DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #946178  autor: Karlos20
 20 sie 2017, 12:45
Przypomnę, im wyższa kwota zobowiązania, tym więcej neta będzie w UE, to się tyczy każdej oferty w każdej sieci.
Powtórzę: 39 zł + 9 zł za drugi numer w nju to 2 GB neta w UE, w tym 20 GB współdzielone w kraju. Poszukaj info czy można dokupowywać pakiety netowe w UE, a mi się wydaje, że można.
Play to 80 zł i również 20 GB w kraju, ale 2x więcej GB współdzielonych na 2 numery (bo droższe abo) + dodatki. Szkoda, że to nie oferta z telefonem, bo byłby rabat do 6m na abo (przeniesienie numeru) + 10 zł taniej na całą umowę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #946183  autor: piotrzet
 20 sie 2017, 12:58
Roaming w play działa najgorzej niestety ale taka prawda. Co do Nju i T-Mobile po mimo mniejszych pakietów będą lepiej działać

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #946192  autor: Michu
 20 sie 2017, 13:24
Karlos20 pisze:Przypomnę, im wyższa kwota zobowiązania, tym więcej neta będzie w UE, to się tyczy każdej oferty w każdej sieci.
Powtórzę: 39 zł + 9 zł za drugi numer w nju to 2 GB neta w UE, w tym 20 GB współdzielone w kraju. Poszukaj info czy można dokupowywać pakiety netowe w UE, a mi się wydaje, że można.
To jest dla mnie jasne. Ale tak jak zawsze powtarzam, wszystko rozchodzi się o sposób przydzielania neta. W nju to będzie max 2GB per osoba, a w Play 4GB wspólnie. A o to chodzi najbardziej.
W Nju nie ma dodatkowych pakietów na internet UE. Sprawdzałem.
piotrzet pisze:Roaming w play działa najgorzej niestety ale taka prawda. Co do Nju i T-Mobile po mimo mniejszych pakietów będą lepiej działać
Będę musiał pokombinować. Trochę boję się wpakować do Play na 2 lata ze słabo działającym netem.