DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #961396  autor: Karlos20
 16 lis 2017, 16:41
W tej sytuacji to albo a2mobile (9,90 x2 przy samych rozmowach) ewentualnie 2x po 19,90 przy no-limicie. Razem 39,80.
Jeszcze jest Plush Abo za 40 zł, ale miałem sygnały o źle rozliczanych fakturach. A ofertę też mają ciekawą, bo też no-limit minut/SMS/MMS + 10 GB szybkiego neta (paczka neta wzrasta wraz ze stażem).
Lekko tańsze jest nju, jeśli chodzi o pełny no-limit z netem 10 GB (wzrasta podwójnie po pół roku, 2,5x po roku i 3x po 2 latach), koszty to 38 zł (bazowe 29 zł + 9 zł za dodatkowy numer). Minus: net jest współdzielony na 2 numery, na numer przypadnie średnio 5 GB w pierwszych 6m.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #961488  autor: jahu
 17 lis 2017, 08:00
To ja podbije stawkę w zapytaniu:

A gdyby do tych 2 numerów no limit poszukiwać jeszcze internetu mobilnego który ma służyć w domu jako podstawowe łącze? Pomijając teraz jakość, zakładając minimalną ilość ok. 30 GB/mieś.

Ja mam pomysł taki: Nju + numer dodatkowy + dodatkowa karta z internetem 20GB/mieś. (29+9+19=57PLN). Na starcie 30GB do współdzielenia na telefonach i modemie "domowym" a w usłudze "Im dłużej, tym lepiej" docelowo po 2 latach łącznie 90 GB. (Gdy braknie zawsze można kupić usługę internet mobilny 40GB/mieś. - 29zł/mieś.)

Jakaś sensowna alternatywa koszt/efekt (niekoniecznie wszystko u jednego operatora ale byłoby super)?
 #961570  autor: Karlos20
 17 lis 2017, 14:41
jahu pisze:Ja mam pomysł taki: Nju + numer dodatkowy + dodatkowa karta z internetem 20GB/mieś. (29+9+19=57PLN). Na starcie 30GB do współdzielenia na telefonach i modemie "domowym" a w usłudze "Im dłużej, tym lepiej" docelowo po 2 latach łącznie 90 GB. (Gdy braknie zawsze można kupić usługę internet mobilny 40GB/mieś. - 29zł/mieś.)
To już lepiej zrobić tak:
> 29 zł z kartą główną + 9 zł za nr dodatkowy + 29 zł za 40 GB neta.
> Łącznie 67 zł. 10 GB współdzielone na smartfony. 40 GB na neta domowego. Więcej GB za staż w każdym przypadku.
Należy wspomnieć, że na smartfonach przy przekroczeniu pakietu jest 64 kbps lejka, na necie "domowym" lejek wynosi 1 mbps.
W przypadku dodatkowej karty do oferty głosowej z 20 GB za 19 zł, po przekroczeniu pakietu, na smartfonach lejek do 1 mbps zamiast 64 kbps.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #963183  autor: birkut
 27 lis 2017, 20:27
z tego co mnie poinformowali na infolini nju, muszę mieć u obecnego operatora zarejestrowane dwa numery na siebie, żeby obydwa można było przenosząc zachować.
Teraz pytanie czy szybciej przeniosę swój numer z abo na zonę, czy zony z karty na siebie?
 #963417  autor: Gregrin
 29 lis 2017, 00:25
birkut pisze:Teraz pytanie czy szybciej przeniosę swój numer z abo na zonę, czy zony z karty na siebie?
Pytanie w jakiej sieci są bo chyba nie wszędzie cesja jest darmowa. Karta to jednak większe prawdopodobieństwo ze cesja pójdzie szybciej (nie mam w abo doświadczeń praktycznych ale chyba trzeba sprawdzić czy osoba na którą przepisujemy nie ma długów czy coś, może na umowie są tez raty za telefon i to tez będzie trzeba przepisać itd. itp.) a w abo większe prawdopodobieństwo ze wezmą za to opłatę bo tam za wiele rzeczy lubią brać ;).
 #963469  autor: antekwars
 29 lis 2017, 12:29
Możesz w a2 mobile wziąć 2 numery na kartę tak jak wyżej pisali za 19,19 od sztuki ( lub plush abo w duzecie za 20 zł od sztuki rabat jest 5 zł na każdy numer czyli abonament 40 zł) plus kartę aero2 i tam jest pakiet na kartę 30 giga za 30 zł. czyli sumarycznie 70 zł
 #963470  autor: antekwars
 29 lis 2017, 12:35
Jest także wersja w lajt mobile na karte pakiety no limit po 19 zl lub abonament strzałw dziesiątkę umowa na rok od sztuki plus internet na abonament za 30 zł 30 giga na czas nieokreślony