DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #990899  autor: piotras
 27 kwie 2018, 09:10
Posiadam taryfę JUNIOR BOX RODZINA M, czyli 3 numery w taryfie głosowej + jedna karta do internetu. Z końcem trwania umowy dwa numery chcę przenieść do orange, jeden numer zostawić w play na kartę, karty do internetu nie będe potrzebował.

Jak to załatwić? Dyspozycję przeniesienia dwóch numerów załatwiam w orange, wysyłam do play pismo o rozwiązanie umowy na numerze internetowym + dyspozycja przeniesienia ostatniego numeru na kartę?

Extra pytanie: czy ten jeden numer co ma spaść na kartę można jednak zostawić w abonamencie pełen no limit 25zł/msc?

Pozdro
 #990902  autor: tytoos
 27 kwie 2018, 09:42
Nie komplikuj. Rozwiąż umowę, numery automatycznie przejdą do oferty na kartę (na wszelki wypadek złóż taką dyspozycję w piśmie) i wtedy działaj. IMHO :)
 #990923  autor: piotras
 27 kwie 2018, 13:42
Dwa numery będę przenosił do nju jako podstawowy+dodatkowy więc muszę to ogarnąć jeszcze przed końcem umowy. To nie jest komplikacja więc pytanie aktualne.
 #990927  autor: krecik6667
 27 kwie 2018, 14:23
Jeżeli chcesz uniknąć opłat to pamiętaj, aby rozwiązanie umowy wszystkich numerów nastąpiło tego samego dnia. Zebyś nie mial sytuacji, ze karta internetowa sie rozwiaze w czerwcu, a numeru w lipcu czy maju. Musi byc tego samego dnia wszystko
 #990979  autor: gepard
 27 kwie 2018, 23:39
Nie wiem czy u Ciebie tak jest, ale pamiętaj o karcie do netu. ona przeważnie spina umowę i ludzie wypowiadali numery głosowe i zapominali o karcie do netu, play nie przypomina. Później numery na kartę czy w innej sieci, a abonament dalej płacisz w tej kwocie co zawsze, bo karta internetowa jest główna.
Na forum Play nie raz były wątki o tym, rozżaleni klienci.. płacz i zgrzytanie zębami :)