DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #986453  autor: marcz123456
 30 mar 2018, 16:56
Szukam jakiejś oferty na najtańsze rozmowy do wszystkich sieci. Sms i net nie są potrzebne. Wychodzi że najtaniej jest w netia mobile, 9,90 zł/mc
Są tam jakieś haczyki? Czy bez problemu przejdzie z Play na kartę?
Netia jak widzę działa na zasięgu Play, czyli rozumiem że podobnie jak na virtualach na prepaidzie, rozmowy i sms z play są do netii bezpłatne?
 #1000427  autor: piotrzet
 24 cze 2018, 14:04
Tylko, że jakość rozmów w A2Mobile też nie jest jakaś specjalna. Jeśli ma dobry zasięg Play ja bym się decydował na Netię jednak.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1000656  autor: JFK2016
 25 cze 2018, 21:14
piotrzet pisze:Tylko, że jakość rozmów w A2Mobile też nie jest jakaś specjalna. Jeśli ma dobry zasięg Play ja bym się decydował na Netię jednak.
Tym wpisem to mnie zabiłeś, dzwonię na nr A2Mobile-żadnych problemów, więcej z służbowego dzwonię na wszelkiej maści wirtualnych opów i nigdzie nie ma problemu, a kilka lat wstecz zdarzały się takowe (bo no-limty w voice są tak oklepane i powszechne, że de facto ruch głosowy znacznie spadł w ciągu kilku ostatnich lat i liczy się praktycznie zasięg sieci), za to rośnie ruch danych.