DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #924504  autor: biala1991
 07 maja 2017, 14:10
Na koncie Mój T Mobile mam dwa abonamenty. Nr który był powiązany z kontem jako pierwszy pokazuje się jako nr główny. Co będzie po zmigrowaniu go na kartę? Czy nie stracę dostępu do abo nr 2? (chodzi o logowanie się przy pomocy hasła). Obawiam się sytuacji, że na stare konto nie da się zalogować, bo nr główny przeszedł na kartę, natomiast dla abo nr 2 nie da się założyć nowego konta, bo system będzie go "trzymał" na starym.
Czy rozwiązaniem będzie jeśli usunę z konta migrowane abo nr 1? Abo nr 2 automatycznie stanie się nr głównym na Mój T-M czy wszystko się posypie?
 #943644  autor: biala1991
 06 sie 2017, 15:49
Sama sobie odpowiem :) po usunięciu głównego abo, abo nr 2 jest dostępne na Mój TMobile bez problemu.

Sprawa z nr-em na kartę ma się tak :) założyłam mu osobne konto (na innym mailu). Pożytku z tego żadnego, bo i tak trzeba autoryzować kodem. Taki test, chciałam sprawdzić jak to będzie wyglądać w trakcie planowanego przejścia z karty na abo. W efekcie konto Mój TM zginęło. Kiedy chce się zalogować mailem wyrzuca, że niezidentyfikowany. Ja rozumiem, że podczas migracji numer mógł się odpiąć od konta ale żeby od razu zniknąć całe konto? :) Dziwne, bo przecież konto na Mój TM można utworzyć bez powiązania z jakimkolwiek nr-em.
Ale ok, skoro mail nie istnieje w systemie TM to znaczy, że można jeszcze raz go użyć i założyć nowe "stare" konto i tu kolejna niespodzianka, nie da się. Ta da da da da :)