DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #960058  autor: pavesi
 08 lis 2017, 07:18
Witam
Drodzy Państwo proszę o poradę co z tym zrobić
Starszej Pani wziąłem abonament 15 zł rozmowynielimitowane na komórki i stacjonarne
I niby jest super ale co miesiąc przychodzą na fakturze dodatkowe opłaty za smsy ,, których ta Pani nie wysyła .
Jako sms mam połączenie z numerem stacjonarnym - na fakturze mam 4 smsy czas trwania połączenia 4 sekundy plus opłata
Dzwoniłem na infolinję jakiś czas temu Pani poradziła aby w telefonie skasować numer centrum smsy czy jakoś tak to się nazywa i tak zrobiłem dwa miesiące był spokój a dzisiaj znowu jest opłata za smsy.
Ta Pani nie wysyła smsów bo nawet teraz nie może gdyż numer ten wykasowałem - widzę że to jest numer stacjonarny myślę że może poczta się włącza a operator jakoś to traktuje jak sms ..
Reklamować to czy muszę co miesiąc płacić ?
Dodam że teraz jest tylko cztery smsy był taki miesiąc że było kilkanaście każdy sms to 0,50 plus vat .
Będę wdzięczny za podpowiedzi

Nie ma opcji blokady u operatora smsów
 #960072  autor: macc
 08 lis 2017, 09:46
Właśnie dlatego lada dzień uciekam z 2 numerami do a2 bo praktycznie nie ma miesiąca by coś nie zgadzało mi się na fakturze w lajcie. Mam dosyć tego co miesięcznego szczegółowego przeglądania faktury w której co miesiąc coś znajdę. W nju tego nie miałem.

W a2 też masz rozmowy no-limit za 9,90zł i zasięg plusa i a2.
 #960446  autor: Gregrin
 10 lis 2017, 16:59
Remington pisze:Nie ma widać złotego środka gdy chce się mieć skrajnie tanio.
Ale trzeba szukać ;)
O ile a2 to typowa budżetówka to można popatrzeć na "dużą" firmę przynajmniej pod względem księgowania/zarządzania czyli netie. Za 9,90zl maja nolimit kom i stać. Działają na play'u ale do rozmów to raczej nie będzie miało znaczenia. http://mobile.netia.pl/
Później zostają już tylko prepaidy za ~20zl.

A nie jest to jakaś subskrypcja ?? Chociaż wtedy nie byłoby 2 miesięcy spokoju...

Moze napisać reklamacje pełną oburzenia i zażądać zwrotu kosztów i jakiegoś zadośćuczynienia w postaci miesiąca/cy darmowego abonamentu żeby zmobilizować ich do pochylenia się nad problemem ??