DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #939741  autor: nina281
 19 lip 2017, 14:56
Dlaczego ja mam udowadniać cokolwiek? Kto naliczał opłaty, ja? Ja nie mam technicznych możliwości udowodnienia takiego czegoś. Normalna firma powinna anulować w taj sytuacji opłaty. Jednak jak ktoś już tu zauważył, konsument jest bezsilny - lub prawie bezsilny. Pozostaje jeszcze rzecznik praw konsumenta
 #939745  autor: piotrzet
 19 lip 2017, 15:02
Czytając to można nieźle się pośmiać skoro nie było dopilnowane że był operator turecki czy inny niż miał być ewidetnie błąd leży po stronie użytkownika. Po za tym nie ma możliwości aby po zmianie sieci na turecką nie było przerwane połączenie. Kolejnym faktem jest to że jest to tylko 50 zł ktoś kto jedzie za granicę nie powie mi że nie stać go żeby raz zapłacić 50 zł. Ktoś próbuje wyłudzić reklamację chociaż ta mu się nie należy.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #939758  autor: kaspeed
 19 lip 2017, 16:12
Uznaja.za bezzasadne przerabiane w podobnej.sytuacji.Dlatego ja mam wybor.ręczny sieci

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #939800  autor: Remington
 19 lip 2017, 18:37
nina281 pisze:Remingotn, chamskie wypowiedzi i wycieczki osobiste zostaw dla siebie. To zupełnie NIE TWOJA sprawa. Co za cham!
Podpis z wykrzynikiem? Wow! Prawdę napisałem, która zabolała jak widzę :smt005 :smt005 :smt005 :

1. W kwestii biednej emerytki, dla której 50 PLN to duża kwota, po prostu konfabulujesz - takich osób nie stać na zagraniczne wyjazdy i to jest fakt, a jeśli wycieczkę jej zasponsorowałaś, to rozmowę za 50 PLN też jej zasponsoruj, na operatora nie licz.

2. Nie masz racji w sprawie sieci, która "ZAWSZE" była grecka, gdyby była toby nie było połączenia przez Turcję i kropka. Można się pocieszyć, że to Turcja, a nie sieć na promie, na którym po godzinie od wypłynięcia z Gdyni za 1 min. wychodzącą liczą ponad 8 zł, przychodzącą 2,50 zł oraz bodajże 2,50 zł za 50 kB netu.

Skoro za pisanie prawdy wyzywasz od chamów, to sobie wyzywaj :smt004 :smt004 :smt004 :smt004
 #940036  autor: rafmik
 20 lip 2017, 17:51
nina281 pisze: Jestem na 100% pewna, że ZAWSZE była sieć grecka, ZAWSZE.

A tak z ciekawości, na jakiego greckiego operatora na sztywno (ręcznie) ustawiłaś połączenie? :roll:
 #940138  autor: Alkowski
 20 lip 2017, 22:44
Typowa Grażyna telekomunikacji, jak zawsze bez winy ,zły jedynie operator bo chce ją oskubać z ostatnich oszczędności.

Otóż masz pecha Grażyno, bo na początku maja sam byłem na Kosie dokładnie w Kardamenie 5km od tureckiego wybrzeża i kiedy poruszałem się po hotelu mój aparat też zalogował się do tureckiej sieci ( Turk Cell ) i przyszło info z cennikiem jaki obowiązuje w danym kraju i też mi naliczyło kilka zł za korzystanie z neta.

Zoranie Grażyny , a raczej samozaoranie nadaje się na mistrzowie.org hahaha

Co do reklamacji , wiadomo że jest bezzasadna ale jeśli Klient opisze grzecznie sprawę i w ramach przyjaznej polityki firmy poprosi o zrabatowanie to duża szansa, że podejdą przychylnie.