DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 24 z 36
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 36
 #968165  autor: Gregrin
 26 gru 2017, 00:41
krynioo79 pisze:wątek i pojawia się informacja że przy przenoszeniu numeru na kartę na PlushAbo nie ma 3 miesiecy gratis?
Jak już wyjaśnili nie ma ale przenosząc na kartę dostaniesz 50% na 3 miesiące (i 40% na pierwsze doładowanie). Dodatkowo często pojawiają się podobne promocje na doładowania, pewnie następna w walentynki. Generalnie polecam kartę ;)
 #968166  autor: habish
 26 gru 2017, 00:43
krynioo79 pisze:czy na pewno?przeczytałem cały wątek i pojawia się informacja że przy przenoszeniu numeru na kartę na PlushAbo nie ma 3 miesiecy gratis?
Niestety muszę poprawić wcześniejszy wpis.
100% upustu na pierwsze trzy okresy rozliczeniowe można otrzymać pod warunkiem MNP z oferty abonamentowej u operatora dawcy.

Tylko w "zwykłym" Plus Abonament rozszerzono możliwość otrzymania darmowych miesięcy podczas MNP z oferty na kartę u operatora dawcy.
 #968198  autor: passat99
 26 gru 2017, 11:02
witam, podbijam pytanie jesli moge, szwagier ma w tej chwili plus na karte, chce wziac jakas oferte z telelfonem, zasugerowałem mu żeby wział plush abo 15bg z telefonem, mam pytanie czy podczas przejscia z plus na karte do plush abo 15gb z telefonem również będzie mu sie należał rabat na pierwsze 3 miesiące abonamentu??? proszę o podpowiedz . dziekuje
 #968201  autor: passat99
 26 gru 2017, 11:28
Dziekuje za odpowiedz, czyli żeby dostać 3 miechy abo za 0pln , musi zrobić co? przejść z innej sieci ?
 #969172  autor: Phenresin
 31 gru 2017, 10:02
Żeby przenieść numer do plusz abo 10 w duecie trzeba oba numery mieć na siebie. Chcąc w lajtmobile zrobić cesje - czyli numer żony na siebie przepisać trzeba zapłacić 30zł, więc porażka. Szukam oferty właśnie po 20 zł na osobe z wszystkim no limit włącznie ze stacjonarkami, poleca ktoś coś?
 #969176  autor: Kryniczanin
 31 gru 2017, 10:11
Przenieś do Play na kartę tam zrób cesje darmowe wykorzystując 500pln i 50 gb i działaj.
 #969179  autor: Kryniczanin
 31 gru 2017, 10:19
Przenieś jeden do Play przepisz na żonę a na drugi poczekaj i potem oba do Plusha. Na te same dane będą.

Nie 23 luty a 1 marzec. Umowa w lajt kończy się ostatniego dnia miesiąca.
 #969182  autor: Phenresin
 31 gru 2017, 10:37
Kryniczanin pisze:Przenieś jeden do Play przepisz na żonę a na drugi poczekaj i potem oba do Plusha. Na te same dane będą.

Nie 23 luty a 1 marzec. Umowa w lajt kończy się ostatniego dnia miesiąca.
To mi gość powiedział, że jak chce przenieść numery to musze u nowego operatora powiedzieć że przeniesienie ma być na 23luty (umowa podpisana chyba 10luty- żony nr.) A właśnie mój umowa podpisana rok temu 30 stycznia i numer przeniesiony był 16 lutego i musze teraz szybko coś znaleźć dla siebie bo jest miesiąc wypowiedzenia więc pasuje dziś gdzieś ten numer przenieść.
 #969189  autor: Kryniczanin
 31 gru 2017, 11:20
Umowy w Lajt kończą się w ostatni dzień miesiąca rok po przeniesieniu nr do Lajta (nie rok od podpisania umowy!)
 #969401  autor: rafmik
 01 sty 2018, 20:10
Heh i u mnie problem z Plush na samym początku :( Od dzisiaj powinienem mieć numer przeniesiony do Plusha, a niestety nic takiego nie miało miejsca :(

Mój poprzedni operator (Lajt Mobile) ładnie oddał numer - telefon z sieci wylogował się 31 grudnia ok godzin 23:00, i liczyłem na to, że zacznie działać w Plush 1 stycznia zaraz po północy.
A to klops :( Od ponad 20h jestem bez telefonu :/
 #969405  autor: passat99
 01 sty 2018, 20:30
U mnie ta sama sytuacja, numer nie przeniesiony ale ciągle działa. Także zakładam że to lajt nie uwolnił. Rano rozmawiałem z plush i powiedzieli se to może zająć do 24 godz. Oby w nocy , tak jak wspominałem numer w lajt ciągle działa.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 #969408  autor: rafmik
 01 sty 2018, 20:44
U mnie numer w Lajt Mobile nie działa. Był wylogowany z sieci (w aplikacji Network Cell Info był status "Out of service").
Jak ktoś próbuje do mnie zadzwonić to dostaje komunikat "wybrany numer jest niedostępny", smsy nie dochodzą.
 #969534  autor: rafmik
 02 sty 2018, 16:20
U mnie nadal nie działa mój numer telefonu... To już 40 godzin (!!!) bez swojego numeru :evil:

Zgłoszenie w Plusie zrobione, poprosiłem o jego przyspieszenie na forum Plusa oraz na profilu na FB i czekam :/

Info z infolinii BOK jest takie, że mają jakiś problem techniczny z przeniesieniem mojego numeru (mimo że poprzedni operator, Lajt Mobile normalnie numer oddał (właśnie wiszę z muzyczką na ich infolinii żeby to potwierdzić). EDIT: Lajt Mobile potwierdził, że od 31 grudnia ma numer zdezaktywowany. Czyli problem po stronie Polkomtela :twisted: :twisted: :twisted:
 #969581  autor: passat99
 02 sty 2018, 18:56
rafmik pisze:U mnie nadal nie działa mój numer telefonu... To już 40 godzin (!!!) bez swojego numeru :evil:

Zgłoszenie w Plusie zrobione, poprosiłem o jego przyspieszenie na forum Plusa oraz na profilu na FB i czekam :/

Info z infolinii BOK jest takie, że mają jakiś problem techniczny z przeniesieniem mojego numeru (mimo że poprzedni operator, Lajt Mobile normalnie numer oddał (właśnie wiszę z muzyczką na ich infolinii żeby to potwierdzić). EDIT: Lajt Mobile potwierdził, że od 31 grudnia ma numer zdezaktywowany. Czyli problem po stronie Polkomtela :twisted: :twisted: :twisted:
Życzę wytrwałości i oby szybko przenieśli. Mój od rana był już plus po wczorajszym opóźnieniu.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 #969623  autor: rafmik
 02 sty 2018, 20:44
Nadal nic :/
Dramat, nawet przelewu zlecić nie mogę (hasło SMS).

Jeszcze nieco 3h i Polkomtel będzie łamał prawo - zgodnie z ustawą Prawo Telekomunikacyjne art. 71b operator ma maksymalnie 1 dzień roboczy na przeniesienie numeru.

Skarga do Urzędu Komunikacji Elektronicznej już napisana na kompie, jak jutro rano mój numer telefonu nadal nie będzie przeniesiony to do razu wysyłam skargę do UKE. Nie ma na co czekać :/
 #969826  autor: rafmik
 03 sty 2018, 18:47
rafmik pisze:Nadal nic :/

Udało się, dzisiaj w nocy (przed godziną 1 rano) mój numer w końcu zaczął działać. Po ponad 48h od uwolnienia go przez poprzedniego operatora.
W ramach rekompensaty dostałem 100% rabatu na jeden abonament.
 #970425  autor: Tomeqf
 06 sty 2018, 19:42
Mam prośbę do osób które nie planują wykorzystać oferty od Plusha na darmowe etui które trwa do końca stycznia.
Jeżeli nie planujesz jej wykorzystać, to szkoda żeby przepadła, ja z miłą chęcią z niej skorzystam. Mogę przelać jakąś drobną kwotę w ramach podziękowania/rekompensaty.

Proszę o kontakt na email [email protected] / lub prywatną wiadomość na tej stronie.

Pozdrawiam


Szczęgóły oferty:

Jak otrzymać „Etui w Plushu”?

1. KUP PLUSH. Wybierz Full Abonament za 25 zł lub Full Pakiet za 25 zł w ofercie na Kartę
2. WYŚLIJ BEZPŁATNEGO SMS-a o treści ETUI pod nr 80777
3. ODBIERZ KOD NA DARMOWE ETUI z indywidualnym nadrukiem, który możesz wykorzystać na stronie www.funnycase.pl/kreator

Promocja „Etui w Plushu” obowiązuje do końca roku lub wyczerpania puli kodów, natomiast otrzymany kod należy wykorzystać do 31.01.2018 r.
  • Strona 24 z 36
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 36
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 36