DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #936402  autor: zinisok
 03 lip 2017, 23:43
Czołem!

Właśnie kończy mi się umowa z Play (4 SIMy z czego jeden jako internet stacjonarny - podobno innej możliwości na wiosce nie ma).

W salonie oferują albo standardowe: Formuła UNLIMITED za 140PLN/24mc (4x35PLN) albo niby przypadkowo wykopane w otchłani ofert Formuła RODZINA M za 95PLN/24mc z limitem 30GB.


Nie bardzo mi sie to uśmiecha z racji tychże 24mcy.. nie chce się wiązać na tak długo z operatorem. Czy jest jakaś alternatywa na 12mcy w kwocie mniejszej niż 180pln (tyle wyceniają w Play przy umowie na rok "4x45PLN").

Będę wdzięczny za pomoc...
 #936414  autor: zielony71
 04 lip 2017, 05:28
Jak się nie chcesz wiązać, to szukaj raczej w ofertach na kartę. Abonamenty są z założenia dla tych co się chcą wiązać ;-) Ale jeśli już musi być abonament, to sprawdź ofertę nju. W 20 zł za numer powinieneś się zmieścić bezproblemowo.
 #936426  autor: zinisok
 04 lip 2017, 08:42
@zielony71

Nie widzę problemu z wiązaniem się.. ale na 12 mcy, a nie 24... rynek telekomunikacyjny jest tak dynamiczny, że dziś umowa na dwa lata to trochę porażka (z perspektywy abonenta).
 #936536  autor: RafRafRaf
 04 lip 2017, 16:25
Lub w nju dwa simy z dodatkowym numerem za 9 zł. Wtedy masz trzy numery, a internet z dwu numerów powinien być duuuuuży dla ciebie.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 #936738  autor: Specjalista_Plus
 05 lip 2017, 15:05
zinisok,
- jeśli szukasz korzystnej łączonej oferty abonamentowej, to może Cię zainteresować promocja Duet w Plush ABO, o której wspominał Patryk7588. Uzyskasz w niej zniżkę na abonament za zakup 2 usług i więcej, czyli –
• za 2 numery zapłacisz 40 zł,
• dokupując kolejny masz upust 4,99 zł z VAT /m-c, zatem za 4 numery będziesz płacił 80 zł.

Ta opcja z rabatem na abonament dotyczy tylko planów cenowych - 24,99 zł (z e-fakturą), pod warunkiem zawarcia umowy na ten sam PESEL/NIP. W ramach tej oferty na każdym numerze otrzymasz: no-limit na rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, a także 10 GB transferu, które rosną wraz z Twoim stażem. W dodatku nie wiążesz się umową na konkretną ilość miesięcy (w każdej chwili możesz zrezygnować, zgodnie z okresem wypowiedzenia).