DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #920610  autor: Ryumari
 13 kwie 2017, 13:47
Czesc wszystkim.

Wybaczcie, ze bez polskich znakow, niestety nie mam mozliwosci ich uzycia.

Mam dwa pytania:

1. Czy ktos moze udostepnic wzor do rozwiazania umowy o swiadczenie uslug telekomunikacyjnych w Play? Ojciec ma umowe na firme u nich, numeru uzywam ja, niestety Ojciec ma mozliwosci udania sie do salonu (caly czas w trasie, a jak zjezdza, to sa swieta i salon zamkniety). Dnia 30 czerwca konczy sie umowa, wiec chcialby to w swieta wypelnic i zlozylbym to, co by sie wyrobic przed ostatnim okresem rozliczeniowym.

2. Czy jest mozliwosc, aby numer pozostal aktywny i przeniesc go na karte? Pozniej dokonalibysmy cesji na mnie, o ile oczywiscie sie da.

3. Jesli pkt 2 nie jest mozliwy, to czy mozna przeniesc numer do innego operatora i ominac przy tym Play'a? Niestety w biurze, gdzie najczesciej uzywam telefonu, Play ma straszny zasieg i musze sie recznie zawsze przelaczac na T-Mobile.

Z gory dziekuje za odpowiedz.
 #920619  autor: Maciej Pender
 13 kwie 2017, 14:09
Cześć.

Wzór do złożenia rezygnacji w Salonie gdziekolwiek w Polsce.
http://www.blogplay.eu/wp-content/uploa ... yjnych.pdf

Ewentualnie korespondencyjnie wystarczy przesłać pisemną rezygnację ze wskazaniem swoich danych, numeru usługi, bądź Umowy i własnoręcznym podpisem właściciela oczywiście.

Wypowiedzenie abonamentów głosowych jest z migracją na prepaid (na kartę).
 #921325  autor: reboot
 17 kwie 2017, 19:21
Ja wysyłałem coś takiego
....................................................................................miejscowość data

....................................................................................P4 sp. z.o.o.
....................................................................................Skrytka Pocztowa 41,
....................................................................................02-671 Warszawa

..........................................Rozwiązanie umowy

Niniejszym oświadczam, iż rozwiązuję umowę o świadczenie usługi telekomunikacyjnej dla numeru XXX XXX XXX z zachowaniem okresu wypowiedzenia, czyli z końcem pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego następującego po okresie rozliczeniowym, w którym złożono oświadczenie o rozwiązaniu umowy tj. z dniem 30 czerwca 2017 r. zgodnie z Regulaminem Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych.
Po rozwiązaniu umowy proszę o przeniesienie numeru do oferty na kartę.

Dane abonenta:
TWOJE DANE
PESEL: xyz
Hasło abonenckie: abc

....................................................................................Z poważaniem,
....................................................................................Ty :)

WKS