DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #989273  autor: Remington
 17 kwie 2018, 08:37
No właśnie, złe naliczanie rabatów (sam to miałem w abo Plusa). Albo problemy z wakacjami, na które ktoś tu się skarżył.
Patryk7588 pisze:Videostreaming już dawno ogarnięty,
Bez zmian w cenniku nie można mieć pewności, że zaraz coś się nie odmieni. Pamiętaj, że reklamacje wtedy odrzucali, a cennik wcale się nie zmienił.

Poza tym absolutne zacofanie względem ofert abo konkurencji (oczywiście wiem, że w prepaidzie nie ma tych usług, ale cennik Plusa/Plusha abo utrzymuje w tej kwestii zasady rodem z lat 90.):
- przekierowania płatne wg osobnych stawek
- zaporowa cena na zakazy połączeń
 #990203  autor: PABLOTECH
 23 kwie 2018, 09:26
Большое спасибо wszystkim za dobre rady. Prawdopodobnie przejdziemy osobno z numerami do Plusha na kartę wykorzystując piąte doładowanie gratis. W ramach uściślenia:

1) JA przechodząc z Plus NK do Plush NK nie dostaję żadnego numeru tymczasowego ? Nie otrzymuję nowej karty sim ? To zwykła zmiana taryfy za pomocą kodu *147*23# Jednorazowy koszt 5 zł ??

2) ŻONA przechodząc z Orange abonament do Plush NK nie dostaje żadnego numeru tymczasowego ? Ale za to otrzymuje nową kartę sim która staje się aktywna w momencie fizycznego przeniesienia numeru do Plush NK ??.
Dobrze rozumiem, że żona będzie mogła ( w przeciwieństwie do mnie) skorzystać z " 12,50 ZŁ
PRZEZ 3 MIESIĄCE, POTEM 25 ZŁ/30 DNI ".

No i doradźcie proszę które kody warto ( a nawet trzeba ) załadować przed pierwszym doładowaniem konta ?

z góry dziękuję :salute:
 #990207  autor: Remington
 23 kwie 2018, 09:49
ad. 1. i 2. Dokładnie tak jak napisałeś.

Proponuję kody:
na RWK *136*11*10#
START na 8844 (5. doładowanie gratis, poczekaj na sms potwierdzający)
MYJNIA na 80150 (i poczekaj na sms potwierdzający, potem doładowanie 20 zł)
oraz co Ci się podoba z http://www.plushbezlimitu.pl/na-karte/krotkie-kody

Prośba o usunięcie obrazka z podpisu.
 #990384  autor: PABLOTECH
 24 kwie 2018, 13:15
MYJNIA na 80150 (i poczekaj na sms potwierdzający, potem doładowanie 20 zł)

To pewnie odpada gdyż do Plusha chcę przejść od 1 lipca a promo MYJNIA chyba kończy się w maju ? Poza tym wykorzystałem już to promo będąc aktualnie w Plus NK.

RWK *136*11*10#
START na 8844 (5. doładowanie gratis, poczekaj na sms potwierdzający)


To kody jak rozumiem do wpisania po przejściu na nową taryfę (Plush NK) ale przed pierwszym ( z 4 ) zasileń konta ? Może jeszcze jakieś kody przed zasileniem warto wklepać ?

Teraz pytanie za 100 pkt. Czy mam jakieś urojenia czy do niedawna na stronie https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte widniała taka przejrzysta tabelka z ofertą na kartę jak ta poniższa dot. abonamentu ?

Obrazek

Bo nie mogę znaleźć co aktualnie uzyskuję w Plush NK wklepując *136*11*07# ? Bo rozumiem, że gadanie + sms + mms do bólu ale . . . ile internetu ?? Jest w tym Youtube 10GB za free ??