DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #947547  autor: shevchenko1987
 27 sie 2017, 20:00
Mam pytanie, czy w ramach nowej oferty Orange Love 3w1 - Internet LTE 4G dla domu, TV, telefon...

1) Zamiast pakietu telewizyjnego "Optymalny" można zamówić pakiet "Bogaty" (z uwagi na ELEVENy) + Canal+Select + Pakiet Polsatu? Jaka byłaby cena?

2) Czy konieczne jest dobieranie sprzętu chodzi konkretnie o router do internetu LTE? Gdyż mam swój i nie jest mi potrzebny inny oraz dodatkowe opłaty za raty. Wiadomo natomiast, że przed ich dekoderem tv nie ucieknę, ale za to nie opłat, więc ok.

iPhone 15 Pro | MacBook Pro 14" 2023 | Apple Watch Ultra 2 | Apple TV 4K 2021
 #947550  autor: maker3
 27 sie 2017, 20:35
Na 100% w wersji satelitarnej nie da się włączyć pakietu z Polsatami.
Co do pakietu Bogatego, to na forum Orange ktoś kiedyś pisał, że konsultant mu włączył ten pakiet, ale raczej to był wypadek przy pracy.
W wersji satelitarnej Eleven można uzyskać dokupując pakiety nc+, ale to drogi interes i słabo udokumentowany.

Nie interesowałem się tą ofertą, ale doświadczenie mówi mi, że router LTE jest udostępniany, żadnych rat ani opłat za niego nie będzie, ponieważ jest konieczny do rozruchu dekodera. Wziąć go musisz, ale możesz schować do szuflady.
Dekoder zadziała z każdym routerem, który ma bramę 192.168.1.1
 #947551  autor: shevchenko1987
 27 sie 2017, 20:38
Kurcze, a myślałem, że Orange TV załatwi sprawę połączenia platformy nc+ i Polsatu, gdyż oglądam dużo sportu. Dzięki za info!

iPhone 15 Pro | MacBook Pro 14" 2023 | Apple Watch Ultra 2 | Apple TV 4K 2021
 #947558  autor: maker3
 27 sie 2017, 20:58
Wg tej rozpiski w wersji satelitarnej istnieje pakiet opcjonalny Eleven, nie ma za to żadnego śladu po Bogatym i Maksymalnym, a Polsatów Sport nie ma nawet na liście.
http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 968538.pdf

To już w salonie musiałbyś się spytać czy do pakietu Optymalnego można z domówić sam Eleven od nc+.