DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 18 z 36
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 36
 #960269  autor: lalas
 09 lis 2017, 12:49
dzięki, wysłałem zapytanie na forum
 #960492  autor: TelefonowyMaciej
 11 lis 2017, 09:17
Witajcie,

chcę przenieść dwa numery z Play na kartę do Plusha. Aktualnie z MMSami miesięcznie płacę 60 zł, w Plushu będzie 40. Czy udało Wam się znaleźć lepszą ofertę? Jak długo trwa przeniesienie numeru? Czy na stronie muszę wypełniać formularz dwa razy i kurier przywiezie dwie paczki? Jak wygląda sprawa z numerem tymczasowym, czy jeśli okres przenoszenia wyniesie np. 7 dni, to dodatkowa faktura będzie tylko na kwotę za usługi w ciągu tych 7 dni czy za cały miesiąc?

Z góry dziękuję!
 #960497  autor: habish
 11 lis 2017, 10:13
Przeniesienie z oferty na kartę jest praktycznie natychmiast, pamiętaj że możesz to zrobić kurierem lub w salonach in medio, 1 minute, Relay.

Jeśli przenosisz dwa numery to wnioski musisz wypełnić dwa razy.

Z racji że przenosisz numer z karty a takie przeniesienie następuje praktycznie natychmiast, numer tymczasowy nie będzie dla Ciebie problemem.

Na pierwszej fakturze będziesz miał kwotę za pierwszy niepełny oraz pierwszy pełny okres rozliczeniowy.
 #960564  autor: ZBOWID
 11 lis 2017, 19:23
Hej! Chcę przenieść 2 numery z T-M do Plusha. Umowa u obecnego operator kończy się 23.12. Kiedy najlepiej przenieść numer żeby nie było problemu z numerami tymczasowymi? Bo jak rozumiem jeśli karty dostanę jeszcze w listopadzie a przeniesieniu numerów nastąpi w grudniu to włączając wakacje od abonamentu będę musiał zapłacić za listopad, wakacje włączą się za cały grudzień czyli załapią się już na to numery docelowe. Czy dobrze rozumiem?
 #960565  autor: Kryniczanin
 11 lis 2017, 19:30
Nie da się ominąć nr tymczasowego w Plushu przy przenoszeniu abo-abo. Jedyna opcja by nie płacić za ten nr to przenieść z abo T do Plusha na kartę i dopiero od wtedy podpisać umowę na abo.
 #960578  autor: rafmik
 11 lis 2017, 20:38
Wie ktoś ile internetu w roamingu UE jest w Plush Abo w pakiecie? Na www nie widzę, w cenniku są tylko opłaty, nie ma info o ilości transferu miesięcznego w ramach roamingu UE.
 #960885  autor: rafmik
 13 lis 2017, 20:27
Dzięki za info :)
W sumie ostatnie pytanie.

Umowa z obecnym operatorem (Lajt Mobile - MVNO na bazie sieci Plusa) kończy mi się 2 stycznia.

Zakładamy, że w tym tygodniu złożę na www wniosek o przeniesienie numeru do Plusha - "papierologia" wraz z kurierem zajmie ok tygodnia, czyli do np 24 listopada powinienem mieć podpisaną umowę z Plushem, oraz info o dacie przeniesienia numeru (2 stycznia).
Kiedy w tej sytuacji uruchomi mi się numer tymczasowy? Od razu po podpisaniu umowy u kuriera, czy po jakimś okresie? Zależało by mi w sumie na włączeniu "wakacji" na grudzień.
 #960887  autor: habish
 13 lis 2017, 20:35
Numer tymczasowy będzie aktywny natychmiast. Daj znać natychmiast gdy dostaniesz SIM, wówczas sprawdzimy okres rozliczeniowy i zobaczymy czy włączyć wakacje czy nie.
 #960892  autor: rafmik
 13 lis 2017, 21:06
Ok.
Jeszcze jedno, jak wybiorę umowę na 24 miesiące, to czas umowy liczy się od podpisania umowy, czy od momentu przeniesienia mojego numeru telefonu od dotychczasowego operatora?
 #960896  autor: rafmik
 13 lis 2017, 21:20
22 zł zamiast 25 ;-) Aktualnie w Lajt Mobile mam ofertę 21,86 zł (umowa na 12 miesięcy) ale z ograniczeniami w roamingu.
A w sumie myślę, że i tak taniej nie będzie, wątpię, że jakiś operator się wychyli i zejdzie poniżej 22 zł za nolimit + >10GB netu. A wymiana telefonu - to i tak się teraz w abonamencie ni eopłaca tel kupować - taniej wyjdzie te 25 zł za abo bez tel + zakup telefonu w sklepie.
 #961100  autor: TelefonowyMaciej
 14 lis 2017, 19:42
Patryk7588 pisze:Przeniesienie z oferty na kartę jest praktycznie natychmiast, pamiętaj że możesz to zrobić kurierem lub w salonach in medio, 1 minute, Relay.
Pani w in medio twierdzi, że u niej przenieść numeru nie można, tylko podpisać umowę na nowy abonament. Ma racje czy się myli?
 #961141  autor: bora1410
 14 lis 2017, 23:29
Czy mając ofertę abonamentową w Plushu blokowany jest transfer danych na kamery internetowe. Nie chodzi mi tu o gołe baby, tylko monitoring. Orange np. blokował mi w taryfie firmowej taki podgląd monitoringu starszej osoby. Dopiero musiałem płacić bodajże 5 złotych netto bym miał taką możliwość.
Drugie pytanie czytałem że nie można przenieść do oferty numerów firmowych. Tak jest dalej? W Orange była możliwość że prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą mogłem przenieść do nich firmowy numer i rejestrowany był od razu na osobę prywatną. Nie musiałem wtedy robić cesji.
 #961193  autor: habish
 15 lis 2017, 12:58
Nigdy nie słyszałem o blokowaniu takiego transferu. :-)

Co do Plush Abo w wersji dla klientów biznesowych, specjalnie dopytałem - oferta od zawsze była przeznaczona dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, nigdy nie było ograniczeń dla klienta biznesowego.
Klient biznesowy może także korzystać z łączenia numerów w duet, wówczas cena pakietu dla jednego numeru spada z 25zl na 20zł przy posiadaniu co najmniej dwóch numerów.
 #961465  autor: ZBOWID
 16 lis 2017, 21:28
Hej, czy przenoszeniu numeru do plusa dostanę kod na polecenie znajomemu i ewentualnie czy przyjdzie na numer tymczasowy czy dopiero po przeniesieniu?
  • Strona 18 z 36
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 36
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 36