DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #945479  autor: biala1991
 16 sie 2017, 20:23
W umowie mam zapisaną fakturę na maila ale jej nie dostałam (dlaczego mnie to nie dziwi :) ) Co ciekawe, na koncie w zakładce Płatności nie ma nawet takiej pozycji jak Faktura na maila, nie można jej więc aktywować.
Na koncie innego abo jest ta pozycja ze statusem Aktywna a przy niej możliwość dezaktywacji. Widać też adres mail z możliwością zmiany. Dlaczego nowe abo jest wykastrowane z pozycji Faktura na maila?
Rozumiałabym gdyby pokazywała się jako nieaktywna, ale z jakiego powodu ta usługa wcale się nie pokazuje?
 #945591  autor: Karlos20
 17 sie 2017, 11:18
Złóż reklamację, operator ma obowiązek dostarczyć fakturę za usługi, w innym wypadku musi udostępnić nr rachunku bankowego do wpłat. Obowiązek informacyjny i rozliczenie usług używanych przez Ciebie należy do T-Mobile.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #945669  autor: RafRafRaf
 17 sie 2017, 15:12
Ostatnio są jakieś problemy z dostarczaniem e-mail z fakturami. Już drugi okres rozliczeniowy i na trzy przyszła tylko jedna. Musiałem sam sobie pdf z konta wydrukować. Jakieś jaja, nie wspomnę o błędach w bilingu.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 #945719  autor: biala1991
 17 sie 2017, 18:08
@Karlos
Reklamować oczywiście mogę tylko wygląda na to, że problem jest cykliczny i co miesiąc trzeba będzie pamiętać, żeby upomnieć się o fakturę, której to nie ja powinnam pilnować tylko operator, bo to do niego należy obciążenie klienta


@RafRafRaf
a jak to u Ciebie wygląda na koncie? Faktura na maila pokazuje się jako Aktywna a pomimo tego nie dociera czy samoczynnie przełącza się na Nieaktywną? U mnie nie ma wcale takiej pozycji- Faktura na maila i tego nie rozumiem.
 #945963  autor: RafRafRaf
 18 sie 2017, 22:43
Jest aktywna. Każdego 13. jest nowy okres rozliczeniowy i teraz na dwie faktury przyszła tylko jedna. Czekam jeszcze do 21. na koniec trzeciego okresu rozliczeniowego i jeśli nie przyjdzie to zadzwonię do BOA.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka