DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #976469  autor: calcio23
 07 lut 2018, 18:22
Aktualnie mam 4 numery w plusie za które płacę średnio 76 zł miesięcznie ( no limit + 30 gb internetu ) chciałbym przenieść te 4 numery do innej sieci + przydałaby się dodatkowa karta do internetu - dostałem ofertę z Play 4 numery no limit wychodzi średnio 101 zł brutto miesięcznie, ktoś coś poradzi ? może Orange albo T Mobile ?
 #976600  autor: mariananna
 08 lut 2018, 19:50
Chyba taniej niz w Pleju się nie da - tyle że warto pamiętać, że internet Peja działa normalnie tylko w zasięgu Pleja i warto dopytać czy nolimit dotyczy tylko LTE i czy po przekroczeniu 100/200 GB nie zwalnia...
 #976647  autor: Morvius
 09 lut 2018, 08:52
Pełna prędkość na karcie DATA jest do 100GB później zwalnia do 1mb/s. Nie ma znaczenia czy korzystamy z LTE czy innych transmisji w momencie korzystania.

Klasyczny obserwator wątku.
 #976705  autor: damdol5
 09 lut 2018, 18:05
Co do Internetu to w ofercie firmowej za 4,99 zł netto możemy zwiększyć prędkość na kolejne 10 GB na danym numerze komórkowym (Maksymalnie 5 razy w danym okresie rozliczeniowym) bądź za 9,99 zł netto na kolejne 100 GB na karcie Internetowej (Maksymalnie 5 razy w danym okresie rozliczeniowym)

Jeśli wspomniana oferta nie jest od doradcy biznesowego to zapraszam do dopełnienia formalności u mnie a zyska Pan dodatkowo opiekuna konta :)
 #976733  autor: bora1410
 09 lut 2018, 21:08
Podłącze się pod temat. Czy w TM jest oferta internet ten mobilny dla domu plus karty sim, na których mamy prawdziwy, nielimitowany internet. Jeśli tak to czy to oferta dla firm czy ofert domowych i jaka by była cena za całość przy powiedzmy trzech numerach dobranych do internetu.
 #976773  autor: calcio23
 10 lut 2018, 09:41
damdol5 - jest od doradcy biznesowego, jeśli ma Pan lepszą ofertę zapraszam ma pw, zastanawiam się jeszcze nad Plushem 80 zł brutto za 4 numery bez limitu + 10 gb internet na czas nie określony który po czasie się zwiększa, no chyba że Plus zaproponuje coś dobrego na przedłużenie umowy ale wątpię.
 #976916  autor: Ruben
 11 lut 2018, 09:11
Najlepiej będzie powysyłać zapytania do doradców biznesowych poszczególnych operatorów.
Nie pamiętam w tej chwili od ilu kart SIM ale Orange proponował 14,50 pln netto za numer (tyle chyba płacisz obecnie w Plusie). Myślę, że zbliżone warunki mogą być u pozostałych operatorów. Play ofertę już znasz.
Podobno Pusha można brać na firmę, co przy 4 numerach da kwotę 20pln brutto za numer czyli porównywalnie do tego, co masz obecnie ale więcej internetu.

Jeżeli jestes zadowolony z obecnego operatora, to może zacznij od poznania oferty utrzymaniowej żeby mieć punkt odniesienia dla innych ofert.