DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #982739  autor: sadam
 11 mar 2018, 11:20
Witam,
W przyszłym miesiącu kończy mi się abonament w TM na osobę fizyczną (3 numery). Chciałbym je przenieść na abonament firmowy + dobrać 1 dodatkowy numer.
Czy możecie mi polecić sieć, w której można otrzymać internet bez limitu (lub po prostu największą ilość GB + fajny transfer).
Czy mając 4 nr mogę wziąć dodatkową kartę (najlepiej 2 karty) na sam internet w biurze?
 #982761  autor: piotrzet
 11 mar 2018, 12:17
Internet bez limitu na ten moment ma tylko T-Mobile jeśli mówimy o samej ofercie internetu w przypadku ofert głosowych żadna sieć nie oferuje prawdziwego nolimitu. Wydaje mi się że najlepiej kontaktować się z przedstawicielami biznesowymi sieci może coś więcej dostaniesz niż na stronie.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #982773  autor: Nikita_Bennet
 11 mar 2018, 13:14
W play jest Perfect Box dla przenoszących numer ale ta karta do neta tylko chyba na btsach play będzie działać. Musiałbyś poczytać stare tematy gdzie o to pytałem. Można dobrać tam kilka numerów voice.
Ogólnie ja zrobiłem sobie tak w play, że oba nr są z taryf indywidualnych a konto zmieniłem na "DG" i fakturki będą na DG z taryfami dla indywidualnych. Biznesowo nic nie ma lepiej w play.
Zresztą powiedziała mi to samo kierowniczka punktu play gdzie ostatnio brałem dwa startery rbm7 (100GB w LTE) a zna oferty dostępne innymi kanałami niż punkt play.

Jeżeli masz dobry zasięg wszystkich sieci to rozejrzyj się za operatorami wirtualnymi - tam są fajne promocje (tylko trochę kodami trzeba się pobawić). Sam żebym miał dobry zasięg jednej z sieci to bym w niej siedział a nie w play (ratuje mnie tmobile i plus). Poza tym zestarzałem się chyba bo wolę jedną fakturę za dwa numery i pobranie z rachunku.
 #982980  autor: damdol5
 12 mar 2018, 13:36
sadam pisze:Witam,
W przyszłym miesiącu kończy mi się abonament w TM na osobę fizyczną (3 numery). Chciałbym je przenieść na abonament firmowy + dobrać 1 dodatkowy numer.
Czy możecie mi polecić sieć, w której można otrzymać internet bez limitu (lub po prostu największą ilość GB + fajny transfer).
Czy mając 4 nr mogę wziąć dodatkową kartę (najlepiej 2 karty) na sam internet w biurze?
W Play w ofercie biznesowej można mieć do 60 GB na pełnej prędkości a potem do 1 MB/s w danym okresie rozliczeniowym jeśli chodzi o numer komórkowy a także do 600 GB na pełnej prędkości a potem do 1 MB/s w danym okresie rozliczeniowym jeśli chodzi o kartę do Internetu.

Po więcej szczegółów zapraszam na priv :)
 #982992  autor: mikkel
 12 mar 2018, 16:31
Mam w pleju box w którym niby nolimit = 100GB a potem lejek. Wziąłem ze względu na router ale szczerze żałuję że jednak na allegro go nie kupiłem bo plej super ultra 10G LTE działa gorzej niż zwykłe 3G w W3.