DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #993929  autor: marcinkol
 17 maja 2018, 10:25
Mam jeszcze ponad rok ważną umowę na Orange Love, pakiet zawiera internet stacjonarny, telewizję, telefon stacjonarny i telefon komórkowy za 89 zł miesięcznie.

Ostatnio wpadł mi dodatkowy numer, któremu kończy się abonament w Orange, ale przechodzi na kartę, jest na inną osobę i chciałbym przestawić go na siebie.

W tej sprawie byłem z właścicielem numeru miesiąc temu w salonie Orange i sprzedawca póki co złożył dyspozycję przeniesienia numeru do oferty na kartę Orange Yes i powiedział, żebym przyszedł za miesiąc (czyli na dniach) do salonu z właścicielem numeru, wtedy numer przeniesie na mnie i wrzuci do mojego Orange Love. Trochę przy tym cwaniakował, za dużo nie chciał mówić, powiedział, że wszystko wyjaśni przy następnej wizycie.

To ja mam takie pytania.

Czy mogę dorzucić ten numer do obowiązującego już pakietu Orange Love? Jeśli tak to na jaki okres obowiązywała mnie umowa? Do końca tego co mam obecnie, czy z momenem dodania nowego numeru przedłużyłaby się na dwa lata? Czy na nowy numer byłaby jakaś osobna umowa?

Dodatkowo jak to wyglądałoby z kosztami? Obecne 89 zł plus 19 zł? Mogę tego dokonać telefonicznie? Bo sprzedawca w salonie Orange tak mnie zakręcił, że przyjdę tego i tego dnia, podpiszemy i będzie cacy, ale nic konkretnego mi nie powiedział oprócz tego, że zapłacę jeszcze opłatę aktywacyjną za ten nowo dodany numer. Może telefonicznie dałoby się coś zejść z jakichś opłat i sprawę da się załatwić na jakichś jeszcze korzystniejszych warunkach czy nie ma różnicy czy ja to zrobię w salonie albo przez telefon z konsultantem?
 #993935  autor: harys
 17 maja 2018, 11:04
Do lova normalnie będziesz mógł dołożyć, ale okresy umów oczywiście się rozjadą bo ta nowa będzie na 24msc.
Trochę z tyłka strony to zrobiliście. Wystarczyło te abo od razu przenieść na Ciebie( 20zl-tydzien czekania) i od razu albo przedluzyc w salonie już w lovie, albo najlepiej zadzwonić do duk żeby Ci dali taniej i tam przedluzyc Identyczną sytuację zrobiłem z żoną. Płaci 9,99 39,99-20 love i -10 DUK
 #993953  autor: marcinkol
 17 maja 2018, 12:24
Dzieki za odpowiedź.
Widze, że od d@@y strony ale tak mnie pokierował sprzedawca w Orange...

Trochę jednej kwestii nie rozumiem. Umowy się rozjadą, ok. Ale co w przypadku kiedy, np. stwierdzę, że nie chcę przedłużać Orange Love za rok? Co dzieje się z tym dodanym numerem, którego będzie obowiązywać jeszcze roczna umowa? Przechodzi na jakiś abonament w droższej cenie? Jak to wygląda?

Bo druga opcja jest taka żeby przedłużyć abonament na ten numer i na osobę która go posiada, ale chyba nie są w stanie wyrównać na 19 zł oferty na pojedynczy numer (abonament od 15 lat, aktualnie wszystko no limit i 5GB za 29 zł na miesiąc, to też daną osobę interesuje).
 #993987  autor: harys
 17 maja 2018, 14:34
To będą dwie odrębne umowy. Z tytułu posiadania love na ten nowy numer dostaniesz rabat 20zl, po ewentualnym końcu lova więc na tym dodatkowym numerze wzrośnie Ci abo o 20zl.
 #994009  autor: perdos1
 17 maja 2018, 15:47
Czy numer przeszedł już na kartę? Jeśli nie to rób jak najszybciej cesję na siebie o dzwoń do duk. Bez problemów powinieneś dostać rabat 20% i 3 miesiące gratis, co przy posiadaniu love przełoży się na opłatę w wysokości 9,99 za full no limit+10GB.