DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #989013  autor: MajkJaro
 15 kwie 2018, 14:06
Zastanawiam się nad przedłużeniem umowy w Plus GSM. Telefon albo poleci na sprzedaż (jestem użytkownikiem Apple'a i wątpie aby te telefony byy tam w rozsądnych cenach).
Co polecacie za telefon bądź który aktualnie najbardziej opłaca się kupić w abonamencie za około 50 zł/brutto.
Z góry dzięki za pomoc
 #989040  autor: PWojciechowska
 15 kwie 2018, 19:23
MajkJaro pisze:Zastanawiam się nad przedłużeniem umowy w Plus GSM. Telefon albo poleci na sprzedaż (jestem użytkownikiem Apple'a i wątpie aby te telefony byy tam w rozsądnych cenach).
Co polecacie za telefon bądź który aktualnie najbardziej opłaca się kupić w abonamencie za około 50 zł/brutto.
Z góry dzięki za pomoc
Witam. A czy zdajesz sobie sprawę, że w Plus Abo są telefony na raty? Nie wiem, czy opłaca Ci się brać telefon, spłacać go przez 2 lub 3 lata i go sprzedać, zwłaszcza że cena zapewne będzie wyższa, nic cena sprzedaży na wolnym rynku.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 #989049  autor: piotrzet
 15 kwie 2018, 19:50
Jeśli masz kupić telefon w plusie i chcesz go od razu sprzedać to nie będzie tak łatwo. Telefony mają tzw. blokadę IMEI czyli jeśli przestaniesz płacić telefon zostanie zablokowany i nie będzie dało się z nim nic zrobić.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #989065  autor: harys
 15 kwie 2018, 21:14
Nie ma takiego zjawiska jak opłacalny telefon w plusie.
Telefony w cenniku są praktycznie w cenach dużych sieciowek więc nie do sprzedania z zyskiem w sieci. Do tego blokada imei w razie nie spłacania rat. Zgodnie z umową jaką podpiszesz- do momentu spłaty ostatniej raty ten telefon nie jest Twój.
 #989362  autor: marvin
 17 kwie 2018, 19:29
Dlatego ja kupiłem nowego htc u11 za 1699 i abo za 25zł no limits i 8gb średni miesięcznie przy 24 miesiącach wychodzi 95zł z telefonem. Nigdzie takiej oferty nie dostaniesz. Np ten telefon w tmobile w taryfie 80zł na 24 miesiące jest z dopłatą ponad 1600zł i biorąc ten telefon w t mobile jesteś w plecy prawie 1400zł. Już dawno przestało się opłacać brać telefon z sieci. Lepiej brać tanie abo z miesięcznym okresem wypowiedzenia plus telefon z wolnej dystrybucji.
 #990911  autor: anonim576
 27 kwie 2018, 11:52
A ja mam jeszcze abo z telefonem 85zł mc ale czekam do końca umowy i tez biore bez telefonu ok 30zl lub prepaid ok . 30 bo bez sensu to przeplacanie za tel u opa.
No o ile ktoś nie liczy itp to wydaje mu sie ze sie oplaca ;)
tel wzialem sobie na raty 20 rat po 80 zl (s8) i sobie place raz 80 raz 200 ;) ,podoba mi sie to :P