :!: Ps. najwieksze centrum handlowe w Pl i jedne z najwiekszych w Europie to co ciekawe jest w Lodzi :D Manufaktura :)

Era Aleksandrow Lodzki - czesc miasta zasieg zenujacy w budynkach byl przez 10lat - http://szalony2007.republika.pl/era.png . Teraz jest tak - http://img163.imageshack.us/img163/5237 ... ot0100.png Wkoncu :) Widac roznice :)

 #155806  autor: D@rio
 22 lut 2007, 11:13
Szalony pisze:Ps. najwieksze centrum handlowe w Pl i jedne z najwiekszych w Europie to co ciekawe jest w Lodzi Manufaktura
warszawska Arkadia jest większa, a teraz już właściwie są Złote Tarasy największe.

Obrazek

 #155820  autor: Szalony
 22 lut 2007, 12:12
Hmm nie bylem w tych "Zlotych Tarasach" wiec moze :?: Ale bylem w Manufakturze i jest ogromna :-D Tak naprawde chyba tylko osoba ktora byla w tych 2 centrach moze to ocenic . Na www mozna znalesc ze calkowita powierzchnia Manufaktury ma 270tys.m.kw a Zlote Tarasy 225tys.m.kw :wink:

Era Aleksandrow Lodzki - czesc miasta zasieg zenujacy w budynkach byl przez 10lat - http://szalony2007.republika.pl/era.png . Teraz jest tak - http://img163.imageshack.us/img163/5237 ... ot0100.png Wkoncu :) Widac roznice :)

 #155843  autor: D@rio
 22 lut 2007, 13:25
dobra, nie róbmy offtop'a choć na ten temat to chyba Pawrzes będzie wiedział najlepiej jak to jest :-D

Obrazek

 #156060  autor: Pawrzes
 22 lut 2007, 23:02
Szalony pisze:Odnosnie Ery to u siebie ostatnio mi wyllaczyla Era cell info od kilku dni mam pusty wyswietlacz zauwazylem takze ze Era potrafi z jednego bts dawac rozne cell info Np u mnie mam Aleksandrow Lodzki i okolice Lodzi i Beldow i Wysoczyzna Laska
Późno to odkryłeś :( tak jest na 99% BTSów - 2 nazwy naprzemian.
Szalony pisze:Na www mozna znalesc ze calkowita powierzchnia Manufaktury ma 270tys.m.kw a Zlote Tarasy 225tys. m kwadratowych
Arkadia ma za to powieszchnię 288 tys. m kwadratowych...

Złote Tarasy są największym CH w centrum Warszawy ale nie największe w mieście i Kraju bo mają powierzchnię 225 tysięcy m², z czego 65 tysięcy m² zajmie Multikino (narazie nieczynne) a 55 tysięcy m² biura.
Koniec OT.

[ Dodano: 2007-02-22, 23:03 ]
D@rio pisze:to chyba Pawrzes będzie wiedział najlepiej jak to jest
:-D

Pozdrawiam
  • Strona 3 z 98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 98