DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #946807  autor: LFC93
 23 sie 2017, 13:00
Szukam oferty z dużym pakietem danych na Unię Europejską oraz telefonem, niezależnie czy za jednorazową opłatą czy na raty. Jednak patrząc wstępnie na ofertę, nic ciekawego nie znalazłem. Cena nie gra roli, jednak nie mam zamiaru przepłacać. Głównie zależy mi na dużym pakiecie danych w Unii Europejskiej, ale operatorzy wycofali jak dobrze widzę pakiety europejskie.
 #946808  autor: Karlos20
 23 sie 2017, 13:07
LFC93 pisze:ale operatorzy wycofali jak dobrze widzę pakiety europejskie.
Wycofali, bo część krajowego pakietu danych masz do wykorzystania w UE. Przelicznik jest prosty: każde wydane 5 zł to 250 MB. Im wyższy abonament tym więcej neta w UE dostaniesz.
Nie podałeś konkretnych danych odnośnie preferowanej sieci, telefonu itp. Więc trudno coś dobrać na ślepo.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #946870  autor: adziu82
 23 sie 2017, 20:45
Napisz również jak długo jesteś za granicą.
Ważne do FUP-a, bo co z tego, że weźmiesz abo za 150 zł i dostaniesz 7.5 GB jak po około 3 miesiącach będziesz i tak za to już płacił tak od 4 gr.
Wg mnie najlepsza opcja Orange albo Play. Testuję teraz Orange, co weekend jestem w domu.
Kiedy wracam to po prostu robię wykorzystanie wszystkiego co użyłem, większe jak w roamingu.
Zobaczymy za 2-3 miesiące. Wg regulaminu, nie powinienem się załapać na FUP-a.
A licząc 4 ich miesiące, to tak 55% jestem w roamingu a 46% w kraju, więc z tym łapie się na FUP-a.

RawStyle
 #946952  autor: adziu82
 24 sie 2017, 09:44
Więc jeżeli praktycznie Cię nie będzie w kraju, to po co Tobie oferta na którą nie będziesz żałował kasy, gdzie przy czwartym miesiącu dostaniesz wiadomość od operatora, dlaczego jest tak a nie inaczej.
I zaczniesz już mniej więcej od tego momentu płacić za wszystko normalną roamingową stawkę.
Do momentu, aż nie poprawisz tego, a Ty raczej tego nie poprawisz.
Więc abonament za 100 zł, to dla Ciebie wyrzucenie kasy w błoto.
Ja jestem za granicą 4-5 dni i wracam do domu na 2-3 dni, do tego około 50 dni urlopów płatnych i jeżeli potrzebuję to mogę dobrać bezpłatne, więc ja jestem w miarę często, do domu mam 2,5 godzinki drogi.
Lepiej coś wziąć na miejscu, jeżeli potrzebujesz dużo neta.
Gdzie przesiadujesz?

RawStyle