DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #929735  autor: peter221
 06 cze 2017, 10:16
Cześć.
Po kilku latach w Play Fresh z usługą stare zbieraj minuty po wykorzystaniu przedłużanych w nieskończoność bonusowych minut i GB za rejestrację numeru, czas na przejście na abonament bez telefonu. Inni dzwonią do mnie mało, więc bonusowe minuty praktycznie się mi nie nabijają.
Nie mam już głowy do włączania pakietów/doładowywań telefonu/przedłużania rozmów ze znajomymi z no limit tylko po to, żeby nabijać sobie darmowe minuty.
Dzwonię max 100min/miesiąc w tym na stacjonarne, wysyłam ze 100 smsów, najwazniejszy jednak jest internet, myślę, że zadowoliłbym się od 5-7gb w górę, bo lubię korzystać z youtube :D
Raczej nie wchodzi w grę już oferta na kartę. Umowa może być i na 24miesiące, również taryfy biznes.

Proszę o porady.
 #929833  autor: Ruben
 06 cze 2017, 16:05
Plush abonament no limit i 10GB za 25pln, Premium Mobile no limit i 10GB za 24,70pln a jeżeli zależy Ci na roamingu, to nju mobile no limit i 10GB za 29pln lub 39pln ze stacjonarnymi. Wszystkie umowy na czas nieokreślony.

Zdecydowanie odradzam Play ze względu na nieobliczalność tego operatora w kwestii roamingu krajowego jak ostatnie przycięcie do 1,5Mb a poza tym brak też dobrych ofert
 #929838  autor: peter221
 06 cze 2017, 16:40
dziękuję za odpowiedź. Czy w Plush bez problemu będą działać Iphone'y i mają tam karty nanoSim (przepraszam, jeśli pytanie zbyt oczywiste)?
 #929846  autor: Ruben
 06 cze 2017, 17:25
Nie chcę wprowadzać w błąd więc napiszę prawdę, że nie wiem odnośnie współpracy z Iphonami ale nanoSIM mają.
Tutaj jest specjalista od Plusa kolega Patryk7588 i napewno wieczorem zajrzy do tematu i udzieli odpowiedzi ;) Ewentualnie szczegółowe informacje odnośnie Plusa uzyskasz na oficjalnym forum Plusa, gdzie pracownicy udzielą chyba najbardziej aktualnych informacji:
http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=98& ... &start=150
 #929886  autor: habish
 06 cze 2017, 19:58
Oficjalnej autoryzacji Plus nie ma.
Musisz ręcznie wpisać konfigurację MMS.
Przy włączeniu technologii LTE pojawi się jednorazowo info o braku autoryzacji sieci przez Apple, klikasz "włącz" i gotowe.
Dalej wszystko działa bez problemu.