DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 17 z 36
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 36
 #958530  autor: Kryniczanin
 30 paź 2017, 09:56
Mi pierwszy raz od 4 miesięcy włączyły się wakacje od abonamentu. Cud!
 #958996  autor: tbfvrs
 02 lis 2017, 09:40
darekkkkkk pisze:Wesołego polkomtelowskiego serialu pt. "Naliczymy ci frajerze na fakturze za dużo, i co nam Pan zrobi?" ciąg dalszy. Dzisiaj odcinek pt. "Duet 2 i 1/2".

Otrzymałem znowu, już szóstą z rzędu, fakturę z zawyżoną należnością bo tradycyjnie nie uwzględniającą rabatu za Duet.

Chcecie mieć comiesięcznego bonusa w postaci konieczności składania reklamacji? To sobie zawrzyjcie umowę z Polkomtelem.
Tutaj promocja gwarantowana.
Hej, u mnie nareszcie 4-te FV przyszły poprawnie i mam nadzieję, że skończyły się moje problemy z reklamacjami w Plushu:)
Życzę powodzenia w dalszej walce;

Mam jednak problem natury technicznej; Jako, że nie znoszę poczty głosowej (żona również) to bardzo chciałbym ją wyłączyć tylko kody podane nie działają...
*122# (spr. statusu) - wywala mi: Problem z połączeniem lub błędny kod MMI.
*122*00# (wył.) - jw.

Ma ktoś jakiś pomysł na to?
 #959120  autor: anita8503
 02 lis 2017, 21:34
Moja umowa u obecnego operatora wygasa 13 stycznia 2018 r. Do kiedy najpóźniej muszę złożyć wniosek o przeniesienie numeru do plusha? Do 13 grudnia (30 dni)?
 #959122  autor: habish
 02 lis 2017, 21:46
Prawdopodobnie tak, ale wcale nie musisz czekać na ostatnią chwilę i ryzykować.
Wniosek możesz złożyć już na 120 dni przed zakończeniem umowy u obecnego operatora.
Na wniosku zaznacz tylko, aby numer został przeniesiony po zrealizowaniu umowy u obecnego operatora, wówczas numer zostanie przeniesiony najszybciej jak to możliwe bez ryzyka kar u obecnego operatora.
 #959133  autor: dawidos160
 02 lis 2017, 22:55
A ja nawet nie zacząłem na dobre współpracy z plushem i już mam ochotę się wynieść. Mój błąd że nie przeczytałem że za numer tymczasowy płaci się abonament (nigdzie tak nie było) to żeby włączyć wakacje trzeba kartę SIM mieć w telefonie bo tylko smsem można to zrobić, to aktualnie mija 2 dzień jak przenoszony numer nie został aktywowany. Przeniesienie miało mieć miejsce wczoraj, poprzedni operator usługi wyłączył a plus nie raczył ich aktywowac...
 #959469  autor: rafmik
 04 lis 2017, 21:11
Czy ktoś może mi napisać, czy w ofercie Plush na abonament są jakieś haczyki, których na pierwszy rzut oka nie widać?
Aktualna oferta na abonament (przy przenoszeniu numeru abo z innej sieci) to 24 miesięczny kontrakt po 21,88 zł miesięcznie (3x0 zł 21x 25 zł).

Na coś trzeba zwracać uwagę? Pamiętam, że w Plusie była kiedyś afera z taryfikowaniem jakis połączeń video itd.
 #959485  autor: habish
 04 lis 2017, 22:11
Jeśli przechodzisz z innej sieci to podczas przenoszenia dostaniesz numer tymczasowy, jeśli nie włączysz na nim "Wakacji" to normalnie za niego płacisz nawet jeśli z niego nie korzystasz - taka uwaga bo często o tym zapominają.
Więcej haczyków brak.

Pamiętaj że jest również dostępna wersja Plush Abo na czas nieokreślony z rosnącym pakietem danych.
 #959495  autor: rafmik
 04 lis 2017, 23:27
Patryk7588 pisze: Pamiętaj że jest również dostępna wersja Plush Abo na czas nieokreślony z rosnącym pakietem danych.
I w sumie to by była najlepsza opcja, tylko te opłaty za połączenie z pocztą głosową (z której korzystam)... innych kwiatków brak?


Ten numer tymczasowy kiedy blokuję? Jak tylko karta przyjdzie?
Jak bym podpisał teraz umowę z przeniesieniem numeru po zakończeniu kontraktu u mojego aktualnego operatora (koniec grudnia). To numer tymczasowy od kiedy jest aktywny?
 #959668  autor: habish
 05 lis 2017, 20:02
Pod numer skrócony owszem.
Dzwoń pod 601 222 222 - tam jest bezpłatne.
Podobnie kontakt z BOK: 2601 - płatny, 601 10 2601 - bezpłatny.
 #960007  autor: rafmik
 07 lis 2017, 21:19
Ma ktoś doświadczenie dotyczące tego numeru tymczasowego? Czy zamawiając Plush na abo można zaznaczyć, że nie chce się mieć numeru tymczasowego? Wtedy start usługi (jak i opłat) zaczyna się w momencie przeniesienia numeru od sieci dawcy?

W regulaminie promocji: „Numer tymczasowy 4” („Regulamin”)Wersja z dnia 14.01.2016" pisze:
§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE punkt 2: Z Promocji może skorzystać Klient, który złoży Wniosek o przeniesienie numeru do sieci Polkomtel.
Ewidentnie jest może skorzystać (a nie musi skorzystać), czyli numer tymczasowy to tylko nieobowiązkowa opcja.
 #960245  autor: lalas
 09 lis 2017, 10:25
A ja mam pytanie gdyz z rozpędu wysłałem sms "wakacje" na kolejny okres rozliczeniowy, a w kolejnym okresie właśnie nastąpi przeniesienie mojego numery z TM do Plush. Napisałęm do BOK czy da się anulować usługę "wakacje" - otrzymałem informację, że nie da się. W takim razie po przeniesieniu numeru będę mógł korzystać z usług telekomunikacyjnych w grduniu czy będą w jakiś sposób zablokowane?
 #960269  autor: lalas
 09 lis 2017, 12:49
dzięki, wysłałem zapytanie na forum
 #960492  autor: TelefonowyMaciej
 11 lis 2017, 09:17
Witajcie,

chcę przenieść dwa numery z Play na kartę do Plusha. Aktualnie z MMSami miesięcznie płacę 60 zł, w Plushu będzie 40. Czy udało Wam się znaleźć lepszą ofertę? Jak długo trwa przeniesienie numeru? Czy na stronie muszę wypełniać formularz dwa razy i kurier przywiezie dwie paczki? Jak wygląda sprawa z numerem tymczasowym, czy jeśli okres przenoszenia wyniesie np. 7 dni, to dodatkowa faktura będzie tylko na kwotę za usługi w ciągu tych 7 dni czy za cały miesiąc?

Z góry dziękuję!
 #960497  autor: habish
 11 lis 2017, 10:13
Przeniesienie z oferty na kartę jest praktycznie natychmiast, pamiętaj że możesz to zrobić kurierem lub w salonach in medio, 1 minute, Relay.

Jeśli przenosisz dwa numery to wnioski musisz wypełnić dwa razy.

Z racji że przenosisz numer z karty a takie przeniesienie następuje praktycznie natychmiast, numer tymczasowy nie będzie dla Ciebie problemem.

Na pierwszej fakturze będziesz miał kwotę za pierwszy niepełny oraz pierwszy pełny okres rozliczeniowy.
 #960564  autor: ZBOWID
 11 lis 2017, 19:23
Hej! Chcę przenieść 2 numery z T-M do Plusha. Umowa u obecnego operator kończy się 23.12. Kiedy najlepiej przenieść numer żeby nie było problemu z numerami tymczasowymi? Bo jak rozumiem jeśli karty dostanę jeszcze w listopadzie a przeniesieniu numerów nastąpi w grudniu to włączając wakacje od abonamentu będę musiał zapłacić za listopad, wakacje włączą się za cały grudzień czyli załapią się już na to numery docelowe. Czy dobrze rozumiem?
  • Strona 17 z 36
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 36
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 36